כיצד לנגן קבצי Adobe Flash SWF מחוץ לדפדפן האינטרנט שלך

דפדפני האינטרנט מפילים תמיכה בפלאש, אבל מה אם יש לך קובץ SWF לפתוח? לעולם אל תפחד: אדובי מציעה הורדת נגן פלאש מוסתר עבור Windows, Mac ו- Linux. אתה יכול לפתוח קובץ SWF מחוץ לדפדפן שלך.

אדובי מסתירה היטב את נגן הפלאש העצמאי. זה נקרא למעשה "ניפוי באגים בתוכני פלאש" באתר של אדובי.

כדי להשיג זאת, בקר בדף הורדות ניפוי באגים באתר נגן הפלאש של אדובי. לחץ על הקישור "הורד את הבאגים לתוכן מקרן נגני ה- Flash Player" תחת Windows, Mac או Linux, תלוי במערכת ההפעלה שבה אתה משתמש.

ב- Windows יהיה לך קובץ EXE שאינו זקוק להתקנה. פשוט לחץ עליו פעמיים כדי להפעיל אותו.

תקבל חלון נגן פלאש פשוט של Adobe. כדי לפתוח קובץ SWF, גרור ושחרר אותו לחלון או לחץ על קובץ> פתח. אתה יכול לגלוש לקובץ SWF במערכת המקומית שלך או להזין נתיב לקובץ SWF באינטרנט.

שנה את גודל החלון כדי להתקרב אם אובייקט ה- Flash נראה זעיר מדי. כעת, אתה יכול לצפות בקובץ SWF ולקיים אינטראקציה כפי שהיית עושה בדרך כלל.

אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על אובייקט ה- Flash או להשתמש בשורת התפריטים כדי לשלוט באפשרויות סטנדרטיות כמו הגדרות זום, איכות תמונה וכיבוי והפעלה של מצב המסך המלא.

החלק הטוב ביותר: נגן הפלאש הזה ימשיך לעבוד בעתיד, גם אחרי שדפדפני האינטרנט יגלו את פלאש לחלוטין. זה לא רק כלי ניפוי באגים עבור מפתחים; זהו פתרון תאימות שימושי ביותר לכל מי שזקוק לפלאש.

קשורים: כיצד להפעיל את Adobe Flash ב- Google Chrome 76+