כיצד להפעיל קודי משחק של צד שלישי ב- Steam

ללא ידיעת אנשים רבים, אין זו דרישה שתרכוש משחק ישירות מ- Valve בכדי להשתמש בו עם פלטפורמת המשחקים שלהם ב- Steam - ולמעשה, לרוב כדאי לרכוש את המשחק שלך מקמעונאי צד שלישי. בואו נסתכל כיצד להכניס את משחקי הצד השלישי לחשבון Steam שלכם.

למה (ואיפה) לקנות מחוץ לחנות הקיטור

תהליך הקנייה והלחיצה ב- Steam הוא, כמובן, מאוד מאוד נוח, אך לא תמיד הוא מניב את המחירים הטובים ביותר. Steam אמנם ידועה במכירות הקיץ והחורף הענקיות שלהן (כמו גם במשחקים מוזלים עמוק לכאן או לכאן לאורך כל השנה), אך הרוב המכריע של המשחקים ב- Steam יושבים בקמעונאות מלאה במשך רוב השנה.

למעשה, אם אתה קונה משחק מחוץ ל- Steam, לעתים קרובות אתה יכול לייבא את המשחק לספריית Steam שלך, וזה יראה בדיוק כאילו מלכתחילה קנית אותם דרך Steam - עם זמן משחק והתקדמות, הישגי קיטור, ועוד. לכן, אם אתה מוכן לצאת מחוץ לשוק הקיטור ולעשות מעט קניות בהשוואה, תוכל בסופו של דבר לחסוך לא מעט כסף ללא חסרון עבורך.

קשורים: כיצד להוסיף משחקים שאינם קיטור ל- Steam ולהחיל סמלים מותאמים אישית

הערה: לא ניתן לייבא את כל המשחקים ל- Steam, אך אין זה אומר שאינך יכול להשתמש בממשק ספריית Steam שלך לניהול אפילו כותרים אלה. אם אתה מוצא את עצמך עם כותרת משחק לא מוכרת (או ישנה מאוד) שאתה עדיין רוצה להשתמש ב- Steam כדי לנהל, עיין במדריך שלנו להוספת משחקים שאינם Steam, כולל ציורי אייקון מותאמים אישית, לספריית Steam.

אזהרה: בשל הפופולריות של Steam, ישנם הרבה אתרים רישומים הסוחרים מפתחות Steam מזויפים. אנו לא ממליצים לחפש בגוגל "מפתחות Steam" ולבחור את המשווק הזול ביותר שתוכל למצוא. חוויות המפיץ נעות בין "חסכתי כמה דולרים ושום דבר נורא לא קרה" ועד "המחשב שלי נגוע כעת בתוכנת כופר". אם אתה סקרן לגבי עולמם של משווקי המפתח, הקריאה הארוכה המצוינת הזו בפוליגון צוללת לנושא.

קשורים: 10 חלופות ל- Steam לרכישת משחקי מחשב זולים

אסטרטגיית הקניות הכי חסינת קליעים היא לקנות רק מארגונים מבוססים היטב כמו אמזון, בסט ביי או ניווג. אתה יכול גם לקבל מפתחות תואמים ל- Steam מחבילות פופולריות כמו The Humble Bundle. אם שמעתם על החנות בעבר, כנראה שזה הימור בטוח. אם ברצונך לבצע השוואת חנויות ו / או לקבל התראות כאשר המחירים יורדים על אתרי Steam ומכירת משחקים קשורים, אנו ממליצים לבדוק את isthereanydeal.com, אשר יכול לעקוב אחר הנחות ולהודיע ​​לך כאשר משחק שאתה רוצה נמצא למכירה, היכן, ואם זה תואם לייבוא ​​Steam.

כיצד להוסיף קוד משחק של צד שלישי ל- Steam

על מנת להוסיף משחקים שנרכשו באמצעות צד שלישי לחשבון Steam שלך, תזדקק לקוד ההפעלה מקמעונאי הצד השלישי. באפשרותך לממש קודים באתר Steam או באמצעות יישום שולחן העבודה של Steam.

כדי לממש קוד ביישום Steam, פתח את Steam במחשב שלך ומסרגל הניווט העליון בחר "משחקים" ואז "הפעל מוצר ב- Steam ..." להפעלת אשף הפעלת המוצר.

כדי לממש קוד באמצעות אתר Steam במקום זאת, עבור לדף הפעל מוצר ב- Steam והיכנס באמצעות חשבון Steam שלך. הזן כאן את מפתח המוצר ועבר באשף. האתר עובד בעצם זהה לאופציה הפעל מוצר על קיטור בלקוח Steam, אך ניתן להשתמש בו גם אם אין התקנת Steam במכשיר הנוכחי שלך. תוכל אפילו לגשת לאתר זה מהטלפון שלך.

בעמוד הראשון של האשף תתבקש להכין את הקוד שלך, לחץ על "הבא" כשתהיה מוכן.

במסך הבא הסכמו לתנאי השירות על ידי לחיצה על "אני מסכים". בעמוד הבא של אשף ההפעלה, הזן את קוד המוצר שלך בחריץ ולחץ על "הבא". שים לב כי השם שניתן לקודי ההפעלה הוא לעתים רחוקות "מפתח Steam" כאשר אתה קונה מקמעונאי אחר, והוא עשוי להיות שכותרתו "קוד הפעלה דיגיטלי", "קוד מוצר", או שם כלשהו. החלק החשוב הוא שהקמעונאי שאתה רוכש מציין כי ניתן לממש את המפתח ב- Steam וכי הוא מעוצב כמו הדוגמאות המופיעות להלן.

במסך האחרון תראה אישור על כותרת המשחק וכן כפתור המאפשר לך להדפיס קבלה של עסקת הפעלת המשחק. ההבדל היחיד בין מה שאתה רואה על המסך לבין מה שמודפס הוא שהתדפיס כולל את שם המשתמש שלך ב- Steam וקוד אישור בנוסף לכותרת המשחק. לחץ על סיים כשתסיים לבדוק ו / או להדפיס את המידע על המסך הסופי.

לאחר שתצא מאשף ההפעלה, תראה את המשחק שהפעלת זה עתה בספרייה שלך, כך:

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור "התקן", כמו בכל משחק Steam אחר, כדי להוריד את המשחק ולהתחיל לשחק בו.