כיצד לתקן אייפון או אייפד שלא מופיעים ב- iTunes

אתה מחבר את ה- iPhone למחשב שלך, מוכן לסינכרון ו ... כלום. הסמל הקטן לא מופיע בסרגל הכלים של iTunes ואתה מתלהב. להלן מספר פתרונות אפשריים.

קשורים: כיצד לעולם אל תשתמש ב- iTunes עם ה- iPhone, iPad או ה- iPod Touch שלך

אתה יכול להשתמש ב- iPhone או iPad מבלי לגעת ב- iTunes, אבל זה לא תמיד קל. iTunes מבאסת את Windows, אבל זה עדיין שימושי לגיבוי מדי פעם או לעדכון תוכנה כאשר iOS מתסכל. אבל אין דבר יותר מתסכל מאשר כש- iTunes לא מזהה את ה- iPhone או ה- iPad שלך כשאתה מחבר אותו.

יש מספר עצום של דברים שיכולים לגרום לכך, אבל ראינו את הבעיה הזו יותר מכמה פעמים במהלך השנים. להלן כמה מהתיקונים האמינים ביותר שמצאנו.

התחל עם הברור: הפעל מחדש, עדכן ונסה יציאת USB נוספת

לפני שתנסה משהו אחר, כדאי לעבור על הטיפים הרגילים לפתרון בעיות:

  • הפעל מחדש את ה- iPhone שלך ​​על ידי לחיצה על לחצני ההפעלה וגם על כפתור הבית והחזק אותם לחוץ. (במקרה של ה- iPhone 7, לחץ ושחרר את לחצן ההפעלה וכפתור הפחתת עוצמת הקול).
  • הפעל מחדש את המחשב שלך גם כן.
  • ודא שגם Windows ו- iTunes מעודכנות. לחץ על התחל והקלד "Windows Update" כדי לבדוק אם קיימים עדכוני Windows, ופנה אל עזרה> חפש עדכונים ב- iTunes כדי לעדכן את iTunes. (אתה יכול אפילו לנסות להתקין מחדש את iTunes, אם אתה מרגיש יסודי.)
  • נסה כבל USB אחר, או יציאת USB אחרת במחשב שלך. חבר אותו ישירות למחשב שלך במקום לרכזת USB. אתה אף פעם לא יודע מתי יש לך חומרה מטפלת, ושום כמות של פתרון בעיות תוכנה לא יכולה לפתור את הבעיה.

עם כל מזל, אחד הטריקים הפשוטים הללו יפתור את הבעיה. אבל אם לא, המשך לקרוא.

השב להנחיית "סמוך על מחשב זה"

כאשר אתה מחבר אייפון או אייפד למחשב בפעם הראשונה, תופיע הודעה במכשיר שלך ושואלת אם היא אמורה לסמוך על המחשב שאליו הוא מחובר. אם אתה לא שם לב מקרוב, קל לפספס אותו - ומבלי לענות להנחיה זו, המכשיר שלך לא יופיע ב- iTunes.

גם אם זו לא הפעם הראשונה שחימתם את המכשיר למספר הגדרות, ייתכן שתאפסו, ותצטרכו להשיב להנחיה שוב. אז בדקו את המכשיר ובדקו אם ההודעה צצה. הקש על "אמון" כדי להמשיך.

אפס את הגדרות המיקום והפרטיות שלך

אם אי פעם לחצת על "אל תסמוך" בטעות, המכשיר שלך לא יופיע ב- iTunes ... וההודעה לא תופיע שוב. בתיאום, יש דרך לתקן את זה.

זה מאוחסן בהגדרות "מיקום ופרטיות" ב- iOS. אתה יכול לאפס אותם על ידי מעבר אל הגדרות> כללי והקשה על "אפס מיקום ופרטיות".

בפעם הבאה שתחבר את המכשיר לחשוף, תופיע ההודעה "אמון על מחשב זה". (שים לב שהדבר עשוי למחוק גם כמה הגדרות אחרות - כמו אפליקציות iOS המותרות להשתמש במיקום שלך - כך שתצטרך להתמודד גם עם ההנחיות האלה.)

התקן מחדש את מנהלי ההתקנים של אפל

בפעמים אחרות, הדברים יכולים להשתבש מעט עם מנהלי ההתקנים של אפל, ומחשב Windows שלך כבר לא יזהה את מכשיר ה- iOS שלך כראוי - גם אם תלחץ שוב ושוב על "אמון". בהתמודדות האחרונה שלי עם בעיה זו, הנהגים היו אשמים, והיה עליהם להתקין מחדש.

סגור את iTunes וחבר את ה- iPhone או ה- iPad למחשב באמצעות USB. לאחר מכן, לחץ על תפריט התחל וחפש "מנהל ההתקנים". בחר באפשרות מנהל ההתקנים שצץ.

חפש את ה- iPhone או ה- iPad שלך במנהל ההתקנים - אתה אמור למצוא אותו תחת "התקנים ניידים". לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר "עדכן תוכנת מנהל התקן".

בחלון הבא בחר "עיין במחשב שלי אחר תוכנות דרייבר".

לאחר מכן, לחץ על "תן לי לבחור מרשימת מנהלי התקנים במחשב שלי".

במסך הבא, לחץ על כפתור "יש דיסק".

בחלון התקן מדיסק, לחץ על כפתור העיון. נווט אל C: \ Program Files \ Common File \ Apple \ Mobile Device Support \ Drivers \ usbaapl64.inf. לחץ פעמיים על הקובץ usbaapl64.inf כדי לבחור אותו, ואז לחץ על אישור בחלון התקן מהדיסק.

הערה: אם אתה במחשב ישן יותר של 32 סיביות, ייתכן שמנהל ההתקן נמצא ב C: \ Program Files (x86) \ Common Files \ Apple \ Mobile Device Support \ Drivers במקום זאת.

המחשב האישי שלך צריך להתקין מחדש את מנהלי ההתקנים הניידים של אפל. סגור את מנהל ההתקנים כשתסיים והפעל את iTunes. אתה צריך לגלות שהמכשיר שלך מזוהה כראוי.