כיצד לשקף את מסך Windows או מכשיר ה- Android שלך ב- Roku שלך

מכשירי Roku זכו לאחרונה בתכונת "שיקוף מסך". בכמה לחיצות או הקשות תוכל לשקף מסך Windows 8.1 או Android ל- Roku שלך. זה עובד קצת כמו ה- AirPlay של אפל או שיקוף המסך Chromecast של גוגל.

זה עובד יחד עם תקן Miracast הפתוח המובנה במחשבי Windows 8.1, טלפונים וטאבלטים של Android וטלפונים של Windows. זה לא יעבוד עם מחשבי מקינטוש, אייפון, אייפד, מחשבי Chromebook או מחשבי לינוקס.

הפעל מסך Roku MI

קשורים: מה זה Miracast ולמה אכפת לי?

זכור כי שיקוף המסך הוא תכונת בטא, כך שאתה עלול להיתקל בבעיות איתו. גרוע מכך, Miracast בכללותו יכול להיות רעוע, כך שלמכשירים שממנו אתה מלהק עשויים להיות באגים של Miracast משלהם. באתר Roku יש רשימה רשמית של מכשירים תואמים מוסמכים. תיאורטית, כל מכשיר תואם ל- Miracast אמור לעבוד - אך אל תסמוך עליו. זו אחת הבעיות של MIracast. עם זאת, Miracast השתפרה והפכה יציבה יותר עם המכשירים האחרונים.

כדי להפעיל תכונה זו, היכנס למסך ההגדרות של Roku שלך, בחר מערכת ובחר שיקוף מסך (בטא). ודא שהאפשרות "אפשר שיקוף מסך" מסומנת.

הוסף את ה- Roku למחשב Windows או למכשיר Android שלך

קשורים: כיצד להשתמש בשיקוף מסך Miracast מ- Windows או Android

בשלב הבא הגיע הזמן ללהק מהמכשיר שלך. במחשב Windows 8.1, החלק פנימה ימינה או לחץ על מקש Windows + C כדי לגשת למקסמים. בחר את הקסם התקנים ובחר פרויקט. בחר "הוסף תצוגה אלחוטית" כדי להתחיל להוסיף את ה- Roku.

זה יעבוד רק אם אתה משתמש במחשב Windows מודרני הכולל חומרה תואמת Miracast.

אתה אמור לראות את ה- Roku שלך ברשימת המכשירים. בחר בו כדי להוסיף אותו לרשימת ההתקנים הזמינים של מחשב Windows. Windows יבקש ממך לעקוב אחר כל ההוראות ב- Roku שלך, אך זה לא יהיה הכרחי. לאחר מספר שניות, עליו להתחבר אוטומטית ולהתחיל בליהוק.

ב- Android, פתח את מסך ההגדרה, הקש על תצוגה, הקש על מסך העבר, ואתה אמור לראות את ה- Roku ברשימה הזמינה של צגים אלחוטיים. לקבלת פרטים נוספים, עיין במדריך השלבים שלנו לליהוק עם Miracast.

יצוק לרוקו

כדי להתחיל ללהק שוב ב- Windows, בחר בקסם ההתקנים, הקש על פרויקט, ותראה את ה- Roku שלך מופיע ברשימה אם הוא נמצא בקרבת מקום. לחץ עליו או הקש עליו כדי להקרין. תראה את מסך הפתיחה "שיקוף מסך" מופיע ב- Roku שלך, ואז תצוגת המכשיר שלך תופיע בטלוויזיה שלך.

באנדרואיד, אתה יכול להתחיל ללהק באותו אופן שהוספת את ה- Roku. אתה אמור לראות אותו גם ברשימת ההגדרות המהירות שלך.

כך או כך, כשתסיים ללהק, פשוט גע בלחצן הבית - או כמעט בכל כפתור אחר בשלט הרחוק של ה- Roku שלך. זה יעזוב מיד את מצב הליהוק ויציג את מסך הבית שלך כדי שתוכל להתחיל לצפות במשהו אחר.

טיפים לפתרון בעיות

קשורים: מהו Wi-Fi ישיר, ואיך זה עובד?

נתקלנו בבעיות בהפעלת תכונה זו בעבר, אך זה יכול היה להיות רק בגלל אופי הבטא של תכונה זו. זה עבד עבורנו בדגם האחרון של Roku 3 עם Surface Pro 2.

בעבר שמנו לב שמירקסט לא יעבוד אם מותקנת במחשב Windows VirtualBox, VMware או תוכנית מכונה וירטואלית דומה. Miracast זקוקה ל"מחסנית Wi-Fi נקייה ", ותוכניות אלה מפריעות לרשת. נסה להסיר תוכנות מכונות וירטואליות וכל דבר אחר שמטריד את הרשת שלך אם אינך יכול Miracast. באנדרואיד, ייתכן ש- ROM מותאם אישית לא יוכלו לבצע Miracast כראוי - וודא שאתה משתמש בבנייה הרשמית של היצרן של Android במכשיר נתמך.

בתיאוריה, מכשירים אפילו לא צריכים להיות באותה רשת Wi-Fi כדי להשתמש ב- Miracast. הסיבה לכך היא שהם מגלים ומתחברים זה לזה באמצעות Wi-Fi Direct, לא דרך רשת ה- Wi-Fi הקיימת שלך. אם אתה נתקל בבעיות, ייתכן שתרצה לנסות לחבר את שני המכשירים לאותה רשת Wi-Fi - זה עשוי לעזור או לא. ומכיוון שהדבר משתמש ב- Wi-Fi, מקורות להפרעות Wi-Fi עלולים לגרום לבעיות.

כל בעיה שתיתקל בה יכולה להיות בגלל אופי הבטא של תכונת שיקוף המסך ב- Roku. הן יכולות להיות רק בעיות כלליות של Miracast - יצרנים רבים ככל הנראה התקשו לגרום ל- Miracast לעבוד בצורה אמינה.

אך זו עדיין תכונה מרגשת - פירוש הדבר שאנשים רבים מחזיקים כיום מכשירים תואמי Miracast לטלוויזיות שלהם. זה יכול לעזור ל- Miracast להיות נפוץ יותר ומשומש - אם זה עובד בצורה אמינה עבור רוב האנשים.