כיצד להקליט את האודיו של המחשב באמצעות מכשיר שמע וירטואלי

ניתוב שמע ב- Windows הוא קשה באופן מפתיע. זה בכלל לא נתמך באופן מקורי, ובעוד שאתה יכול להקליט פלט שמע בכלים כמו Audacity, אין דרך לשלוח את הפלט כקלט ליישום אחר. יש רק תוכנה אחת שעושה את זה טוב - כבל VB.

כבל VB יוצר קישור וירטואלי בין הפלט והקלט שלך - שלח אודיו לפלט, והוא מופיע כקלט. זה שימושי אם אתה רוצה להקליט את השמע בשולחן העבודה שלך לערבוב ודגימה, אך גם אם אתה רוצה לנגן דברים דרך המיקרופון שלך. במשחקים, למשל, אתה יכול להשתמש בזה כדי לעצבן את חברי הצוות שלך במוזיקה במשחק, ולמרות שזה לא משהו שאנחנו תומכים בו, הטכנולוגיה שמאחוריו די מגניבה.

כדי להתחיל, עבור אל אתר האינטרנט של VB Audio והורד את VB-Cable. תרצה לחלץ את ההורדה, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הקובץ "VBCABLE_Setup_x64" ולאחר מכן הפעל אותו כמנהל.

זה יציג בפניך מסך התקנה סטנדרטי זה, אז לחץ על כפתור "התקן מנהל התקן".

המחשב האישי שלך עשוי לדרוש הפעלה מחדש, אך לאחר מכן עליך לפעול. אתה יכול להגדיר כמה אפשרויות באמצעות אפליקציית VBCABLE_ControlPanel, אבל זה כל כך פשוט שכנראה לא תצטרך לבצע תצורה כלשהי.

כדי להשתמש בו, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל עוצמת הקול במגש המערכת שלך ואז לחץ על הפקודה "צלילים".

עבור לכרטיסייה "השמעה" בתיבת הדו-שיח סאונד. אתה אמור לראות מכשיר "קלט כבלים" חדש ברשימת הרמקולים והאוזניות שלך. בחר אותו ואז הגדר אותו כברירת מחדל.

כעת עבור לכרטיסייה "הקלטה" ותראה מכשיר "פלט כבלים" חדש המופיע עם המיקרופונים שלך.

מכשיר וירטואלי זה מעביר למעשה את האודיו מהווידיאו המושמע ברקע לכניסת מיקרופון וירטואלית. כעת תוכל לבחור "מיקרופון" זה בכל יישום, או להגדיר אותו כברירת מחדל עבור כל האפליקציות. החלק הטוב ביותר הוא שהאודיו הסטנדרטי שלך אינו מושפע מהמכשיר הווירטואלי הזה ותוכל להשתמש במיקרופון האמיתי שלך מתי שתרצה.

קרדיט תמונה: ג'יני לי / שוטרסטוק