כיצד להמיר תמונות HEIC ל- JPG ב- Mac בדרך הקלה

אפל החלה להשתמש בפורמט התמונות של HEIC עם iOS 11. היא מעדיפה על פני JPG המכהן בגלל גדלי הקבצים הקטנים שלה, והיא גם עשתה את דרכה ל- Mac. HEIC עלול לגרום לבעיות באפליקציות מסוימות. כך ניתן להמיר בקלות קבצי HEIC ל- JPG.

אם אתה חי את חייך ב- iOS, הסיכויים טובים למדי שלעולם לא תדע באמת מתי תמונה בפורמטים HEIC או JPG מכיוון שלרוב זה לא משנה. עם זאת, כאשר אתה מתחיל לשתף תמונות או לשמור אותן ב- Mac לשימוש עתידי, ייתכן שתרצה אותן בפורמט נפוץ יותר. זה נוטה לקרות בעיקר ב- Mac, אז זה לא יהיה נהדר אם הייתה דרך מהירה וקלה להמיר מספר כלשהו של תמונות בפורמט HEIC ל- JPG? אם לא אכפת לך ללכלך את הידיים מעט עם אוטומטור, תהיה דרך מהירה וקלה.

בוא נתחיל.

הגדרת הפעולה המהירה

הפעל את Automator ב- Mac שלך - הוא נמצא בתיקיית היישומים שלך, או שאתה יכול להשתמש ב- Spotlight כדי לחפש אותו - ואז לחץ על "מסמך חדש".

לאחר מכן, מרשימת התבניות, לחץ על "פעולה מהירה", ואחריו "בחר".

בצד שמאל של המסך, הקלד "Find copy" בתיבת החיפוש ואז גרור את "Copy Finder Items" לצד ימין של המסך. כאן תוכלו לבחור את התיקיה אליה ברצונכם לשמור את התמונות שהומרו.

אם ברצונך להמיר את תמונת ה- HEIC מבלי ליצור עותק על שולחן העבודה, פשוט השמיט את השלב "העתק פריטי Finder". לאחר מכן, אוטומטור תיצור עותק שהומר באותה תיקיה כמו קובץ ה- HEIC המקורי.

חזרה בצד שמאל של המסך, הקלד "שנה סוג" בתיבת החיפוש ואז גרור את "שנה סוג תמונות" לצד ימין של המסך. יש כאן גם נפתח. שנה את זה ל- "JPEG".

בשורת התפריטים, לחץ על קובץ> שמור ואז הזן שם לפעולה המהירה שלך.

לבסוף, לחץ על "שמור" כדי להשלים את התהליך.

באמצעות הפעולה המהירה להמרת תמונות HEIC ל- JPG

כדי להשתמש בפעולה המהירה החדשה שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על קובץ HEIC כלשהו - או אכן על כל קובץ תמונה - ואז בחר בפעולה המהירה שיצרת קודם. תמצא את ה- JPG שהומר לאחרונה בתיקייה שקבעת קודם לכן.

אתה יכול גם לבחור קבוצת תמונות ולהמיר את כולם בבת אחת באותה דרך.