כיצד לשרטט קו באמצעות מילים במיקרוסופט וורד

בעבודה עם Word, כנראה ראית שני סוגים שונים של טקסט עם שורות דרכו (דבר שאנו מכנים "חוצה דרך"). טקסט אדום עם קו אדום דרכו קורה כשמוחקים טקסט בזמן שהתכונה השיתופית מסלול שינויים מופעלת. טקסט שחור עם קו שחור דרכו מוחל על עיצוב תווים מיוחד. הנה איך שניהם עובדים.

מדוע בכל זאת תרצה להכות דרך טקסט?

זו שאלה טובה. מדוע לחצות מילים כשאפשר פשוט למחוק אותן? כשאתה עוקב אחר שינויים ב- Word כדי שתוכל לשתף פעולה עם אנשים אחרים, תוך שמירה על טקסט שנמחק וגלוי, אך הושלם, מאפשר להם לדעת מה השתנה. הם יכולים אפילו לבדוק את השינויים ולקבל או להכחיש אותם. יש לנו מדריך מלא לעקוב אחר השינויים שבוצעו במסמך Word, כך שלא נסקור את כל אלה במאמר זה. זאת קריאה טובה אם אתה משתף פעולה במסמך.

קשורים: מעקב אחר שינויים שנעשו במסמך

במקום זאת, אנו נתמקד כיצד ליישם עיצוב תווים חוצה ולמה תרצה.

אז למה אח? ובכן, ייתכן שתשתף פעולה עם מישהו ולא תרצה להשתמש בתכונה 'עקוב אחר שינויים'. אולי הם לא משתמשים ב- Word, ואתה שולח להם אותם לצפייה ב- Google Docs, או כקובץ PDF שהם יכולים להדפיס. כך או כך, תוכל להעביר טקסט כהצעה שהוא יימחק, אך להשאיר אותו במקום לראותם. זה שימושי במיוחד במצב שבו, למשל, אתה מדריך תלמיד בנושא כמו שפה זרה. לתלמיד הרבה יותר קל ללמוד אם הוא יכול לחזור ולראות את הטעויות יחד עם התיקונים.

יש כותבים שמשתמשים גם בטקסט חוצה (ולעתים קרובות משתמשים בו יתר על המידה) כדי להראות שינוי חשיבה במסמך. או אולי אתה רק רוצה להיות מצחיק מעצבן.

תהיה הסיבה אשר תהיה, אנו כאן כדי להראות לך כיצד לעשות זאת.

כיצד להחיל עיצוב חוצה על טקסט

יישום עיצוב חוצה הוא די קל. התחל על ידי בחירת הטקסט שברצונך לעבור עליו. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה וגרירה מעל הטקסט (או פשוט לחיצה כפולה על מילה), אך כשאתה עושה זאת, Word אוהב לבחור גם את הרווח אחרי הטקסט. אם אינך רוצה שזה יקרה, לחץ כדי למקם את נקודת ההכנסה שלך בתחילת הטקסט ואז לחץ על Shift ולחץ בסוף הטקסט לבחירה מדויקת יותר.

אם אתה רוצה להתחפש ולבחור מספר מילים המפוזרות במסמך בו זמנית, אתה יכול לעשות זאת גם. בחר בסיבית הטקסט הראשונה בדרך הרגילה, ואז החזק את מקש Ctrl לחוץ תוך כדי בחירת טקסט נוסף במקומות שונים. אנו מציעים לעשות זאת רק פיסקה כל פעם מכיוון שזה מתסכל כאשר אתה משחרר בטעות את מקש Ctrl ועליך להתחיל מחדש.

לאחר שבחרת את הטקסט שלך, עיין בכרטיסייה "בית" ברצועת הכלים של Word. בקבוצת "גופן", לחץ על כפתור "דרך חוצה" (זה שלוש האותיות עם קו שנמשך דרכן).

כעת, צריך לעבור על כל טקסט שבחרת.

ניתן גם להחיל עיצוב חוצה באמצעות חלון הגופן. בחר את הטקסט שלך ואז לחץ על Ctrl + D כדי לפתוח את החלון הזה. כאן תוכלו לבחור לא רק באופציה הרגילה של "סטרייצ'רו" אלא באפשרות "סטרייקט פעמיים" אם תרצו ללכת בדרך זו, במקום זאת. בצע את בחירתך ולחץ על כפתור "אישור".

הפוך את הדברים לקלים יותר על ידי יצירת קיצור מקשים

ל- Word יש המון קיצורי מקשים, כולל חבורה ליישום עיצוב. למרבה הצער, אין קיצור דרך מובנה ליישום עיצוב חוצה. אם זה משהו שאתה עושה הרבה, אתה יכול ליצור משולב מפתח משלך.

קשורים: כל קיצורי המקשים הטובים ביותר של Microsoft Word

התחל על ידי פתיחת חלון הגופן. כעת לחץ על Ctrl + Alt + Plus (ייתכן שתצטרך להשתמש במקש הפלוס בלוח המספרים שלך). הסמן שלך אמור להפוך בקצרה רבה לצורת תלתן. לאחר שזה קורה, לחץ על האפשרות "דרך חוצה" וחלון מקלדת התאמה אישית אמור להיפתח.

כאן, אתה יכול להקצות את שילוב המקלדת המועדף עליך על ידי לחיצה אחת בתיבה "לחץ על מקש קיצור דרך חדש" ואז לחיצה על המקשים שבהם ברצונך להשתמש. אם לשילוב שתבחר כבר יש פונקציית קיצור דרך, Word יודיע לך שהוא מוגדר כרגע למשהו אחר. אתה, כמובן, עדיין יכול להשתמש בו גם אם הוא מוקצה למשהו אחר, אך עדיף לנסות למצוא שילוב שאין לו שום פונקציה עכשווית. אנו מוצאים ש- Ctrl + Alt + - (מינוס) די קל לזכור ואין לו שום שימוש אחר ב- Word.

לחץ על כפתור "הקצה" ואז חזור למסמך Word שלך ונסה זאת.

עכשיו יש לך את קיצור הדרך החוצה המותאם אישית שלך!