החלופות הטובות ביותר בחינם של Microsoft Office

בעוד שמיקרוסופט אופיס היא עדיין הבחירה בכל מקום לעיבוד תמלילים, מצגות של מצגות שקופיות, חישובי גיליונות אלקטרוניים ומשימות דיגיטליות רבות נוספות, יש עדיין הרבה חלופות בחינם. הימנע מתוכנות חינמיות מלאות במודעות ובדוק את סוויטות הפרודוקטיביות החינמיות הללו.

מיקרוסופט אופיס מורכבת בעיקר ממיקרוסופט וורד למסמכים, מיקרוסופט פאוור פוינט למצגות ומיקרוסופט אקסל לגיליונות אלקטרוניים. Microsoft Office זמין באמצעות מנוי ל- Microsoft 365 שעולה 69.99 דולר לשנה, או 6.99 דולר לחודש עבור חשבון יחיד. חשבונות משפחתיים עם עד שישה משתמשים פועלים מעט יותר במחיר של 99.99 דולר לשנה, או 9.99 דולר לחודש. לחלופין, אתה יכול פשוט להוריד אחת מהסוויטות המקסימות האלה בחינם ולהתחיל להיות פרודוקטיבי מיד.

LibreOffice: יישומי שולחן עבודה קוד פתוח

כמו התוכנה החינמית הטובה ביותר, LibreOffice הוא פרויקט קוד פתוח של The Document Foundation, שהיה במקור חלק מחלופה אחרת של Office, OpenOffice. אתה יכול להוריד את LibreOffice לשימוש אישי בחינם ב- Windows, Mac ו- Linux. רק זכור שכיישום קוד פתוח, LibreOffice אינה מספקת תמיכה או סיוע משלה.

חברות גדולות יותר שרוצות להשתמש בחלופה זו עשויות לרצות לבחון תמיכה מקצועית של צדדים שלישיים מאושרים לפני שיתקיימו ב- LibreOffice ברמת הארגון. למרות שעסקים עשויים לחסוך בתשלום עבור פתרונות אמינים, ממשלות רבות ברחבי העולם בוחרות ב- LibreOffice כדי לחמוק מהסכמי הארגון היקרים של מיקרוסופט.

LibreOffice Writer, Calc ו- Impress הם ההיצע העיקרי המתואם עם Microsoft Word, Excel ו- PowerPoint בהתאמה. כלים אלה זמינים גם דרך גרסאות מבוססות אינטרנט הנקראות LibreOffice Online. כאמור, כלים אלה מיועדים בעיקר לשימוש אישי, אם כי עסקים יכולים לעסוק בהם בתמיכה מתאימה. LibreOffice מציעה גם יישומי קוד פתוח לעריכת תמונות (Draw), נוסחאות (Math) וניהול מסדי נתונים (Base). תוכלו להתחיל על ידי הורדת חבילת LibreOffice בחינם מאתר האינטרנט שלה.

כונן Google: יישומי עבודה מבוססי אינטרנט מגוגל

כונן גוגל הוא אחת האלטרנטיבות הפופולריות בחינם למיקרוסופט אופיס מכיוון שהוא מגיע מאחת המתחרות הגדולות של מיקרוסופט. גוגל מציעה שירות ותמיכה בחינם לחלוטין למגוון רחב של יישומים התואמים לאלה שב- Microsoft Office. אפליקציות פופולריות ידידותיות למשתמש כמו Google Docs, Slides, Sheets ו- Drawings זמינות בחינם.

כל האפליקציות הללו משתמשות בשירות אחסון הענן של גוגל, גוגל דרייב. בנוסף לאפליקציות G Suite הראשיות הללו, גוגל מציעה אפליקציות כמו טפסים וכיתות שיכולות לספק מענה לצרכים ייחודיים כמו מורים. מספר עצום של כלי צד שלישי כמו Zoho, LucidChart, Slack ועוד מספקים אינטגרציה מקורית עם היישומים הרבים של גוגל.

העובדה שחבילת הפרודוקטיביות שלך מבוססת כולה על הענן מציעה אבטחה נוספת, מכיוון שקשה יותר לאבד את הקבצים שלך. אמנם עסקים עשויים להזדקק לשלם לגוגל סכום צנוע עבור תמיכה ברמת הארגון, אך חבילת הפרודוקטיביות של גוגל היא בחירה חופשית נהדרת לכל מאמץ אישי. התחל בעבודה עוד היום על ידי יצירת חשבון Google בחינם. אם ברצונך לשדרג את האפליקציות שלך או להשתמש בהן במקצועיות, תוכל לחקור את שירות G Suite של גוגל, שמגיע עם יותר אחסון, תכונות ותמיכה.

iWork: לא רק למשתמשי מקינטוש יותר

אם אתה הבעלים של מק, ייתכן שכבר מכיר את חבילת הפרודוקטיביות של אפל, iWork. הוא כולל חלופות ליישומי Microsoft Office הראשיים: דפים (Word), Numbers (Excel) ו- Keynote (PowerPoint).

בעוד שאפליקציות אלה היו בעבר בלעדיות עבור מחשבי מקינטוש, כל אחד יכול לגשת אליהן עכשיו בחינם דרך iCloud, כמו גם ב- iPad וב- iPhone. אם אתה מכיר ביותר את Microsoft Office, ייתכן שיש עקומת למידה. עם זאת, משתמשי Mac תכופים עשויים למצוא את הממשק דומה יותר לאפליקציות אפל אחרות. כדי להתחיל, נווט בכל דפדפן לאתר iCloud והירשם לחשבון בחינם.

בניגוד לחלופות אחרות של Microsoft Office בחינם המנסות לחקות את החוויה, iWork לא תהיה מוכרת מיד אם השתמשת בחבילת הפרודוקטיביות של מיקרוסופט. iWork משתמשת ב- iCloud לשיתוף מאובטח של מסמכים. סוף סוף כל סוגי הקבצים של מיקרוסופט תואמים גם ל- iWork.

משרד WPS: ממשקים מוכרים בכל הפלטפורמות

אחת מחבילות הפרודוקטיביות החינמיות שפותחו לאחרונה שנבנתה כדי להתחרות במיקרוסופט אופיס, WPS Office מגיעה מהמפתח הסיני קינגסופט ומציעה תוכנה שתהיה מוכרת באופן מיידי לרוב משתמשי מיקרוסופט אופיס. WPS מייצג Writer, Presentation, Spreadsheets, שהם שמות ההיצע העיקרי של הסוויטה. הסוויטה תואמת לחלוטין את כל התוכניות, סוגי הקבצים ואפילו כמה סיומות של מיקרוסופט.

WPS Office מציע גם גרסאות חינמיות של האפליקציות שלהם לשולחן העבודה וגם למכשירים ניידים. אמנם לא כל אפליקציה זמינה בכל פלטפורמה, אך אפליקציות ה- WPS המרכזיות זמינות ב- Windows, Linux, Android ובכל מכשירי Apple המודרניים. תיתקל במודעות מסוימות בעת שימוש ב- WPS, אך לעתים רחוקות הן מפריעות לפרודוקטיביות. התכונות שלו תומכות בענן מאובטח עם מגבלת העלאה של 200 מגה בייט ו -1 GB של שטח פנוי, לצד אפליקציות אינטרנט נגישות וכלי PDF ידידותיים למשתמש.

FreeOffice: פריון רב-תכליתי ברוב המכשירים

בין אם אתה משתמש ב- Windows, Mac או Linux, FreeOffice מ- SoftMaker הוא בדיוק מה ששמו מרמז: חלופה חינמית של Office. הפריסה שלה תהיה מוכרת באופן מיידי למשתמשי מיקרוסופט אופיס, במיוחד ביכולתה לשנות בין פריסות מודרניות לקלאסיות שיהיו שימושיות למשתמשים חדשים ולוותיקים כאחד. פריסות אלה המוגדרות בקלות כוללות גם מצב מגע שמקל על השימוש בטאבלטים ובמכשירים ניידים.

FreeOffice תואם לחלוטין לקבצי Microsoft Office וכולל את אותם כלים שאתה מצפה מחבילת פרודוקטיביות מודרנית. SoftMaker מציעה TextMaker (Word), PlanMaker (Excel) ומצגות (PowerPoint), כמו גם סביבת תכנות ושפת סקריפטים עבור מפתחים בשם BasicMaker. ישנן גם גרסאות פרימיום של יישומים אלה, עם תכונות נוספות כמו ניהול קבצים ותמיכה בתסריטים, בעלות חד פעמית של 79.95 $ או שירות מנוי שמתחיל ב -2.99 $ לחודש בלבד. זאת בנוסף לאפליקציות פרודוקטיביות מלאות עבור Android.

Microsoft Office Online: פחות תכונות אך ללא עלות

אם אף אחת מהאפשרויות הללו לא פונה לצרכים הייחודיים שלך, או שאתה רק רוצה או צריך להישאר עם מוצרי מיקרוסופט, גרסאות בסיסיות של אפליקציות הפרודוקטיביות הנמצאות בכל מקום זמינות בחינם דרך כל דפדפן אינטרנט. מכל מכשיר שולחני או נייד, תוכלו להירשם לחשבון מיקרוסופט בחינם ולהתחיל להשתמש בגרסאות מעט מוגבלות של Word, Excel ו- PowerPoint. אתה יכול להתחיל על ידי ניווט בכל דפדפן ל- Office.com וכניסה לחשבון Microsoft בחינם או להצטרף אליו.

קשורים: כיצד להשיג את Microsoft Office בחינם

אין ספור אפליקציות פרודוקטיביות אחרות קיימות שם, אך שש אלו הן הטובות ביותר במיטב העבודה בכל הנוגע לביצוע עבודתך במהירות, באמינות, ובעיקר, בחינם.