כיצד לקבל החזרים עבור משחקי Steam

Steam מציעה מערכת החזר נדיבה. אתה יכול להחזיר לכל משחק שתרכוש באמצעות Steam, מכל סיבה שהיא - בין אם זה לא עובד כמו שצריך במחשב האישי שלך או שאתה פשוט לא מוצא את זה כיף.

תכונה זו מעודדת אותך לנסות משחקים שאינך בטוח בהם. אם אתה לא אוהב משחק, אתה תמיד יכול להחזיר אותו ולקבל את הכסף שלך בחזרה. זה שימושי במיוחד כעת, כאשר כל כך מעט משחקים מציעים הדגמות בחינם.

מתי אתה יכול להחזיר למשחק

יש שתי דרישות בסיסיות למועד שבו אתה יכול לקבל החזר כספי: אתה חייב לרכוש את המשחק ב -14 הימים האחרונים, ובוודאי שיחקת את המשחק פחות משעתיים.

אם אתה עומד בדרישות אלה, Valve מבטיח שהיא תחזיר לך מכל סיבה שהיא. אתה יכול לבקש החזר כספי למשחק גם אם אינך עומד בדרישות אלה - Valve יבדוק את בקשתך, אך לא יבטיח החזר כספי.

אינך יכול להחזיר למשחקים שרכשת מחוץ ל- Steam והוספת ל- Steam באמצעות מפתח מוצר (לפחות, לא באמצעות Steam - תצטרך לבקש החזר באמצעות הקמעונאי המקורי). אמנם לפעמים אתה יכול לחסוך כסף במשחקי Steam על ידי רכישת מפתחות Steam מחנויות משחקים של צד שלישי, אך תכונה זו מעודדת אותך לקנות משחקים דרך Steam אם אתה חושב שתרצה להחזיר להם.

אם אתה מחזיר הרבה משחקים, Valve עשויה לשקול "התעללות" זו ולהפסיק להציע לך החזרים. "החזרים כספיים נועדו להסיר את הסיכון ברכישת כותרים ב- Steam - לא כדרך להשיג משחקים בחינם", על פי המדיניות של Valve. Valve לא מציין בדיוק מה הם רואים כ"התעללות ", אך סביר להניח שיהיה לך בסדר כל עוד אינך קונה באופן קבוע מספר גדול של משחקים ומחזיר לרובם.

Valve מציין כי החזר כספי למשחק שנרכש לפני מכירה וקנייתו במחיר המכירה הנמוך אינו נחשב לשימוש לרעה. לכן, אם אתה רוכש משחק בסך 60 דולר והוא יוצע למכירה תמורת 30 דולר כעבור כמה ימים, תוכל להחזיר למשחק ולרכוש אותו במחיר הנמוך יותר - כל עוד שיחקת בו פחות משעתיים.

ניתן להחזיר את ההחזר הכספי שלך לאותה אמצעי תשלום שרכשת איתו את המשחק, או לזיכוי Steam Wallet שתוכל להוציא ב- Steam. קרא את מדיניות ההחזר הכספי של Valve לקבלת פרטים ספציפיים יותר על אופן פעולת המדיניות.

כיצד להחזיר למשחק

אם המשחק שלך נרכש לפני פחות מ- 14 יום ושיחקת אותו פחות משעתיים, מובטח לך החזר כספי. הנה איך להשיג אחד כזה.

ראשית, עבור לאתר התמיכה של Steam. תוכל לגשת לדף זה על ידי לחיצה על עזרה> Steam Support ב- Steam או על ידי ביקור באתר Steam Support בדפדפן האינטרנט שלך. אם אתה מבקר בדף זה בדפדפן האינטרנט שלך, יהיה עליך להיכנס באמצעות חשבון Steam שלך כדי להמשיך. אם אתה מבקר בדף זה ב- Steam, תיכנס אוטומטית לחשבון.

בחר את המשחק שאתה רוצה להחזיר לו. אם שיחקת לאחרונה, שם המשחק יופיע תחת "מוצרים אחרונים" בראש הדף. אם אינך רואה את שם המשחק כאן, לחץ על "רכישות".

קשורים: כיצד למכור את כרטיסי המסחר שלך ב- Steam (ולקבל אשראי Steam בחינם)

תראה רשימה של כל הרכישות שביצעת ב- Steam בחצי השנה האחרונה. בדף זה יוצגו גם כרטיסי מסחר של Steam ופריטים אחרים שמכרתם בשוק הקהילה של Steam.

אתר את המשחק שברצונך להחזיר ברשימה ולחץ עליו.

לחץ על כפתור "אני רוצה החזר כספי" כאשר Steam שואל אותך איזו בעיה אתה נתקל במשחק שלך.

מערכת התמיכה תשאל אם אתה רוצה עזרה בתיקון בעיות טכניות במשחק. אם הוא לא פועל כהלכה ותרצה לנסות לתקן את הבעיה במקום להחזיר את המשחק, כדאי לך לנסות את אפשרויות התמיכה הטכנית כאן.

אם אתה בטוח שאתה רוצה החזר כספי, לחץ על "ברצוני לבקש החזר כספי".

Steam תבדוק אם אתה זכאי להחזר כספי ותציע אם אתה כן. אתה יכול לבחור לאיזה אמצעי תשלום ברצונך להחזיר את כספך - שיטת התשלום המקורית או זיכוי ארנק Steam.

אם אינך זכאי לקבל החזר כספי, המערכת תודיע לך כי החזרים בדרך כלל אינם ניתנים במצבך אך יאפשרו לך לבקש ממילא.

תישאל מדוע אתה מחזיר למשחק. בחר סיבה מהתיבה והקלד הודעה קטנה ומהירה עם מחשבותיך. אמנם מובטח לך החזר כספי, אך הודעות אלה יכולות לעזור ל- Valve ולמפתח המשחק להבין מדוע אינך רוצה לשמור על המשחק.

לחץ על הלחצן "הגש בקשה" כדי לבקש החזר כספי.

תקבל דוא"ל מ- Steam בו נכתב כי בקשת ההחזר שלך התקבלה. בהודעת הדוא"ל נכתב כי Valve בודק את בקשתך ויחזור אליך.

תקבל אימייל נוסף לפיו הרכישה שלך הוחזרה אם עמדת בדרישות. בדרך כלל ראינו בקשות להחזר זה מתקבלות תוך מספר שעות.

מדיניות ההחזרים של Steam אמנם נדיבה, אך היא עדיין מוגבלת. אינך יכול לקבל החזר עבור אותו משחק שקנית במכירה לפני שנתיים ומעולם לא שיחקת, ואתה לא יכול לקבל החזר עבור משחק חדש ששיחקת בו במשך שש שעות לפני שהבנת שזה נורא.

כשאתה קונה משחק חדש ב- Steam, הקפד לנסות אותו בארבעה עשר הימים הראשונים כדי שתוכל להחליט אם ברצונך לשמור עליו או לא.