מה לעשות כאשר ה- iPhone או ה- iPad שלך לא יופעלו

מכשירי אייפון ואייפד אמורים "פשוט לעבוד", אך שום טכנולוגיה אינה מושלמת. אם לחצת על כפתור ההפעלה והמסך לא נדלק או שאתה רואה הודעת שגיאה, אל תדאג. אתה בטח יכול לגרום לזה להפעיל מחדש.

ההוראות כאן יגרום לכל מכשיר iPhone או iPad לאתחל ולעבוד כראוי. אם לא, למכשיר שלך יש בעיית חומרה המונעת ממנו אתחול.

חבר אותו לחשמל, תן לטעינה - וחכה

ייתכן ש- iPhone, iPad או iPod Touch לא יופעלו אם הסוללה שלו מתה לחלוטין. באופן כללי, תראה איזשהו מחוון "סוללה חלשה" כשתנסה להפעיל מכשיר iOS ואין לו מספיק כוח סוללה. אבל, כשהסוללה מתה לגמרי, היא לא תגיב ופשוט תראו את המסך השחור.

חבר את ה- iPhone או ה- iPad שלך למטען קיר ותן לו לטעון לזמן מה - תן לו אולי חמש עשרה דקות. אם הסוללה מתה לגמרי, אינך יכול פשוט לחבר אותה לחשמל ולצפות שהיא תגיב מיד. תן לו כמה דקות טעינה והוא אמור להפעיל את עצמו. זה יתקן את המכשיר שלך אם הסוללה שלו רוקנה לחלוטין.

וודא שהמטען שלך פועל אם זה לא עובד. מטען או כבל טעינה שבור עשויים למנוע טעינה. נסה מטען וכבל אחר אם יש לך אותם זמינים.

בצע איפוס קשיח באייפון 8 ומעלה

"איפוס קשה" יאתחל בכוח מחדש את ה- iPhone או ה- iPad שלך, דבר שימושי אם הוא קפוא לחלוטין ואינו מגיב. תהליך האיפוס הקשיח השתנה מעט ב- iPhone 8, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR ו- iPad Pro החדש ללא כפתור הבית.

לביצוע איפוס קשיח באייפון חדש יותר, לחץ במהירות על לחצן הגברת עוצמת הקול ושחרר אותו, לחץ ושחרר במהירות את לחצן הגברת עוצמת הקול, ואז לחץ והחזק את לחצן הצד (המכונה גם כפתור "שינה / התעוררות"). כפתור הצד למטה עד שהאייפון שלך יופעל מחדש. תראה את הלוגו של אפל מופיע על המסך בזמן האתחול ותוכל לשחרר את הכפתור. זה ייקח כעשר שניות.

אם חיכיתם יותר מעשר שניות ושום דבר לא קרה, נסו שוב. עליך ללחוץ על הכפתורים ברצף מהיר, ולא תוכל להשהות זמן רב מדי בין כל לחיצה.

החזק את Power + Home לביצוע איפוס קשה

קשורים: כיצד למחזר את הגאדג'טים שלך לתיקון הקפאות ובעיות אחרות

מכשירי אייפון ואייפד יכולים להקפיא לחלוטין, ממש כמו מחשבים אחרים. אם כן, לחצני ההפעלה והבית לא יעשו דבר. בצע "איפוס קשה" כדי לתקן זאת. באופן מסורתי זה בוצע על ידי הסרת הסוללה של המכשיר והכנסתה מחדש או משיכת כבל החשמל בהתקנים ללא סוללות, ולכן זה ידוע גם כביצוע "מחזור הפעלה". עם זאת, לאייפונים ולאייפד אין סוללה נשלפת. במקום זאת, יש שילוב כפתורים שבו אתה יכול להשתמש כדי להפעיל מחדש את הטלפון או הטאבלט שלך בכוח.

לשם כך, לחץ על לחצני ההפעלה וגם על כפתור הבית והחזק אותם לחוץ. (במקרה של ה- iPhone 7, לחץ והחזק את לחצן ההפעלה ואת לחצן הפחתת עוצמת הקול.) המשך להחזיק את שני הכפתורים למטה עד שתראה את הלוגו של Apple מופיע על המסך. הלוגו אמור להופיע בין עשר לעשרים שניות לאחר שתתחיל להחזיק את הכפתורים. לאחר הופעת הלוגו של Apple, ה- iPhone או ה- iPad יתחילו לגבות כרגיל. (כפתור ההפעלה מכונה גם כפתור שינה / התעוררות - זה הכפתור שבדרך כלל מפעיל ומכבה את מסך המכשיר).

אם שילוב כפתורים זה לא עובד, ייתכן שיהיה צורך לחייב את ה- iPhone או ה- iPad שלך לזמן מה. טען אותו לזמן מה לפני שתנסה לאתחול קשה של לחצן ההפעלה + הבית.

שחזר את מערכת ההפעלה של iOS באמצעות iTunes

קשורים: כיצד לאפס את ה- iPhone או ה- iPad שלך, גם אם זה לא יאתחל

מכשירי אייפון ואייפד שלא נדלקים באופן מיידי, בדרך כלל לא נותר כוח סוללה או שיש להם מערכת הפעלה קפואה. עם זאת, לפעמים מסך המכשיר שלך עשוי להידלק ותראה מסך שגיאה במקום לוגו האתחול הרגיל. המסך מציג תמונה של כבל USB ולוגו iTunes.

מסך "התחבר ל- iTunes" מופיע כאשר תוכנת iOS ב- iPhone או ב- iPad שלך פגומה או פגומה אחרת. כדי שהמכשיר שלך יפעל ויתבצע אתחול מחדש כראוי, יהיה עליך לשחזר את מערכת ההפעלה שלו - וזה דורש iTunes במחשב אישי או ב- Mac.

חבר את ה- iPhone או ה- iPad למחשב בו פועל iTunes. אתה אמור לראות הודעה שאומרת ש- iTunes זיהה מכשיר במצב התאוששות. iTunes תודיע לך ש"יש בעיה "במכשיר שלך" שדורש עדכון או שחזור ". ככל הנראה תצטרך לבצע "שחזור" אשר יוריד את תוכנת iOS העדכנית ביותר מ- Apple ותתקין אותה במכשיר שלך.

תהליך השחזור ימחק את הקבצים והנתונים ב- iPhone או ב- iPad שלך, אך הם כבר אינם נגישים אם המכשיר שלך לא יאתחל. אתה יכול לשחזר את הנתונים שלך מגיבוי iCloud מאוחר יותר.

באפשרותך להכניס כל iPhone או iPad למצב התאוששות על ידי כיבויו וחיבורו למחשב בו פועל iTunes באמצעות כבל USB. לחץ על כפתור הבית והחזק אותו לחוץ תוך כדי חיבור כבל ה- USB. המשך להחזיק את הלחצן למטה עד שמסך "התחבר ל- iTunes" מופיע במכשיר. עם זאת, לא תצטרך לעשות זאת אם המכשיר פועל כהלכה. אם מערכת ההפעלה שלה ניזוקה, עליה לבצע אתחול אוטומטי למסך מצב השחזור ללא צורך בטריקים נוספים.

אם שום דבר כאן לא עבד, סביר להניח שיש ל- iPhone או iPad שלך בעיית חומרה. אם זה עדיין באחריות, קח אותו לחנות Apple הקרובה ביותר (או פשוט צור קשר עם Apple) ותביא אותם לזהות ולתקן את הבעיה עבורך. גם אם זה לא באחריות, ייתכן שאפל תקנה את זה עבורך - אך ייתכן שתצטרך לשלם עבור התיקון.

קרדיט תמונה: קרליס דמברנס בפליקר, דייויד בפליקר, קרליס דמברנס בפליקר