כיצד להתקין ולנהל תוספים ב- Chrome

אחד הדברים הטובים ביותר ב- Google Chrome הוא היכולת להרחיב את יכולותיו על ידי הוספת מספר עצום של הרחבות שיעזרו בשיפור הפונקציונליות, השימושיות, הפרטיות והפרודוקטיביות. כך תתקין ונהל את התוספים שלך ל- Google Chrome.

כיצד להתקין תוספות Chrome

הורד תוספי Chrome רשמיים מחנות האינטרנט של Chrome ממקורות שאתה מכיר או סומך עליהם. עליך לוודא שהוא בטוח לפני ההתקנה על ידי בדיקת נאותות קטנה ובדיקת אתר המפתח - אם יש לו כזה - דירוגים, ואפילו לדלג על קוד המקור אם אתה נוטה כל כך.

קשורים: כיצד לוודא כי הרחבה של Chrome בטוחה לפני התקנתה

עבור לחנויות האינטרנט של Chrome לקבלת תוספים והשתמש בסרגל החיפוש או עיין לפי קטגוריות כדי למצוא את התוסף המתאים לך. אם אתה לא בטוח מאיפה להתחיל, גוגל עושה עבודה די טובה באוצרות החנות וממליצה על הרחבות בעמוד הראשון.

לאחר שמצאת סיומת, ברצונך להוסיף, לחץ על הסמל שיופנה לדף שלו.

קשורים: התוספות הטובות ביותר ל- Chrome לשיפור Gmail

ברגע שאתה בדף התוסף, לחץ על "הוסף ל- Chrome" כדי להוסיף את התוסף לדפדפן שלך.

חלון יופיע ויבקש ממך את ההרשאות הדרושות לתוסף. קרא בעיון את ההרשאות והחליט אם ברצונך לתת גישה לתוסף זה, ואז לחץ על "הוסף תוסף".

לאחר סיום ההתקנה של התוסף, בדרך כלל מתווסף סמל לדפדפן Chrome בפינה השמאלית העליונה, לצד סמל ההגדרות.

ככל שתתקין הרחבות נוספות, אזור זה עלול להתחיל להסתבך. למרבה המזל, אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על סמל התוסף ולבחור באפשרות "הסתר בתפריט Chrome" כדי להעביר אותו לתפריט ומחוצה לסרגל הכלים של Chrome.

כיצד לנהל תוספות Chrome

כדי לפתוח את דף התוספים שלך, לחץ על סמל התפריט (שלוש נקודות) בפינה השמאלית העליונה של Chrome, הצבע על "כלים נוספים" ואז לחץ על "תוספים". ניתן גם להקליד chrome://extensions/בסרגל הכתובות של Chrome וללחוץ על Enter.

גלול בתוספים שלך כדי למצוא את זה שברצונך לנהל ולחץ על כפתור "פרטים" כדי להעלות את הגדרותיו.

אחרת, אם אתה יודע איזה סיומת ברצונך לשנות - והיא כבר מעוגנת בדפדפן שלך - תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על סמל התוסף במדף Chrome, ואז ללחוץ על "נהל תוספים" כדי לעקוף מעבר לדף הנחיתה הראשי של התוספים.

בחלון ההגדרות תוכלו להפעיל או לכבות את התוסף, לאפשר זאת במצב גלישה בסתר (רוב האפליקציות מושבתות שם כברירת מחדל), לגשת לאפשרויות של הרחבה, לפתוח את אתר התוסף ולאפשר גישה לאתר.

קשורים: כיצד לשלוט בהרשאות של הרחבה של Chrome

גישה לאתר מאפשרת לתוסף הרשאות לאתרים מסוימים לגשת לנתוני אתרים. זהו עדכון עדכני המאפשר לאנשים לנקוט גישה מפורטת יותר לסוג הנתונים שהסיומת יכולה לקרוא ולשנות. אתה יכול לבחור מבין שלוש אפשרויות: כאשר אתה לוחץ על התוסף, באתר ספציפי או בכל האתרים.

זה כל מה שיש בזה. אם אתה מעוניין להסיר את התוספים שאינך זקוק להם יותר, להתחיל להתנהג כראוי או שהותקנתם בטעות, עבור אל chrome://extensions/, לחץ על "הסר", ואז לחץ על "הסר" שוב בחלון האישור הקופץ. באופן דומה, ניתן ללחוץ לחיצה ימנית על התוסף בתפריט של Chrome ולבחור "הסר מ- Chrome".