מהי הגרסה האחרונה של Windows 10?

הגרסה האחרונה של חלונות 10 היא העדכון לאוקטובר 2020, גרסת "20H2", אשר שוחררה ב -20 באוקטובר 2020. מיקרוסופט משחררת עדכונים חדשים חדשים כל חצי שנה.

עדכונים מרכזיים אלה עשויים לקחת זמן מה עד שהגיע למחשב האישי שלך מאחר שמיקרוסופט ויצרני מחשבים מבצעים בדיקות מקיפות לפני שהם מציגים אותם לחלוטין. בואו נסתכל על מה כלול בגרסה האחרונה, כיצד לגלות איזו גרסה אתם מריצים וכיצד תוכלו לדלג על ההמתנה ולקבל את הגרסה העדכנית ביותר אם עדיין אין לכם אותה.

הגרסה האחרונה היא עדכון אוקטובר 2020

הגרסה האחרונה של Windows 10 היא עדכון אוקטובר 2020. זוהי גירסת Windows 10 2009, והיא שוחררה ב -20 באוקטובר 2020. עדכון זה נקרא בשם הקוד "20H2" במהלך תהליך הפיתוח שלו, שכן הוא שוחרר במחצית השנייה של 2020. מספר הבנייה הסופי שלו הוא 19042.

קשורים: מה חדש בעדכון של Windows 10 באוקטובר 2020 (20H2), זמין כעת

העדכון של Windows 10 באוקטובר 2020 מתמקד בתיקוני באגים לעדכון הקודם במאי 2020. עדיין יש בו כמה שינויים משמעותיים, כולל הסרת חלונית המערכת בלוח הבקרה. דפדפן Microsoft Edge החדש מובנה כעת, ו- Alt + Tab מציג כעת כרטיסיות דפדפן Edge כברירת מחדל.

כיצד לבדוק אם יש לך את הגרסה האחרונה

כדי לראות איזו גרסה של Windows 10 יש לך, פתח את תפריט התחל ולאחר מכן לחץ על סמל "הגדרות" בצורת גלגל השיניים כדי לפתוח את אפליקציית ההגדרות. אתה יכול גם להפעיל את האפליקציה על ידי לחיצה על Windows + I.

קשורים: כיצד לגלות איזה בניין וגירסה של Windows 10 יש לך

עבור אל מערכת> אודות בחלון ההגדרות ואז גלול מטה כלפי מטה אל החלק "מפרטי Windows".

מספר גרסה של "20H2" מציין שאתה משתמש בעדכון אוקטובר 2020. זו הגרסה האחרונה. אם אתה רואה מספר גרסה נמוך יותר, אתה משתמש בגרסה ישנה יותר.

הערה: 20H2 הוא עדכון קטן יותר, לכן ייתכן שהתאריך "מותקן מופעל" לא יתעדכן כאן ועשוי להציג תאריך קודם בשנת 2020. היה סמוך ובטוח שאם באפליקציית ההגדרות כתוב שאתה משתמש בגרסה 20H2, יש לך את הגרסה האחרונה .

לדוגמה, אם במקום זאת אתה רואה את "2004", אתה משתמש בעדכון מאי 2020.

אם אתה רואה מספר גרסה גבוה יותר מ- 20H2 במערכת שלך, סביר להניח שאתה מריץ גרסת תצוגה מקדימה של Insider Preview של Windows.

כיצד לעדכן לגרסה האחרונה

כאשר מיקרוסופט מספקת את העדכון למחשב שלך, היא מתקינה את עצמה באופן אוטומטי. אך מיקרוסופט אינה מציעה עדכוני Windows חדשים לכל המחשבים בבת אחת. במקום זאת, מיקרוסופט מגלגלת אותם לאט לאורך זמן, לאחר שמיקרוסופט וגם יצרני המחשבים השונים בדקו אם הם גורמים לבעיות בתצורות חומרה שונות. אם המחשב האישי שלך לא מקבל את העדכון, מיקרוסופט לא לגמרי בטוחה שהוא יעבוד על החומרה שלך עדיין.

עם זאת, תוכלו לבטל זאת ולבחור להתקין את העדכון בכל מקרה. אחרי הכל, אתה תמיד יכול לשדרג לאחור לגרסה הנוכחית שלך של Windows 10 אם יש לך בעיות, בהנחה שתבחר לעשות זאת תוך עשרה ימים לאחר השדרוג. יש כאן סיכון מסוים, אך אתה עדיין מתקין עדכון יציב של מערכת ההפעלה.

כדי להתקין את העדכון בכל מקרה, כעת תוכל לעבור אל הגדרות> עדכון ואבטחה> Windows Update ולחץ על הלחצן "בדוק אם קיימים עדכונים". אם קיימת גרסה יציבה של Windows 10, Windows Update עשוי להציע להוריד ולהתקין אותה - גם אם היא עדיין לא הושמעה למחשב האישי שלך. חפש קישור "הורד והתקן עכשיו" מתחת להודעה על "עדכון תכונות" הזמין למחשב שלך.

אתה יכול גם לבקר בדף הורדת Windows 10 של מיקרוסופט לעדכון. לחץ על הלחצן "עדכן עכשיו" כדי להוריד את הכלי Update Assistant ולאחר מכן הפעל את הכלי. זה ישדרג את המחשב שלך לגירסה האחרונה של Windows 10 - גם אם העדכון לא הוצע לך באמצעות Windows Update. הכלי עשוי עדיין לסרב להתקין את העדכון אם תחילה יש צורך לתקן בעיות מסוימות בתצורת המחשב האישי. אתה יכול לחכות או לנסות לפתור את הבעיה בעצמך.

קשורים: כיצד להתקין את עדכון אוקטובר 2020 של Windows 10 (20H2)