כיצד לקשור את טלפון האנדרואיד שלך ולשתף את חיבור האינטרנט שלו עם התקנים אחרים

קשירה היא פעולה של שיתוף חיבור הנתונים הנייד של הטלפון שלך עם מכשיר אחר - כגון המחשב הנייד או הטאבלט - המחבר אותו לאינטרנט דרך חיבור הנתונים של הטלפון שלך. ישנן מספר דרכים לקשור ב- Android.

קישוריות קשורה שימושית כאשר אתה נמצא במקום כלשהו ואין לך גישה ל- Wi-Fi, יש לך גישה לנתונים סלולריים ורוצה לעשות משהו במחשב שלך במקום בטלפון שלך. אבל אתה יכול לשלם תוספת עבור הנוחות.

האם זה יעלה כסף?

תלוי בספק שלך, זה עלול או לא יעלה לך כסף. בארה"ב, רוב הספקים הגדולים גובים תשלום נוסף עבור קשירה. עיין באתר האינטרנט של הספק שלך לקבלת מידע נוסף על מה הם גובים עבור קשירה. תשלום נוסף בסך 20 דולר לקשירה אינו יוצא דופן בארצות הברית.

קשורים: כיצד להשתמש בקשירה המובנית של Android כאשר הספק שלך חוסם אותה

ניתן לעקוף את ההגבלות הללו על ידי התקנה ושימוש באפליקציית קשירה של צד שלישי, או אם אתה מושרש, ביטול החסימה של תכונת הקישור המובנית של Android. עם זאת, הספק שלך עשוי לשים לב שאתה קשור בכל מקרה - הם יכולים לדעת כי תעבורת האינטרנט מהמחשב הנייד שלך נראית שונה מתעבורת האינטרנט מהטלפון הנייד שלך - והם עשויים להוסיף בחשבון תוכנית אינטרנט קשורה לחיוב שלך, ויגבה ממך את דמי הקישור הרגילים. אם יתמזל מזלכם, יתכן שהם לא ישימו לב, רק אל תתפלאו אם יגרמו לכם לשלם את דמי הקישור.

כמובן שחלות מגבלות וחיובי נתונים סטנדרטיים. לדוגמא, אם הספק שלך מספק 2GB נתונים לחודש ואתה משתמש ב- 3GB בין קשירה לאינטרנט לבין השימוש הרגיל שלך בסמארטפון, אתה תהיה כפוף לעונשים הרגילים של התוכנית שלך - חיובים נוספים או חיזוק מהיר - גם אם הספק לא מבחין בך. קשורה.

לבסוף, קשירה מרוקנת את הסוללה - מהירה. כאשר אינך משתמש באופן פעיל בקישור, עליך להשבית אותו כדי לחסוך בחשמל בטלפון אנדרואיד ולשמור על הסוללה שלו זמן רב יותר.

סוגי קשירה

נסקור כיצד להשתמש בכל שיטת קשירה. כך הם משווים:

  • קשירת Wi-Fi : קשירת Wi-Fi הופכת את הטלפון לנקודה חמה קטנה של Wi-Fi. זה יוצר רשת Wi-Fi שאתה מתחבר אליה עם המחשב שלך. יש לו מהירויות ראויות ותוכל לחבר יותר ממכשיר אחד - אך הסוללה תתנקז מהר יותר מאשר אם השתמשת באחת מהאפשרויות הבאות.
  • קשירת Bluetooth : קשירת Bluetooth היא איטית משמעותית מ- Wi-Fi, אך משתמשת בפחות סוללה. אתה יכול לקשור רק מכשיר אחד בכל פעם גם באמצעות Bluetooth. זה כנראה לא שווה להשתמש אלא אם כן אתה באמת מנסה למתוח את הסוללה שלך.
  • קשירת USB : לקישור USB יש את המהירות המהירה ביותר, אך עליך לחבר את הטלפון למחשב הנייד באמצעות כבל USB. הסוללה של הטלפון שלך לא תתנקז מכיוון שהיא תשאב חשמל מיציאת ה- USB של המחשב שלך.

בנוסף לאפשרויות הקישור הרגילות של אנדרואיד, ישנן דרכים אחרות שתרצה לקשור:

  • אפליקציות קשירה של צד שלישי : אם הקישור מושבת בטלפון שרכשת מספק, תוכל להתקין אפליקציות צד שלישי ולהשתמש בהן לקשירה. הספק שלך עשוי לחייב אותך בכל מקרה אם יבחינו בכך.
  • קשירה הפוכה : במצבים נדירים, כדאי לשתף במקום זאת את חיבור האינטרנט של המחשב עם טלפון האנדרואיד. זה שימושי אם יש לך רק חיבורי Ethernet קווית ואין לך גישה ל- Wi-Fi.

בואו נדבר על איך לעשות את כל הדברים האלה, אחד אחד.

קשירת Wi-Fi

ל- Android יש תכונת קשירת Wi-Fi מובנית, אם כי ייתכן שהיא מושבתת על ידי ספקים מסוימים אם אינך משלם עבור תוכנית קשירה. (עם זאת, שוב, אם אתה מושרש, תוכל לבטל את החסימה של תכונת הקישור המובנית של Android באמצעות הוראות אלה.)

כדי לגשת לתכונה זו, פתח את מסך ההגדרות של הטלפון שלך, הקש על האפשרות עוד תחת רשתות אלחוטיות והקש על קשירה ונקודה חמה ניידת.

הקש על האפשרות הגדר נקודה חמה של Wi-Fi ותוכל להגדיר את נקודת ה- Wi-Fi החמה של הטלפון שלך, לשנות את ה- SSID (שם) והסיסמה שלה. השאר את האבטחה מוגדרת ל- WPA2 PSK אלא אם כן עליך להשתמש במכשיר ישן יותר שאינו תומך בתקן הצפנה זה. WPA2 PSK היא האפשרות המאובטחת ביותר, ואתה לא רוצה שאנשים אחרים יתחברו לנקודה החמה שלך ויריצו את חשבון הנתונים שלך.

לאחר קביעת התצורה של הגדרות הנקודה החמה, בדוק את האפשרות נקודה חמה ניידת Wi-Fi. כעת תוכל להתחבר למוקד ה- Wi-Fi בטלפון שלך מהמחשב הנייד, הטאבלט או כל מכשיר אחר.

קשירת Bluetooth

אתה יכול גם לבחור לקשור באמצעות חיבור Bluetooth. אם למחשב הנייד שלך יש Bluetooth מובנה (שרובם עושים זאת) אתה יכול להפעיל Bluetooth בטלפון שלך ולהפעיל קשירת Bluetooth.

ראשית, יהיה עליך להתאים את המחשב לטלפון שלך. ב- Windows 10, תחילה תפתח את תפריט Bluetooth ותוודא שהמכשיר נגלה.

בטלפון, קפץ להגדרות Bluetooth וחפש התקנים חדשים להתאמה. המתן שהמחשב יופיע. ברגע שהוא מופיע, הקש עליו כדי להתחיל את תהליך ההתאמה.

כששני המכשירים מתחילים לתקשר, תקבל הנחיה בכל אחד מהבקשים לאשר שהקוד הייחודי זהה. אם זה כן (וזה אמור להיות), לחץ על התאמה גם בטלפון וגם במחשב. הם צריכים להיות מחוברים באמצעות Bluetooth לאחר מכן.

עכשיו כשהשניים משויכים, אתה כמעט מוכן להשתמש בתכונת קשירת Bluetooth. ראשית, קפץ חזרה למסך 'קשירת אינטרנט' ו'נקודה חמה ניידת 'בטלפון שלך, ואז הפעל קשירת Bluetooth.

חזרה למחשב, לחץ לחיצה ימנית על סמל ה- Bluetooth במגש המערכת, ואז בחר "הצטרף לרשת אזורית אישית".

כאשר תפריט זה נפתח, הטלפון שלך צריך להיות נוכח. לחץ עליו ואז על התפריט הנפתח "התחבר באמצעות". בחר "נקודת גישה".

לאחר יצירת החיבור, תקבל קופץ לאישור מהיר. בוצע וסיים - כעת תוכל להשתמש בחיבור Bluetooth כדי לגשת לאינטרנט.

קשירת USB

חבר את הטלפון למחשב הנייד שלך באמצעות כבל USB ותראה שאפשרות קשירת ה- USB תהיה זמינה. הפעל אותו.

על המחשב שלך לזהות באופן אוטומטי סוג חדש של חיבור לאינטרנט ולהפוך אותו לזמין. בם.

אפליקציות קשירה של צד שלישי

יש לא מעט אפליקציות קשירה של צד שלישי שתוכלו להוריד מ- Google Play. רבים הם אפליקציות בתשלום או דורשים גישה לשורש, עם זאת.

PdaNet + מציע קשירת Bluetooth ו- USB בכל טלפוני Android, ואילו קשירת ה- Wi-Fi שלה תפעל רק בחלק מהטלפונים. הגרסה החינמית תכבה את עצמה אוטומטית ותאלץ אותך להפעיל אותה מדי פעם - אתה יכול להפסיק להפריע לך על ידי תשלום עבור הגרסה המלאה. שלא כמו אפליקציות רבות אחרות כאלה, PdaNet אינו דורש גישה לשורש. תכונת קשירת ה- Wi-Fi הכלולה היא חדשה ב- PdaNet + והיא זהה לאפליקציית FoxFi הפופולרית.

ייתכן שתרצה גם לחפש אפליקציות קשירה אחרות ב- Google Play, אם אתה מעוניין באפליקציה חינמית המשתמשת ב- root ואינה דורשת שתפעיל אותה מחדש באופן קבוע, או אם PdaNet + אינו יכול לספק גישה לאינטרנט אלחוטי שלך. מכשיר טלפון. במקרה כזה אנו ממליצים להשתמש במודול Magisk / Xposed העוקף את מגבלות הספק שלך.

קשירה הפוכה

קשורים: כיצד לחבר את אנדרואיד שלך לחיבור האינטרנט של המחשב שלך באמצעות USB

לבסוף, אם אתה מושרש, אתה יכול לבצע קישור לאחור - חבר את הטלפון למחשב שלך ושתף את חיבור האינטרנט של המחשב עם הטלפון שלך. זהו מצב נדיר למדי, אך ייתכן שתמצא יום אחד את עצמך במשרד שאין בו Wi-Fi. אם אתה יכול לחבר את טלפון האנדרואיד שלך למחשב עם חיבור לאינטרנט קווי באמצעות כבל USB, תוכל לשתף את חיבור האינטרנט הקווי שלו. עיין במדריך זה לקבלת הוראות מפורטות יותר כיצד לבצע קשירה לאחור.