כיצד להשתמש בשיקוף מסך Miracast מ- Windows או Android

Miracast הוא תקן תצוגה אלחוטית הכלול ב- Windows 8.1, Android 4.2 וגרסאות חדשות יותר של מערכות הפעלה אלה. כאשר מקלט Miracast מחובר לטלוויזיה או לתצוגה אחרת בקרבת מקום, יציקת המסך צריכה להיות קלה.

תכונה זו זמינה גם במכשירים שבהם פועלת מערכת ההפעלה Fire של אמזון ו- Windows Phone 8.1 ומיקרוסופט. זכור שמירקסט ידוע לשמצה ובעייתי.

Windows 8.1+

קשורים: מה זה Miracast ולמה אכפת לי?

אם המחשב שלך הגיע עם Windows 8.1 או Windows RT 8.1, הוא אמור לתמוך ב- Miracast. אם שדרגת מחשב ישן ל- Windows 8.1, יתכן שהוא יתמוך ב- Miracast. ייתכן שיהיה עליך להשיג את מנהלי ההתקן העדכניים ביותר מ- Windows Update או מאתר יצרן המחשבים שלך לפני שתראה את האפשרות "הוסף תצוגה אלחוטית" בהמשך.

האפשרות שלמטה גם סירבה להופיע עד שהסרת את ההתקנה של VirtualBox ב- Surface Pro 2. Miracast תלוי שיש ערימת רשת "נקייה", כך שתוכניות שמפריעות לערמת הרשת - VirtualBox, VMware ויישומים דומים - עשויות להזדקק הוסר לפני שהאפשרות הזו תופיע.

כדי לגשת לאפשרויות ה- Miracast, החלק ימינה פנימה או לחץ על מקש Windows + C ובחר את הקסם התקנים. לחץ או הקש על האפשרות "פרויקט".

אם אתה רואה אפשרות "הוסף תצוגה אלחוטית", המחשב שלך תומך ב- Miracast. כדי להקרין למעשה למכשיר Miracast, הקש או לחץ על האפשרות הוסף תצוגה אלחוטית ובחר את המכשיר ברשימה. כדי להתנתק מהתצוגה האלחוטית, פתח את הקסם התקנים, הקש או לחץ על האפשרות פרויקט ולחץ על כפתור הניתוק מתחת לתצוגה האלחוטית.

אפשרויות אלה זמינות גם בהגדרת המחשב. לחץ או הקש על הקישור שנה הגדרות מחשב בתחתית הקסם הגדרות כדי לגשת אליו. נווט למחשבים אישיים ומכשירים> מכשירים. כדי לסרוק אחר מקלטים של Miracast בקרבת מקום, הקש על הוסף מכשיר. מקלטי Miracast שהוספתם מופיעים תחת מקרנים על גבי המסך הזה.

Android 4.2+

קשורים: כיצד לשחק משחקי אנדרואיד בטלוויזיה שלך באמצעות Chromecast

Miracast זמין במכשירי Android עם Android 4.2 Jelly Bean ובגרסאות חדשות יותר של Android. מכשירי אנדרואיד אכן זקוקים לחומרה המתאימה, כך שטלפון ה- Android או הטאבלט שלך עשויים שלא לתמוך ב- Miracast - במיוחד אם מדובר במכשיר ישן שעודכן לגרסאות העדכניות ביותר של Android. ביצענו את התהליך הזה עם Nexus 4 עם Android 4.4.4.

ראשית, פתח את מסך ההגדרות של המכשיר שלך - זו אפליקציית ההגדרות במגירת היישומים שלך. בקטע מכשיר, הקש על תצוגה. גלול מטה על מסך התצוגה והקש על Cast Screen. (ניתן גם להעביר למכשירי Chromecast מכאן, אם כי אלה אינם משתמשים בפרוטוקול Miracast.)

הקש על כפתור התפריט בחלק העליון של המסך ובחר הפעל תצוגה אלחוטית. הטלפון שלך יסרוק למכשירי Miracast בקרבת מקום ויציג אותם ברשימה תחת Cast Cast. אם מקלט ה- MIracast שלך מופעל בקרבת מקום, הוא אמור להופיע ברשימה.

הקש על המכשיר כדי להתחבר ולהתחיל להעביר את המסך. תופיע התראה המספקת אינדיקציה גלויה לכך שאתה מעביר את המסך. משוך כלפי מטה את גוון ההודעות בחלק העליון של המסך והקש על כפתור הניתוק כדי להפסיק להעביר את המסך.

ניתן גם להעביר ממסך ההגדרות המהירות אם הפעלת את תכונת התצוגה האלחוטית תחת Cast Cast. משוך למטה בשתי אצבעות מהחלק העליון של המסך כדי לפתוח את ההגדרות המהירות, הקש על כפתור Cast Cast ותראה רשימה של מכשירים סמוכים שאליהם תוכל להעביר. הקש על אחד כדי להתחיל ללהק.

אם המחשב, הסמארטפון או הטאבלט שלך תומכים ב- Miracast ויש לך מקלט Miracast בקרבת מקום, זה צריך להיות כל כך קל. Miracast משתמש ב- Wi-Fi Direct, כך שהמכשירים אפילו לא צריכים להיות באותה רשת כדי לתקשר אחד עם השני. בעיות ברשת הביתית או בנתב שלך לא אמורות להיות אף גורם. זה אמור לפשט את העניינים, אך מכשירים התומכים ב- Miracast מסרבים לעיתים קרובות לעבוד ביחד או שיש להם בעיות עם תקלות הפעלה וזרמים שנפלו גם לאחר התחברותם.

בפועל, Miracast הוא לעתים קרובות מגושם ועגל. יתכן שתצטרך לבדוק שהמקלט שלך תומך באופן רשמי ומפורש במכשיר המדויק שאתה מנסה להשתמש בו כדי להעביר אליו. זה משהו שלא צריך להיות נחוץ עם תקן פתוח כמו Miracast, אבל משהו שלצערנו נראה נחוץ. לדוגמא, אתר Roku מספק רשימה של מכשירים שנבדקו רשמית ואושרו לעבוד עם יישום ה- Miracast שלהם. עיין בתיעוד של מקבלי ה- Miracast שלך כדי לבדוק אם המכשיר שלך נתמך רשמית, או אם ידוע שיש לו בעיות עם המקלט הספציפי שלך.