כיצד למצוא את סיסמת ה- Wi-Fi שלך

מה הסיסמה לרשת ה- Wi-Fi שלך, בכל מקרה? בין אם שינית את סיסמת ברירת המחדל ובין אם לא, פשוט למצוא את סיסמת ה- Wi-Fi שלך. אתה יכול גם לחפש כל סיסמת רשת Wi-Fi אם התחברת בעבר לרשת מאותו מחשב Windows או Mac.

זה חיוני לחיבור התקנים חדשים לרשת. בין אם מיקמתם את סיסמת הרשת הביתית שלכם ובין אם אתם מבקרים אצל מישהו ולא רוצים לבקש מהם את הסיסמה בפעם השנייה, כך תוכלו למצוא אותה.

ראשית: בדוק את סיסמת ברירת המחדל של הנתב שלך

  1. בדוק את סיסמת ברירת המחדל של הנתב שלך, בדרך כלל מודפסת על מדבקה בנתב.
  2. ב- Windows, עבור אל מרכז הרשת והשיתוף, לחץ על רשת ה- Wi-Fi שלך ופנה אל מאפייני אלחוט> אבטחה כדי לראות את מפתח האבטחה שלך ברשת.
  3. ב- Mac, פתח את Access Keychain וחפש את שם רשת ה- Wi-Fi שלך.

אם הנתב שלך עדיין משתמש בשם המשתמש והסיסמה המוגדרים כברירת מחדל, קל יהיה למצוא אותו. נתבי Wi-Fi מודרניים - ויחידות הנתב / מודם המשולבות המוצעות על ידי ספקי שירותי אינטרנט רבים - מגיעים עם שם ורשת ברירת מחדל של רשת Wi-Fi. לכל נתב יש סיסמת ברירת מחדל משלה, שלעתים קרובות היא אקראית.

כדי למצוא את סיסמת ברירת המחדל, מצא את נתב ה- Wi-Fi שלך ובדוק אותה. אתה אמור לראות מדבקה איפשהו שמכילה את "SSID" - שם הרשת האלחוטית - וגם את הסיסמה. אם עדיין לא שינית את סיסמת ברירת המחדל, תוכל להשתמש בסיסמה זו כדי להתחבר לנתב.

אם אינך רואה סיסמת ברירת מחדל המודפסת על הנתב עצמו, נסה לעיין בתיעוד שהגיע עם הנתב למידע נוסף.

מה אם אין לך את המדריך או שהסיסמה לא נמצאת על מדבקת הנתב? כפי שהזכרנו במדריך שלנו לאיפוס סיסמת הנתב שלך, ייתכן שתוכל למצוא את הסיסמה באמצעות שילובי שם משתמש וסיסמאות נפוצים (למשל, "admin" עבור שם המשתמש ו- "admin" עבור הסיסמה) או התייעצות עם RouterPasswords.com, מסד נתונים של כניסות ברירת מחדל של נתבים פופולריים.

לאחר שהתחברת לנתב שלך באמצעות סיסמת ברירת המחדל, הקפד לשנות אותה ולאחסן את הסיסמה במנהל הסיסמאות שלך כך שהנתב שלך יהיה מאובטח.

כיצד למצוא את הסיסמה הנוכחית של רשת ה- Wi-Fi ב- Windows

אם התחברת לרשת Wi-Fi ממחשב נייד Windows או ממחשב שולחני, Windows יזכור את הסיסמה של רשת ה- Wi-Fi. אתה יכול לחפש את סיסמת ה- Wi-Fi בכל מחשב Windows המחובר כרגע לרשת ה- Wi-Fi - או שהיה מחובר בעבר.

כדי לחפש את הסיסמה עבור רשת ה- Wi-Fi אליה אתה מחובר כעת ב- Windows, נעבור למרכז הרשת והשיתוף בלוח הבקרה. הדרך המהירה ביותר לעשות זאת: לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל הרשת האלחוטית בשורת המשימות ולחץ על "פתח את מרכז הרשת והשיתוף".

הערה : עדכוני Windows 10 האחרונים שינו זאת. לחץ על האפשרות "פתח הגדרות רשת ואינטרנט" המופיעה בתפריט ההקשר במקום זאת. כאשר חלון ההגדרות מופיע, גלול למטה ולחץ על "מרכז רשת ושיתוף". אתה יכול פשוט לעבור ללוח הבקרה> רשת ואינטרנט> מרכז רשת ושיתוף.

לחץ על שם חיבור ה- Wi-Fi הנוכחי.

לחץ על הלחצן "מאפיינים אלחוטיים" בחלון סטטוס ה- Wi-Fi שמופיע.

לחץ על הכרטיסייה "אבטחה" והפעל את תיבת הסימון "הצג תווים" כדי להציג את הסיסמה הנסתרת.

כיצד למצוא סיסמאות לרשתות Wi-Fi שהתחברת אליהן בעבר

Windows מאחסן גם את סיסמת ה- Wi-Fi של רשתות שהתחברת אליהן בעבר. ב- Windows 7 ומעלה, אתה יכול למצוא אותם ממרכז הרשת והשיתוף, אך ב- Windows 8 ו- Windows 10 תצטרך להשתמש בשורת הפקודה.

מצא סיסמאות לרשתות Wi-Fi אחרות ב- Windows 7 ומעלה

כדי להתחיל, לחץ על הקישור "נהל רשתות אלחוטיות" בתפריט הימני של מרכז הרשת והשיתוף.

תראה רשימה של הרשתות הקודמות אליהן התחברת. לחץ פעמיים על שם רשת כדי לפתוח את מאפייני הרשת.

בחלון מאפייני הרשת, עבור לכרטיסייה אבטחה וסמן את התיבה לצד "הצג תווים" כדי לראות את סיסמת ה- Wi-Fi בשדה "מפתח אבטחת רשת".

מצא סיסמאות לרשתות Wi-Fi אחרות ב- Windows 8 ו- 10

ב- Windows 10 ו- 8.1, תצטרך להשתמש בשורת הפקודה כדי למצוא את סיסמת הרשת הקודמת. לחץ לחיצה ימנית על כפתור התחל ובחר "שורת פקודה" כדי לפתוח אותו במהירות.

לאחר מכן הקלד את הפקודה הבאה:

פרופילים של נטש וולאן

תקבל רשימה של רשתות ה- Wi-Fi שאליהן ניגשת בעבר.

כדי למצוא את הסיסמה של אחד הפרופילים, הקלד את הפרטים הבאים, החלף את שם הפרופיל בשם הפרופיל:

netsh wlan הצג שם פרופיל = מפתח פרופיל = ברור

חפש את השורה "תוכן מפתח" כדי למצוא את סיסמת ה- Wi-Fi עבור אותה רשת Wi-Fi.

כיצד למצוא את הסיסמה עבור רשתות Wi-Fi קיימות או קודמות ב- Mac

אם יש לך מק המחובר כרגע לרשת ה- Wi-Fi או שהיה מחובר אליו בעבר, אתה יכול גם לחפש את הסיסמה באותו מק.

כדי למצוא את סיסמת ה- Wi-Fi ב- Mac שלך, לחץ על Command + Space כדי לפתוח את תיבת הדו-שיח לחיפוש Spotlight, הקלד "Access Keychain" ללא המרכאות ולחץ על Enter כדי להפעיל את אפליקציית Keychain Access.

אתר את שם רשת ה- Wi-Fi שלך ברשימה, לחץ עליו ולאחר מכן לחץ על כפתור "מידע" - זה נראה כמו "i" - בתחתית החלון.

לחץ על תיבת הסימון "הצג סיסמה" בחלון שמופיע. יהיה עליך להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך כדי לקבל גישה לסיסמה. לשם כך תזדקק לחשבון מנהל. בהנחה שחשבון ה- Mac שלך הוא חשבון מנהל, פשוט הקלד את שם המשתמש והסיסמה של חשבונך.

לאחר שתעשה זאת, ה- Mac שלך יראה לך את הסיסמה של רשת ה- Wi-Fi.

כיצד למצוא סיסמה של רשת Wi-Fi במכשיר אנדרואיד מושרש

לא כל כך קל לחשוף את הסיסמה לרשת Wi-Fi באנדרואיד או iOS, אבל זה אפשרי. עם זאת, מכשיר ה- Android שלך צריך להיות מושרש.

ראשית, הורד סייר קבצים חלופי המותאם לשורש, כגון ES File Explorer. הפעל את האפליקציה והקש על לחצן התפריט בפינה השמאלית העליונה. גלול מטה והחלק את המתג "סייר השורש" למצב "פועל".

הענק לו גישה למשתמשים העל כאשר תתבקש לעשות זאת.

לאחר מכן, בתפריט השמאלי, עבור אל מקומי> מכשיר.

משם, דפדף אל   הקובץ data/misc/wifi  ופתח אותו wpa_supplicant.confבמציג הטקסט / HTML של סייר הקבצים.

גלול מטה או חפש את ה- SSID כדי למצוא את הסיסמה עבורו, לצד המונח "psk".

כיצד למצוא סיסמה של רשת Wi-Fi במכשיר iPhone או iPad שנשבר בכלא

הדרך היחידה לחשוף את סיסמת רשת ה- Wi-Fi ב- iOS היא קודם כל לשבור את המכשיר שלך.

פתח את חנות Cydia וחפש את העיצוב של סיסמאות WiFi. הקש על כפתור ההתקנה כדי להתקין אותו. זה תואם ל- iOS 6, 7, 8 ו- 9.

לאחר ההתקנה, פתח את האפליקציה ותקבל רשימה של כל רשת ה- Wi-Fi שהתחברת אליה, יחד עם הסיסמאות שלהם. אתה יכול לחפש את הרשת שאתה מחפש או לגלול למטה אליה.

כיצד למצוא סיסמה של רשת Wi-Fi מממשק האינטרנט של הנתב

קשורים: 10 אפשרויות שימושיות שתוכל להגדיר בממשק האינטרנט של הנתב שלך

אם יש לך גישה לממשק האינטרנט של הנתב, אתה יכול גם לנסות לחפש אותו שם. זה מניח שהנתב משתמש בשם המשתמש והסיסמה המוגדרים כברירת מחדל כדי שתוכל להתחבר, או שאתה יודע את שם המשתמש והסיסמה הנוכחיים עבור הנתב.

עבור לממשק האינטרנט של הנתב שלך והיכנס באמצעות שם המשתמש והסיסמה הנוכחיים שהנתב שלך דורש. חפש דרך ממשק הנתב קטע "Wi-Fi" או שכותרתו דומה. תראה את סיסמת ה- Wi-Fi הנוכחית המוצגת במסך זה, ותוכל גם לבחור לשנות אותה לכל דבר שתרצה מכאן.

אם כל השאר נכשל: אפס את הנתב שלך לסיסמת ה- Wi-Fi המוגדרת כברירת מחדל

קשורים: כיצד לגשת לנתב שלך אם אתה שוכח את הסיסמה

לא מצליחים למצוא את הסיסמה של רשת ה- Wi-Fi ואין לך גישה לממשק האינטרנט של הנתב שלך - או פשוט לא רוצה לטרוח? אל תדאג. אתה יכול לאפס את הנתב שלך ולאלץ אותו להשתמש בביטוי הסיסמה המוגדר כברירת מחדל ל- Wi-Fi המודפס על הנתב פעם נוספת.

חפש כפתור "איפוס" קטן בנתב. לרוב זה כפתור חור שתצטרך ללחוץ עליו עם אטב מכופף או חפץ קטן דומה. לחץ על הלחצן למטה למשך עשר שניות לערך והגדרות הנתב שלך יימחקו לחלוטין ויאופסו לברירות המחדל שלהם. שם רשת ה- Wi-Fi והסיסמה ישוחזרו לברירת המחדל בנתב.

לא בטוח מה שם רשת ה- Wi-Fi של הנתב שלך - או SSID -? רק תסתכל על הגדרות ה- Wi-Fi בכל מכשיר המחובר לרשת ה- Wi-Fi ותראה את שם הרשת. אם עדיין לא מחוברים התקנים, אתה אמור לראות מידע זה מודפס בנתב עצמו או בתיעוד של הנתב.

קרדיט תמונה: מיסטה סטגגה לי בפליקר