כיצד לחבר בקר Xbox 360 אלחוטי למחשב שלך

בקר ה- Xbox 360 הקווי הוא USB, ולכן השימוש בו למשחקי מחשב הוא קל - אך הדברים נעשים מעט מורכבים יותר אם יש לכם בקר אלחוטי. בואו נסתכל כיצד תוכלו ליהנות ממשחק אלחוטי במחשב תוך צמצום כאבי הראש.

הדרך המשולשת לחופש אלחוטי

כשמדובר ב- Xbox 360 אלחוטי ב- Windows יש לך שלוש אפשרויות: הדרך היקרה והקלה, הדרך הזולה והמתסכלת במקצת, ודרך הביניים בשוק האפור. אם אתה יושב ליד שולחן המחשב שלך ולא מעבר לסלון, למשל - ייתכן שתרצה פשוט לדלג על כל הטרחה, פשוט קנה בקר Xbox 360 חוטי רשמי תמורת 27 דולר, וסיים עם זה. בקר קווי הוא תקע ונגן טהור ללא טרחה, אך אם אתה בהחלט חייב לשחק אלחוטי במחשב שלך, תצטרך לקנות מתאם USB לחיבור אלחוטי.

נכון, אתה לא יכול פשוט לחבר בקר Xbox 360 אלחוטי למחשב שלך באמצעות Bluetooth, או משהו כזה. בקרי Xbox 360 משתמשים בשיטת תקשורת 2.4Ghz נאותה הזקוקה למתאם USB ספציפי המיוצר לבקר Xbox 360 - ללא תחליפים מותרים.

קשורים: כיצד להשתמש בבקר Xbox 360 במחשב Windows שלך

כאן תהליך קבלת ההחלטות מסתבך מעט. מיקרוסופט לא מוכרת את המתאם בפני עצמה. הם מוכרים אותו בצרור עם בקר אלחוטי - אבל אם כבר יש לך בקר אלחוטי, כנראה שלא תרצה לקנות עוד אחד רק כדי להשיג את המתאם.

אם אתה רוצה לקנות את המתאם בנפרד, אתה יכול, אבל אתה קונה מוצר נוקופ סיני, או מתאם רשמי שהופרד מהערכה שלו על ידי צד שלישי. הבחירה באפשרויות פוטנציאליות אלה היא השלב החשוב ביותר בפרויקט.

הצרור הרשמי: יקר, אך ללא כאבי ראש

אם לא אכפת לך לשלם פרמיה (ואולי לקנות בקר נוסף שאתה לא צריך), השיטה הכי מתוסכלת ומובטחת לעבודה היא לקנות את הבקר האלחוטי הרשמי של Xbox 360 לחבילה של Windows. למרות ש- Xbox 360 מתארך מעט בשן, אתה עדיין יכול למצוא חבילות בקר רשמיות של Xbox 360 "עבור Windows" הן על המדפים אצל קמעונאי אלקטרוניקה רבים, באינטרנט והן ישירות ממיקרוסופט. והיי, אם אתה רק צריך את מקלט ה- USB, אתה תמיד יכול למכור את הבקר בקרייגסליסט ולנסות להחזיר את הכסף שלך.

קשורים: הונחתי על ידי זיוף באמזון. כך תוכל להימנע מהם

ה- MSRP של החבילה הרשמית $ 59.95, ובדרך כלל תמצא אותו קרוב למחיר זה במקומות כמו בסט ביי. אם אתה יכול למצוא את זה זול יותר מקמעונאי מכובד, אז בכל אופן קפוץ עליו. אם אתה חייב לקנות באמזון, ודא שאתה קונה מוצר המסומן "הושלם על ידי אמזון" והיה מוכן להחזיר אותו אם בסופו של דבר המוצר אינו מודל רשמי. (זכור, "מילוי אמזון אינו מתחייב למוצר אמיתי.)

שיבוטים לאחר השוק המפוקפקים: זול וניתן לביצוע, אבל כאב ראש

בצד ההפוך של הדברים, תוכלו למצוא ערימות על גבי  ערימות של מקלטים מסוג USB שנמכרים בנפרד בכל רחבי אמזון, eBay ושווקים גדולים אחרים ברשת. בדרך כלל, תמצא אותם במחיר שבין 7-15 דולר והם שיבוטים ללא רבב שלא ניתן להבחין בין הפלאג המתאם הרשמי או שהם נוקאפים נוראיים שיעניקו לך כאב ראש בהגדרת אותם.

ה- Xbox 360 הרשמי של מיקרוסופט, שנראה למעלה משמאל, ממותג תמיד כ"מיקרוסופט "בחזית ואומר" מקלט אלחוטי של מיקרוסופט 360 עבור Windows "מאחור. נוקאופ הם כמעט תמיד ממותגים "X360", שנראים למעלה מימין, ובדרך כלל אומרים "מקלט משחקים אלחוטי למחשב" או וריאציה בגב. שים לב להשמטה מכוונת של כל שמות עותקים או סימנים מסחריים כמו "מיקרוסופט", "Xbox 360" או "חלונות".

באופן כללי, אנו לא ממליצים לקנות כאלה. אבל אם כבר יש לך אחד, יש לנו גב - גלול מטה לקבלת הוראות מפורטות כיצד להפעיל אותו, גם כש- Windows אינו מעוניין להציב אותו יפה.

היתומים הרשמיים: בטוח (כמעט) בטח, כל עוד אתה יכול למצוא אחד

בין ההוצאות של קניית חבילת בקר Windows XP רשמית ל- Xbox לבין מבצעים זולים ב- eBay בסך 7 דולר, תוכלו למצוא סוג של מדיום שמח בשוק האפור אם אתם מוכנים לעשות הימור קטן. אם תסתכלו על אמזון ו- eBay, תוכלו למצוא מאות דונגלים רשמיים של Xbox 360 של מותג מיקרוסופט, שהופרדו מחבריהם לבקר.

הפתרון הטוב ביותר שלך הוא לחפש רישומים הכוללים לא רק את הפלאג (עם סימונים ותגים מתאימים, כפי שראינו לעיל), אלא גם כולל תקליטור נהג רשמי וחוברת. אמנם אינך זקוק לאף אחד מהדברים האלה כדי להשתמש בבקר (Windows יוריד את מנהלי ההתקן באופן אוטומטי), בדרך כלל זה אינדיקטור טוב לכך שהרישום הוא לגיטימי. זה לא ממש משתלם (או מבחינה משפטית) לחברות ללכת לטרחה הנוספת של יצירת חומרי תמיכה מזויפים של מיקרוסופט.

רק זכרו שמיקרוסופט לא מוכרת אותם באופן רשמי בנפרד, כך שאם אתם קונים אחד בנפרד, אתם לוקחים קצת הימור. למרות שאנו ממליצים לך לבדוק היטב כל רישום, לקרוא ביקורות ולוודא שיש מדיניות החזר טובה לכל קמעונאי מקוון שבו אתה משתמש, אנו יכולים לומר שהיה לנו מזל רב לרכוש את המתאמים הרשמיים האלה תמורת 15 דולר ליחידה מהאמזון. (מילא במיוחד על ידי RushHourWholesalers). כל אחד שהזמנו נשלח עם דיסק נהג, תיעוד, וזהה מבחינת מיתוג, בנייה ותיוג לאלה שנמצאים בחבילה הרשמית.

כיצד להתקין מתאם רשמי של מיקרוסופט

אם רכשתם את החבילה הרשמית, שמעתם על מתאם רשמי או שבמקרה רכשתם מתאם נוקופ באיכות טובה במיוחד, אז תהליך ההתקנה הוא פשוט להפליא.

ב- Windows 8 ומעלה, אתה יכול פשוט לחבר את המתאם ישירות למחשב האישי שלך. כעבור מספר שניות, הוא יתגלה אוטומטית ו- Windows יתקין את מנהלי ההתקנים. אתה יכול לאשר זאת על ידי פתיחת מנהל ההתקנים של Windows - לחץ על לחצן התחל והקלד "מנהל ההתקנים" כדי לגשת אליו. הסתכל מטה בתחתית רשימת החומרה עבור הכניסה למתאם Xbox:

ב- Windows 7 ומעלה, תתבקש על ידי אשף "הוסף חומרה" להוסיף את מתאם ה- USB. אתה יכול לבחור "התקן את התוכנה באופן אוטומטי", ואם גירסת Windows שלך כוללת את מנהלי ההתקנים התהליך ימשיך באופן אוטומטי. אם אין לך את מנהלי ההתקן במחשב האישי שלך, תוכל להשתמש בתקליטור הנהג הכלול או להוריד את מנהלי ההתקן המתאימים מהאתר הרשמי כאן.

לאחר התקנת המתאם (ואישרת את הימצאותו ברשימת Manger Device) אתה יכול לקפוץ למטה בסעיף "התאמת הבקרים שלך למחשב האישי שלך".

כיצד להתקין מתאם נוקופ

אם אתה תקוע באחת מהנקודות האיכות הנמוכות יותר, אנו מצטערים - לשם השוואה, זה כאב עצום. למרבה המזל עבורך, לא קשה להפעיל אותם כל עוד אתה יודע את הדרך הלא אינטואיטיבית לעשות זאת.

ראשית, חבר את המכשיר למחשב שלך. אנו ממליצים לחבר אותו ישירות ליציאה מאחור. אם אתה חייב לחבר אותו לרכזת USB, וודא שהוא רכזת מופעלת. אנו ממליצים גם לבחור יציאה שתוכל להשאיר את המכשיר מחובר לצמיתות פחות או יותר. בכל פעם שתנתק אותו, תצטרך לחזור על הצעדים המעצבנים שאנו מתארים - כך שתרצה להשאיר אותו מחובר לחשמל בכל עת, אם אתה יכול.

בואו נדגיש את הנקודה האחרונה שוב: עם רוב המתאמים לאחר השוק שנתקלנו בהם  אם תנתקו את המתאם, עליכם לחזור על תהליך ההתקנה הרב-שלבי המעצבן . מניסיוני, היה שווה את הכסף הנוסף לקנות מתאם מקורי אחר רק כדי למנוע את הטרחה הזו.

כשהמתאם מחובר לחשמל, נווט אל מנהל ההתקנים של Windows. לחץ על כפתור התחל והקלד "מנהל ההתקנים" כדי לגשת אליו. עיין תחת "התקנים אחרים" ברשימת המכשירים תחת ערך המחשב שלך.

אנו יודעים שזה לא תיאור, אך אלא אם כן יש לך מספר התקנים לא ידועים במחשב האישי, הערך הקטן הזה של "מכשיר לא ידוע" הוא מתאם הבקר של Xbox 360. לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר מאפיינים.

בחר בכרטיסייה מנהל התקן בתיבה מאפייני מכשיר לא ידוע ואז לחץ על עדכן מנהל התקן.

כאשר תתבקש לבחור אם ברצונך ש- Windows יחפש אוטומטית או שתגלוש במחשב אחר מנהלי ההתקנים, בחר "עיין במחשב שלי אחר תוכנת מנהל התקן". אל דאגה, למעשה אין צורך במנהלי התקנים, מכיוון שהם כבר כלולים ב- Windows. (עם זאת, במקרה של סיכוי שלך נעלם, תוכל להוריד את מנהלי ההתקן כאן).

תינתן לך האפשרות לחפש את מנהלי ההתקנים במיקום שאתה מציין או שתוכל לבחור מתוך רשימה של מנהלי התקנים שכבר הותקנו. אנחנו רוצים את האחרון, אז בחר "תן לי לבחור מתוך רשימה של מנהלי התקנים במחשב שלי".

גלול מטה ברשימה עד שתראה "ציוד היקפי ל- Xbox 360". לחץ עליו פעמיים.

הערה:  צילומי מסך אלה הם מתהליך ההתקנה ב- Windows 8 ו- 10; תחת Windows 7 יתכן שתצטרך להסתכל תחת "Microsoft Common Controller" במקום "ציוד היקפי של Xbox 360".

במסך הבא בחר "מקלט אלחוטי Xbox 360 עבור Windows גרסה 6.3. xxxx ”.  הקש "הבא. כאשר תתבקש על ידי אזהרת עדכון מנהל ההתקן, לחץ על כן. חתימת החומרה של נוקאוף אינה תואמת למעשה את חתימת הנהג, אך היא תעבוד בסדר גמור.

תקבל אישור כי ההתקן הותקן כהלכה.

אם אתה מקבל את השגיאה "בקר Xbox 360 עבור Windows / מכשיר זה לא יכול להפעיל. (קוד 10) ”, אז בחרת בטעות את מנהלי ההתקן עבור  הבקר , ולא את  המקלט. יהיה עליך לחזור למנהל ההתקנים, למחוק את הערך השגוי ולחזור על ההדרכה מההתחלה.

חזרה למנהל ההתקנים, גלול מטה לתחתית ובדוק שוב שיש כעת ערך עבור מקלט ה- Xbox:

אם אתה רואה ערך זה, אתה בעסקים - הגיע הזמן להוסיף את הבקרים למחשב האישי שלך.

כיצד להתאים את הבקר / ים שלך למחשב האישי שלך

הדבר היחיד שנותר לעשות בשלב זה הוא לסנכרן את הבקר שלך עם המקלט האלחוטי החדש. אם אתה משתמש ב- Xbox 360 המעביר חלק מהבקרים הישנים או את כולם למחשב האישי שלהם, התהליך הזה ייראה מוכר מאוד, כיוון שהוא רק שיער שונה מזה של התאמת בקרים עם ה- Xbox 360 בפועל.

לחץ על כפתור המקלט (הנורית יהבהב) ואז, מיד לאחר מכן, לחץ על כפתור החיבור בבקר האלחוטי שלך (ממוקם בחלק העליון של הבקר ממש מעל חבילת הסוללה).

טבעת האורות הירוקה בבקר ה- Xbox תסתובב ואז הבקר יסמן באיזה בקר מדובר על ידי הדלקת הרבע המתאים (המקלט האלחוטי יתמוך בעד 4 בקרים עבור אותם משחקי מחשב מרובי משתתפים נדירים).

צעד אחרון שאולי תרצו לבצע, למרות שלא נדרש להביא את הבקרים לעבודה, הוא להוריד את תוכנת הבקר 360 ל- Windows, זה מוסיף בפונקציה נוחה באמת: תוכלו להקיש והחזק את לוגו ה- Xbox בבקר. כדי לקבל בדיקת מצב סוללה.

זה כל מה שיש בזה! אולם לפני שתתחיל לשחק, אנו ממליצים בחום על סימניות, גזירה של Evernote, הדפסה או שמירה אחרת של הדרכה זו אם יש לך דונגל לאחר השוק. כפי שציינו בהתחלה, אם תנתק את המקלט אתה צריך לחזור למנהל ההתקנים ולהתקין שוב את מנהלי ההתקנים.