כיצד להפעיל מצב מסך מלא ב- Google Chrome

מצב מסך מלא ב- Google Chrome מציע גישה מינימליסטית שמבטלת כמעט את כל הסחות הדעת בזמן שאתה קורא מאמר או מנסה לעבוד באינטרנט. הפוך להיות גורו הפרודוקטיביות שתמיד רצית להיות על ידי הסרת כרטיסיות, לחצני ניווט, עגינה לתוספים וסרגל הכתובות.

קשורים: כיצד להציג (או להסתיר) את סרגל הסימניות של Google Chrome

כיצד להפעיל מצב מסך מלא

הפעל את Chrome ולאחר מכן נווט לדף אינטרנט שברצונך לבקר בו במצב מסך מלא. לחץ על לחצן התפריט ולאחר מכן לחץ על סמל מצב המסך המלא (הריבוע הריק) הממוקם ליד מצב זום בערך באמצע התפריט. לחלופין, לחץ על מקש F11 במקלדת כדי להפעיל את מצב המסך המלא (אם אתה משתמש ב- Chromebook, חפש את המקש שנראה בדיוק כמו הסמל המיוצג בתפריט).

מה שאתה מקבל הוא תצוגה של דף האינטרנט ללא אלמנטים של Chrome שיכולים לפרסם במהירות את תשומת לבך לדברים פחות חשובים.

מצב מסך מלא מצוין לשהייה באתר אחד, והוא מאפשר לך לחצות את האינטרנט באמצעות קישורים ישירים בלבד. אם ברצונך לבקר באתר אחר דרך סרגל הכתובות, עליך לצאת ממצב מסך מלא.

קשורים: כיצד לשמור דף אינטרנט ב- Chrome

כפי ששמתם לב, כשאתם נכנסים למצב מסך מלא, סמל התפריט נעלם יחד עם סרגל הכתובות. אז איך יוצאים ממנו כדי לנווט לאתר אחר?

פשוט: לחץ על F11 פעם נוספת כדי לחזור לתצוגה החלונית הרגילה של Chrome. שוב, אם אתה משתמש ב- Chromebook, השתמש במקש המלבן החלול במקלדת.

אם מסיבה כלשהי לחיצת המקשים לא עובדת - אולי מיפית מחדש את מקש הפונקציה שלך - אל תדאג. הזז את סמן העכבר למרכז החלק העליון של המסך עד להופעת עיגול עם איקס לבן. לחץ על הסמל כדי לצאת ממצב המסך המלא.

אם אתה רוצה גישה הדומה לתצוגת קורא ברבים מהדפדפנים האחרים, תוכל להפעיל את מצב הקריאה הניסיוני של Chrome. זה מקל על ההתרכזות במאמרים על ידי הסרת כל אותם רכיבים כמו מצב המסך המלא בזמן שהוא מוסיף כמה שינויי עיצוב אחרים, מה שמגביר את הקריאות והמיקוד.

קשורים: כיצד לשמור דף אינטרנט ב- Chrome