כיצד להוריד מוסיקה מ- Spotify להפעלה לא מקוונת

אם אתה משתמש ב- Spotify Premium, תוכל להוריד בקלות כל שיר, פלייליסט או אלבום שאתה אוהב ולהאזין להם במצב לא מקוון. כך תוכל להוריד מוסיקה מ- Spotify לשימוש לא מקוון במכשירים הניידים והשולחניים שלך.

הורד מוסיקה מספוטיפיי בנייד

Spotify מאפשרת לך להוריד מוזיקה כמעט בכל מסך באפליקציות הניידות שלה, אך האפשרות שונה באופן מוזר, תלוי איפה אתה נמצא. בזמן שאתה יכול להוריד כל שיר או אלבום כל עוד יש לך Spotify Premium, נתחיל ברשימת ההשמעה הברורה ביותר שלך, השירים שאתה אוהב.

קשורים: כיצד לבטל את Spotify Premium

לשם כך, פתח את אפליקציית Spotify במכשיר ה- iPhone, iPad או Android שלך ואז נווט לכרטיסייה "הספרייה שלך".

בקטע מוסיקה> פלייליסטים, הקש על האפשרות "שירים שאהבת".

כעת תראה אפשרות "הורדה" גדולה בחלק העליון. הקש על המתג שלידו כדי להתחיל להוריד את השירים שאתה אוהב. עכשיו, כשאתה ממשיך לחבב שירים, הם יישמרו בספריה שלך ויורדו אוטומטית למכשיר שלך. וכן, תכונה זו מתאימה לכל רשימת השמעה בספרייה שלך.

אבל זה מתג יחיד. מה אם אתה רק רוצה להוריד אלבום מסוים, אולי בלי להוסיף אותם לפלייליסט השירים שאתה אוהב?

נווט לאלבום או לפלייליסט והקש על כפתור "הורד" מתחת לתיאור.

המוסיקה תתווסף לספרייה שלך (אך לא לרשימת ההשמעה של שירים שאהבת), ו- Spotify תתחיל להוריד את השירים באופן מיידי כל עוד אתה נמצא ב- Wi-Fi.

אם ברצונך לאפשר הורדות דרך סלולר, תוכל לעשות זאת על ידי מעבר אל הגדרות> איכות מוסיקה> הורדה באמצעות סלולר והחלפת האפשרות.

כעת, כל עוד הטלפון החכם או הטאבלט שלך מתחברים לאינטרנט אחת ל -30 יום, השירים שהורדת יישארו זמינים לשימוש לא מקוון.

אינך יכול להוריד ישירות שירים בודדים. במקום זאת, תצטרך להשתמש בתכונה 'שירים אהובים'. הקש על סמל "הלב" שנמצא לצד שיר בודד כדי לאהוב אותו, וכל עוד הפעלת את תכונת ההורדה עבור רשימת ההשמעה של שירים שאהבו, הם יהיו זמינים להאזנה לא מקוונת.

הורד מוסיקה מספוטיפיי על שולחן העבודה

אפליקציית שולחן העבודה של Spotify מוגבלת למדי בכל הנוגע להורדת שירים. אתה יכול להוריד רק את השירים והפלייליסטים שאהבת. אינך יכול להוריד אלבומים או שירים בודדים.

כדי להוריד את רשימת ההשמעה של שירים שאהבתם, פתח את אפליקציית Spotify במחשב Windows 10 PC, Mac או לינוקס שלך ואז בחר באפשרות "שירים שאהבת" בקטע "הספרייה שלך" בסרגל הצד. משם, לחץ על המתג שליד "הורד" כדי להתחיל להוריד את כל השירים שאהבת.

כדי להוריד רשימת השמעה, ראשית, פתח אותה באפליקציית שולחן העבודה של Spotify ואז לחץ על כפתור התפריט בן שלוש הנקודות. כאן בחר באפשרות "הורד".

כיצד לעבור למצב לא מקוון בספוטיפיי

בניגוד ל- Apple Music, ל- Spotify אין קטע נפרד למוזיקה שהורדת. במקום זאת, הוא מציע מצב לא מקוון. לאחר הפעלתו, Spotify תפסיק לתקשר עם שירות הזרמת, גם אם אתה מחובר לאינטרנט.

עדיין תוכל לגלוש בקטלוג המוסיקה של Spotify, אך לא תוכל להשמיע אותם עד שתחזור לרשת. מצב לא מקוון מציג בפניך את כל המוסיקה הלא מקוונת האחרונה שלך בראש דף הבית, ותוכל ללכת לספרייה כדי לראות את האלבומים והרשימות ההשמעה שהורדת. אם שיר אינו אפור, פירושו שהוא הורד וניתן להשמיע אותו.

כדי לעבור למצב לא מקוון, לחץ על כפתור "הגדרות" שנמצא בראש קטע הבית.

כאן בחר באפשרות "השמעה".

כעת תוכל להקיש על המתג שליד "מצב לא מקוון" כדי לעבור למצב לא מקוון. אתה יכול לחזור לכאן שוב כדי להתחבר לאינטרנט.

הדבר הטוב ביותר ב- Spotify הוא מנוע גילוי המוזיקה שלה. להלן כמה מהדרכים הטובות ביותר לגלות מוזיקה חדשה ב- Spotify.

קשורים: כיצד לגלות מוזיקה חדשה בספוטיפיי