מה הגישה למוצא של EA, והאם זה שווה את זה?

גישה מקורית של EA מעניקה לך גישה ליותר מ -70 משחקים, הנחות ומשחקי EA חדשים לפני שהם משוחררים בתשלום מנוי חודשי (או שנתי). אבל האם זה באמת שווה את זה?

מהי גישה למקור?

מקור היא חנות המשחקים המנוהלת על ידי Electronic Arts למחשבי PC ו- Mac. זה בעיקר - אך לא רק - מציע משחקי EA. מקור גישה הוא שירות המנויים המצורף ל- Origin. אינך צריך לשלם עבור שימוש ב- Origin כדי להשתמש ב- Origin - תוכל לקנות משחקים דרך Origin ולשחק בהם בדרך כלל ללא כל דמי מנוי.

עלות גישה מקורית היא 5 דולר לחודש או 30 דולר לשנה. במחיר של 30 דולר לשנה, מדובר ב -2.50 דולר לחודש - אם כי אתה נועל את התשלום שלך ולא תוכל לקבל החזר כספי אם תחליט שאתה לא רוצה להישאר כמנוי במשך כל השנה.

אם אתה משלם את דמי המנוי, תקבל גישה אפשרית ליותר מ -70 משחקים ישנים ב"כספת "של EA. אתה גם חוסך 10% בכל משחק או רכישת DLC שאתה מבצע ב- Origin, והנחה זו חלה גם אם המשחק כבר נמכר.

כבונוס נוסף, בדרך כלל תקבל גישה למשחקי EA חדשים חמישה ימים לפני שחרורם, מבלי לשלם תוספת. כך, למשל, מנויי Origin Access יכולים לנגן גרסת ניסיון למשך 10 שעות ל- Mass Effect: אנדרומדה חמישה ימים לפני שפורסמה הגרסה הסופית.

כמה משחקים זמינים?

יותר מ -70 משחקים זמינים בכספת של EA, כולל משחקי שם גדול כמו The Sims 4 , FIFA 17 , Mirror's Edge Catalyst , Titanfall , Mass Effect 3 , Plants vs. Zombies Garden Warfare , Battlefield 4 , Crysis 3 , Star Wars Battlefront , עידן הדרקון: האינקוויזיציה , SimCity 4 ועוד. למעשה, להשלים שטח המלח , Dragon Age , ו Mass Effect הסדרה כלול. גלול מטה ותגלה שחלק נכבד מהמשחקים הם משחקי EA ישנים יותר שנוצרו עבור MS-DOS, כמוסדרת אולטימה .

לרוב המשחקים משותף: הם נוצרו ופורסמו על ידי EA. עם זאת, ישנם כמה משחקי אינדי קטנים יותר שלא פורסמו על ידי EA בספריה כאן.

תוכל להציג רשימה מלאה של משחקי הכספת הכלולים באתר EA.

איך זה עובד

המשחק במשחקים האלה עובד בדיוק כמו לשחק בכל משחק אחר ב- Origin. אם אתה מנוי לשירות, אתה יכול להוריד אותם למחשב האישי שלך ולהשמיע אותם בחינם כאילו רכשת אותם. כאשר תוקף המנוי שלך יפוג, לא תוכל להשמיע אותם יותר - גם אם הם מותקנים במערכת שלך. יהיה עליך להירשם כמנוי או לרכוש את המשחק כדי לשחק בו.

כשאתה רוכש משהו ב- Origin, תקבל אוטומטית 10% הנחה. וכאשר יוצא משחק EA חדש, לעתים קרובות תוכל להוריד ולשחק אותו חמישה ימים לפני כולם.

האם זה שווה את זה?

אם זה שווה את זה או לא זה תלוי בך. במחיר של 5 דולר לחודש - או 2.50 דולר לחודש, אם אתה מתחייב לשנה שלמה - מנוי זה אינו זול בהשוואה לשירותים דומים. לשם השוואה, ה- Xbox Game Pass של מיקרוסופט עולה 10 דולר עצומים לחודש, אינו מציע הנחות, בעיקר מציע משחקי Xbox 360 ישנים יותר ואינו מציע גישה לשחרור מוקדם יותר. גרוע מכך, היא מתחרה בשוק משחקי ה- Xbox המשומשים - ואילו אינך יכול לקנות משחקי מחשב משומשים.

אם אתה נוטה לקנות הרבה משחקי EA ב- Origin, אתה יכול אפילו לחסוך כסף באמצעות המנוי. קבלת הנחה של 10% על משחק של 60 דולר פירושה שתחסוך 6 דולר, שזה יותר מעלות המנוי לחודש אם אתה משלם חודשי או חודשיים אם אתה משלם מדי שנה.

המנוי מציע גם גישה ללא מעט משחקים. שלא כמו בקונסולה, שבה בדרך כלל ניתן להעתיק עותק משומש של המשחקים הללו, לא ניתן לקנות עותקים משומשים זולים של המשחקים הללו. יהיה עליך להמתין עד למכירתם או לרכוש אותם במחיר מלא. לדוגמה, אם אתה רוצה לשחק את Mirror's Edge Catalyst עכשיו, תוכל לרכוש אותו תמורת 20 $ ולשחק אותו לנצח, לשלם 5 $ כדי לשחק בו במשך חודש, או לשלם 30 $ כדי לשחק בו במשך שנה. ודמי המנוי האלה יספקו לכם גם גישה למשחקים רבים אחרים. עם זאת, לאחר שתוקף המינוי שלך יפוג, תאבד את הגישה למשחקים.

התבונן בספריה ושקול באילו משחקים אתה רוצה לשחק, וכמה יעלה לשלם את המנוי לעומת לקנות אותם על הסף. גישה מקורית היא עסקה מדהימה אם יש לך הרבה זמן למשחקים ואתה רוצה לקרוע את הספרייה, בעוד שזה יותר גרוע אם יש לך מעט זמן למשחקים ותמצא את עצמך עובר רק כמה משחקים בשנה.

עם זאת, Origin Access מציע לך ניסיון חינם למשך שבוע, כך שתוכל לנסות אותו. גם אם אינך מעוניין ב- Origin Access, תוכל להשתמש בניסוי זה כדי לשחק משחק או שניים בחינם, או לקבל הנחה על משחק שבכל מקרה עמדת לקנות. רק וודא שאתה מבטל את המנוי לאחר מכן אם אינך רוצה להמשיך לשלם עבורו, או שהם יתחילו לחייב אותך.

אני אישית השתמשתי במשפט Origin Access כדי לשחק בחינם את Mirror's Edge Catalyst - התפוס היחיד שהיה לי לסיים את המשחק בעוד שבוע - והייתי מרוצה ממנו. אם היו משחקים אחרים שרציתי לשחק שטרם שיחקתי בכספת, אולי הייתי דבק בזה במקום לשלם את העלות מראש לקנות כל משחק.