כיצד לגבות את ה- iPhone שלך ​​עם iTunes (ומתי כדאי)

ה- iPhone שלך ​​(ו- iPad) מגבים אוטומטית ל- iCloud כברירת מחדל, אך גיבויים מקומיים של iTunes עדיין שימושיים. עליך ליצור גיבוי של iTunes כאשר אתה עובר לאייפון חדש או מתקין תוכנת בטא של iOS בטלפון הנוכחי שלך.

גיבויים מקומיים של iTunes הם יותר מהירים לשחזור מאשר גיבויים iCloud. גיבויים של iCloud עדיין שימושיים מכיוון שהם מתרחשים באופן אלחוטי כך שהם תמיד יהיו מעודכנים, אך גיבויים של iTunes אידיאליים לפעולת שחזור מלאה.

כיצד ליצור גיבוי iTunes

הפעל את iTunes כדי להתחיל. אם יש לך מחשב Windows, יהיה עליך להוריד את iTunes מחנות Microsoft או מאתר האינטרנט של אפל. אם יש לך מקינטוש, iTunes כבר מותקן. השתמשנו בגרסת Microsoft Store לתהליך זה וזה עבד בצורה מושלמת.

חבר את ה- iPhone למחשב האישי או ל- Mac באמצעות כבל הברק ל- USB הכלול. זהו אותו כבל שבו אתה משתמש לטעינת הטלפון שלך. אותו תהליך עובד גם עבור מכשירי iPad ו- iPod touch.

לאחר חיבור ה- iPhone שלך, לחץ על כפתור "המשך" ב- iTunes כדי לאפשר גישה ל- iPhone שלך ​​במחשב שלך.

בטל את נעילת ה- iPhone שלך ​​ותראה הנחיה "סמוך על מחשב זה". הקש על כפתור "אמון" והזן את קוד ה- PIN שלך. זה נותן למחשב שלך גישה לנתוני ה- iPhone שלך.

אם כבר סינכרנת את ה- iPhone או ה- iPad שלך עם iTunes, לא תראה את ההנחיות האלה ותוכל פשוט להמשיך.

קשורים: מדוע ה- iPhone שלך ​​מבקש ממך "לסמוך על המחשב הזה" (ואם אתה צריך)

  

לאחר שאפשרת גישה ל- iTunes, תראה סמל טלפון קטן בסרגל הכלים, ליד הפינה השמאלית העליונה של החלון. לחץ עליו.

iTunes צריכה למקד אוטומטית את חלונית "סיכום" בסרגל הצד השמאלי. גלול מטה וחפש את הקטע "גיבויים" כאן.

לפני שתמשיך, עליך לוודא שגיבויי ה- iPhone שלך ​​מוצפנים. זה מוודא שהם מוגנים באמצעות סיסמה, כך שמישהו יצטרך את הסיסמה שאתה מספק כדי לגשת אליהם ולנתונים שהם מכילים. גיבויים מוצפנים יכולים להכיל גם סיסמאות לחשבון, מידע על Apple Health ונתוני HomeKit. גיבויים לא מוצפנים לא יכילו את כל הנתונים.

הפעל את תיבת הסימון "הצפן גיבוי ל- iPhone" תחת גיבויים כדי להפעיל גיבויים מוצפנים.

ספק סיסמה כשתתבקש. ודא שאתה זוכר את הסיסמה הזו. אם תשכח זאת, לא תוכל לשחזר שום גיבוי iTunes המוצפן באמצעות הסיסמה.

אם הגדרת בעבר סיסמה ושכחת אותה, תוכל ללחוץ כאן על כפתור "שנה סיסמה" כדי להגדיר סיסמה חדשה בה iTunes ישתמש לגיבויים שנוצרו לאחרונה. אך אינך יכול לשחזר אף אחד מהגיבויים הישנים שלך ללא הסיסמה בה השתמשת ליצירתם.

iTunes מתחילה ליצור גיבוי באופן אוטומטי לאחר שתספק סיסמה. המתן עד לסיום התהליך לפני ניתוק הטלפון שלך. זה אמור לקחת מספר דקות בלבד.

עיין תחת "גיבויים אחרונים" בחלונית זו ותראה מתי הגיבויים האחרונים התרחשו. כל גיבוי שאומר שהוא נעשה "למחשב זה" הוא גיבוי iTunes במחשב האישי או ב- Mac.

כדי ליצור גיבויים חדשים של iTunes בעתיד, פשוט לחץ על כפתור "גבה עכשיו" בזמן שה- iPhone שלך ​​מחובר למחשב באמצעות הכבל שלו.

iTunes תיצור גיבוי ותראה לך את ההתקדמות באזור תצוגת הסטטוס בחלק העליון של החלון.

אתה יכול וצריך להשאיר את "iCloud" נבחר כאפשרות הגיבוי המוגדרת כברירת מחדל שלך בסעיף "גיבוי אוטומטי". אתה עדיין יכול לגבות ל- iTunes על ידי לחיצה על כפתור "גבה עכשיו" בעצמך.

כיצד לשחזר גיבוי iTunes

עליך להשבית את מצא את האייפון שלי לפני שחזרת גיבוי. אם יש לך אייפד, תצטרך להשבית במקום זאת את מצא את האייפד שלי.

לשם כך, עבור אל הגדרות ב- iPhone שלך, ואז הקש על שמך בחלק העליון של מסך ההגדרות. מכאן, הקש על iCloud> מצא את ה- iPhone שלי. הקש על המחוון "מצא את האייפון שלי" והזן את סיסמת מזהה Apple שלך ​​כדי לכבות אותו.

 

כדי לשחזר גיבוי של iTunes, חבר את ה- iPhone למחשב באמצעות הכבל הכלול שלו והפעל את iTunes. הקש על כפתור "אמון" באייפון שלך כדי לסמוך על המחשב שלך אם הוא עדיין לא מהימן.

לאחר שהטלפון שלך מחובר ל- iTunes, לחץ על סמל הטלפון הקטן בסרגל הכלים, ואתר את החלק גיבויים תחת סיכום. לחץ על כפתור "שחזר גיבוי" כדי לשחזר גיבוי iTunes מהמחשב לטלפון שלך.

זכור, גיבוי זה נשמר באופן מקומי במחשב האישי שלך או ב- Mac. עליך לשחזר את הגיבוי באותו מחשב שיצרת אותו.

iTunes תבקש ממך לבחור איזה גיבוי ברצונך לשחזר. כברירת מחדל, הוא בוחר את הגיבוי האחרון. לגיבויים ישנים יש מידע על תאריכים בשמם, כך שתדעו איזה הוא.

לחץ על "שחזר" כדי לשחזר את הגיבוי לטלפון שלך. אל תנתק את הטלפון מהמחשב עד לסיום תהליך השחזור.

כיצד להציג את הגיבויים שלך ב- iTunes

באפשרותך להציג את הגיבויים שנשמרו ב- iTunes על ידי לחיצה על עריכה> העדפות במחשב אישי או iTunes> העדפות ב- Mac.

לחץ על סמל "התקנים" בחלון העדפות. תראה רשימה של גיבויים המאוחסנים באופן מקומי, ותוכל למחוק מכאן גיבויים ישנים אם ברצונך לפנות מקום.

תוכל למצוא גיבויים אלה המאוחסנים בכונן המחשב האישי שלך או בכונן ה- Mac אם ברצונך לגבות אותם או להעביר אותם למחשב חדש.

קשורים: כיצד לאתר, לגבות ולמחוק את גיבויי ה- iTunes שלך

אתה יכול לשחזר את הגיבוי בטלפון הנוכחי שלך או בטלפון חדש. לדוגמה, אם אתה מקבל אייפון חדש, תוכל להחזיר את הטלפון הישן לאייפון החדש - גם אם מדובר בדגם חדש יותר.