כיצד למחוק את היסטוריית הסרטונים של אמזון פריים

כמו Netflix ו- YouTube, אמזון שומרת היסטוריה של סרטונים שאתה צופה ב- Amazon Prime Video. אמזון משתמשת בנתונים אלה כדי לשפר את המלצותיה, אך תוכל להסיר קטעי וידאו שצפית בהם מההיסטוריה.

לצפייה בהיסטוריית הצפייה שלך, עבור אל דף הסרטונים שבהם צפית באתר של אמזון. אם אינך מחובר לחשבון אמזון שלך בדפדפן שלך, עליך להיכנס כדי להמשיך.

תוכל למצוא דף זה גם באתר האינטרנט של אמזון על ידי כותרת אל Amazon.com בדפדפן שלך, העבר את העכבר מעל "חשבון ורשימות" בפינה השמאלית העליונה של דף הבית, ואז לחץ על האפשרות "הווידאו הראשי שלך". בדף Prime Video, לחץ על "הגדרות" בפינה השמאלית העליונה של המסך, לחץ על האפשרות "היסטוריית צפייה" ואז לחץ על כפתור "הצג היסטוריית צפייה".

דף זה מציג היסטוריה מלאה של כל הסרטונים שצפיתם אי פעם באמזון, עם הסרטונים האחרונים שנצפו בראשם.

הרשימה מציגה סרטונים שצפית בהם באמצעות חשבון אמזון שלך בכל מכשיר, בין אם זה בטלוויזיה החכמה שלך, Roku, iPhone, טלפון אנדרואיד או דפדפן אינטרנט.

כדי להסיר סרטון מהיסטוריית הצפייה שלך, לחץ על הקישור "הסר אותו מסרטונים שנצפו" מתחת לסרטון כאן. אמזון תשכח שצפית בסרטון, כך שהוא לא ישמש להמלצות ואנשים לא יוכלו לראות אותו בהיסטוריית הצפייה בחשבונך.

הסר מהסרטונים שאתה רוצה מדף זה. לצפייה בסרטונים נוספים בהם צפית בחשבון זה, גלול מטה ולחץ על כפתור "הבא" בתחתית הדף.

תוכל גם לדרג סרטונים על ידי לחיצה על הכוכבים שמשמאל לסרטון. אם ברצונך לשמור סרטון בהיסטוריה שלך, אך אינך רוצה שישפיע על המלצותיך, תוכל גם לבחור באפשרות "אל תשתמש בהמלצות" בכדי לגרום לזה לקרות.

למרבה הצער, אמזון אינה מציעה דרך לנקות את כל היסטוריית הצפייה שלך בלחיצה אחת. אם אתה רוצה למחוק לחלוטין את ההיסטוריה שלך, תצטרך למחוק קטעי וידאו מהרשימה הזו בזה אחר זה.

אתה יכול למחוק גם מוצרים שצפית בהיסטוריית הגלישה שלך באמזון.

קשורים: כיצד למחוק פריטים מהיסטוריית הגלישה שלך באמזון

קרדיט תמונה: Syafiq Adnan / Shutterstock.com.