כיצד להפעיל ולהתאים אישית את כיסוי המשחק במשחק

מדון הוא האפליקציה לצ'אט הקולית עבור משחק מחשב, בעיקר בגלל הממשק הנקי שלה בשכבות על משחק ידידותי למשתמש. אפשר והתאם אישית את כיסוי המשחק שלך כדי למזער הסחות דעת ולשמור על ההתמקדות שלך במשחק.

כיצד להפעיל את כיסוי המשחק במשחק

כדי להפעיל את כיסוי המשחק Discord, פתח את תפריט ההגדרות על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים לצד שמך והדמות שלך ליד הפינה השמאלית התחתונה של החלון.

תחת הגדרות אפליקציה, פתח את הכרטיסייה "שכבת-על" ולחץ על המתג לצד "אפשר שכבת-על במשחק". כברירת מחדל, אתה יכול לנעול את הכיסוי על ידי לחיצה על Shift + `(זה המקש ליד מקש Tab במקלדת). ניתן לשנות הגדרה זו על ידי לחיצה על סמל המקלדת ולחיצה על צירוף מקשים חדש.

כיצד להתאים אישית את כיסוי המשחק של דיסקורד

באפשרותך להשתמש בהגדרות בתפריט זה כדי לשנות את גודל האווטרים המוצגים בכיסוי או לבחור מתי מוצגים שמות ומשתמשים.

גלול מטה לתחתית תפריט העל כדי למצוא את מיקום ההודעות. לחץ על אחת מארבע הפינות האפורות של המסך כדי לקבוע היכן תרצה שכיסוי העל יופיע. לאחר מכן לחץ על סמל המעגל-נטוי באמצע כדי להשבית התראות שכבת-על.

אתה יכול גם ללחוץ על המתג בתחתית התפריט כדי להציג התראות טקסט כמו גם את ההודעות הקוליות הרגילות.

כדי להפעיל או להשבית את כיסוי המשחק Discord עבור משחקים ספציפיים, פתח את תפריט ההגדרות ובחר בכרטיסייה "פעילות משחק". לחץ על סמל הצג בצד ימין של משחק כדי להפעיל או לכבות את כיסוי העל.

אתה יכול לשנות הגדרות אלה בזמן המשחק. העלה את תפריט הכיסוי במשחק על ידי לחיצה על Shift + "(או קיצור המקשים המותאם אישית שלך, אם הגדרת כזה) ואז לחיצה על סמל גלגל השיניים.

כיצד להצמיד את Windows לשכבת המשחק של Discord

לאחר שכבת העל שלך פועלת, תוכל להצמיד חלון צ'ט טקסט מעל המשחק שלך. הפעל כל משחק ואז לחץ על Shift + (או כל משולב מקשים שהגדרת קודם) כדי להעלות את תפריט הכיסוי במשחק. לחץ על סמל הסיכה בכדי לגרום לחלון להופיע גם כאשר אתה מוריד את תפריט הכיסוי במשחק. ניתן לכוונן את האטימות של חלון זה על ידי לחיצה על סמל האטימות והתאמת המחוון.

Discord באמת מספק את כל ההגדרות שגיימרים במיוחד רוצים מיישום VoIP. ודא שכיסוי העל שלך יהיה נקי ולא פולשני ככל האפשר, תוך הצגת כל המידע הדרוש לך כדי לעמוד בקצב שלך.