כיצד להתקין אנדרואיד ב- VirtualBox

אם אתה מגרד נסה את אנדרואיד אבל לא בהכרח רוצה להשתמש בכל המחשב שלך למשימה, האפשרות הטובה ביותר היא להריץ אותו במכונה וירטואלית באמצעות VirtualBox. זה למעשה די קל להתקנה, ויציע לך את חוויית Android המלאה תוך מספר דקות. בוא נעשה את הדבר הזה.

קשורים: כיצד להריץ אנדרואיד במחשב שלך

תזדקק לכמה דברים כדי להתחיל:

  • VirtualBox : הורד והתקן את VirtualBox אם עדיין אין לך את זה - הוא זמין עבור Windows, macOS ו- Linux.
  • אנדרואיד x86 ISO:  יהיה עליכם לתפוס את אנדרואיד x86 ISO עבור כל גרסת ה- Android שתרצו לנסות. בזמן כתיבת שורות אלה, אנדרואיד 6.0 (מרשמלו) הוא המהדורה היציבה ביותר, וזה מה שאני משתמש כאן.

לפני שתתחיל, אני ממליץ גם לוודא שאפשרויות וירטואליזציה מופעלות ב- BIOS של המחשב. אחרת, תהיה לך הרבה פתרון בעיות מאוחר יותר כאשר הדברים לא עובדים כמו שצריך. הזהירו אותך!

ברגע שיש לך את הדברים האלה, אתה מוכן להתחיל.

כיצד ליצור מכונה וירטואלית לאנדרואיד

קדימה, הפעל את VirtualBox ואז לחץ על כפתור "חדש" כדי ליצור מכונה וירטואלית חדשה.

תן שם למכונה הווירטואלית כל מה שתרצה (אני משתמש ב- "Android" כי זה פשוט הגיוני?), ואז בחר "Linux" כסוג ו- "Linux 2.6 / 3.x / 4.x (32- bit) ”כגרסה. הקש "הבא.

לזיכרון הייתי נותן לו 2048MB, במיוחד אם אתה משתמש בבניית אנדרואיד של 32 סיביות (זה לא יכול להתמודד עם שום דבר נוסף). אם אתה משתמש בבניית 64 סיביות, אל תהסס להשתמש ככל שתרצה. לאחר שתגדיר את הסכום, לחץ על הבא.

לחץ על "צור" כדי להתחיל בבניית המחשב הווירטואלי שלך. לסוג הדיסק הקשיח, השאר אותו מוגדר כ- VDI.

השאירו את גודל הדיסק הקשיח מוגדר כ- Dynamically מוקצה, שיאפשר לדיסק הקשיח הווירטואלי לצמוח לפי הצורך.

בשלב הבא, תוכל לבחור בכמה נפח אחסון תרצה להוסיף את המכונה הווירטואלית - למרות שהיא תשונה את גודל הדינמי, היא לא תורשה לגדול מעבר לגודל שאתה מגדיר כאן. בחר את הגודל המתאים ביותר למערכת שלך. אני משאיר את זה ב- 8GB.

לבסוף, לחץ על הלחצן צור.

פוף!  בדיוק ככה, המכונה הווירטואלית החדשה שלך מוכנה לשימוש.

כיצד להתקין אנדרואיד במכונה וירטואלית

כשהמכונה שלך מסודרת, הדגש אותה ולחץ על התחל בחלק העליון.

כאשר המכונה מופעלת, הפנה אותה אל ה- Android ISO שהורדת. זה אמור לאפשר לך לבחור בזה ברגע שאתה מפעיל אותו, אבל אם לא, לחץ על התקנים> כוננים אופטיים> בחר תמונת דיסק ובחר את ה- ISO של Android שלך. לאחר מכן השתמש במכונה> אפס כדי להפעיל מחדש את המכונה הווירטואלית.

הערה: כאשר תלחץ על חלון VirtualBox, הוא יתפוס את העכבר והמקלדת באופן אוטומטי. כדי לשחרר את העכבר והמקלדת, פשוט הקש על מקש Ctrl הימני במקלדת.

לאחר שהמכונה הווירטואלית טוענת את ה- ISO, השתמש במקלדת כדי לגלול מטה אל "התקן" ולחץ על Enter. פעולה זו תפעיל את מתקין Android.

בחר מחיצות "צור / שנה". במסך ה- GPT, בחר "לא".

במסך כלי הדיסק בחר "חדש".

צור דיסק ראשי ואפשר לו להשתמש בכל שטח הדיסק הקשיח הווירטואלי שבחרת קודם לכן. במקרה זה, זה 8GB. יש לבחור זאת כברירת מחדל.

לחץ על Enter באפשרות "אתחול" כדי להפוך את המחיצה לניתנת לאתחול, ואז בחר "כתוב". הקש על Enter.

יהיה עליך להקליד "כן" ולהקיש על Enter במסך הבא כדי לוודא שברצונך לכתוב את טבלת המחיצות לדיסק.

לאחר סיום, סמן את האפשרות צא והקש על Enter.

בחר את המחיצה שיצרת זה עתה כדי להתקין את Android והקש על Enter.

בחר "ext4" לעיצוב המחיצה.

הדגש כן והקש על Enter במסך הבא כדי לאמת.

בחר "כן" כדי להתקין את מטען האתחול של GRUB.

בחר "כן" כדי להפוך את תיקיית / המערכת לכתיבה מחודשת.

לאחר שהכל הסתיים, תוכלו לבחור לבצע אתחול מחדש לאנדרואיד או לאפס. אל תהסס לעשות את כל הדברים כאן, אך אל תשכח לפרוק את קובץ ה- ISO תחילה. אחרת זה פשוט יתחיל מיד למתקין!

שימוש באנדרואיד ב- VirtualBox

מכאן, תהליך ההתקנה הוא די חתוך ויבש - תגדיר את הדבר הזה בדיוק כמו כל מכשיר אנדרואיד אחר, שמור למעט חריג אחד: לא תפעיל Wi-Fi. המכונה הווירטואלית תשתמש בחיבור המחשב האישי שלך.

אז כן, פשוט היכנס וסיים את ההגדרה. אתה מוכן לשחק!

קשורים: כיצד לשחק משחקי אנדרואיד (ולהפעיל אפליקציות אנדרואיד) ב- Windows

זו לא הדרך המהירה ביותר להריץ אפליקציות אנדרואיד במחשב האישי שלך - BlueStacks מהיר יותר אם כל מה שאתה רוצה לעשות זה להפעיל אפליקציה או שתיים במחשב Windows שלך. עם זאת, Android-x86 מספק גישה למערכת Android מלאה במכונה וירטואלית. זוהי דרך נהדרת להכיר יותר מערכת אנדרואיד רגילה או פשוט להתנסות בה כאילו היית מתנסה במכונה וירטואלית שמפעילה כל מערכת הפעלה אחרת.