האם עלי לקנות את האייפון 7 או 7 פלוס?

האייפון 7 זמין בשני גדלים: אייפון 7 עם מסך 4.7 "רגיל, ואייפון 7 פלוס עם מסך 5.5". שני הטלפונים זמינים עם אחסון של 32GB, 128GB או 256GB בשחור שחור, שחור, זהב, כסף, זהב ורוד ואדום. בואו נסתכל כיצד כל טלפון שונה ונשקול איזה מהם מתאים לכם.

אייפון 7 לעומת אייפון 7 פלוס

הגודל הפיזי הוא ההבדל הברור ביותר בין שני הטלפונים. רוחב ה- iPhone 7 הוא 2.64 אינץ ', גובהו 5.44 אינץ' בעומק 0.28 אינץ 'ומשקלו 4.87 אונקיות. רוחב ה- iPhone 7 פלוס הוא 3.07 אינץ ', גובהו 6.23 אינץ' בעומק 0.29 אינץ 'ומשקלו קצת יותר הוא 6.63 אונקיות. גם לא בדיוק טלפון קטן, אבל ה- Plus גדול במידה ניכרת.

המסכים שונים בגודל זהה. ל- iPhone 7 צג בגודל 4.7 אינץ ', 1334 × 750 עם רזולוציה של 326 ppi. ל- iPhone 7 Plus יש צג בגודל 5.5 אינץ ', 1920 × 1080 ברזולוציה של 401 ppi. יחסי המסך כמעט זהים, כך שהכל נראה אותו דבר בשני הטלפונים; זה פשוט הכל גדול יותר ב- Plus.

כדי לשמור על מהירות בזמן הפעלת הנדל"ן המסך הנוסף, ל- Plus יש 3 ג'יגה זיכרון RAM ל -2 GB של האייפון הרגיל.

קשורים: מדוע ל- iPhone 7 Plus שלי יש שתי מצלמות?

מלבד הגודל, ההבדל הגדול ביותר בין שני הטלפונים הוא המצלמה. לאייפון 7 יש גרסה משודרגת של אותה מצלמה שנמצאת כבר שנים במכשירי האייפון. יש לו חיישן 12 מגה פיקסל ועדשת f / 1.8 המקיפה אורך מוקד מלא של 28 מ"מ. ל- Plus יש את אותה מצלמה בדיוק, כמו גם מצלמה שנייה עם חיישן 12 מגה פיקסל ועדשת f / 2.8 המקיפה אורך מוקד מלא של 56 מ"מ. תוכלו לקרוא על כך עוד כאן.

לבסוף, השטח הפיזי הנוסף ב- Plus מאפשר קיבולת סוללה רבה יותר. אפל טוענת כי ה- iPhone 7 מקבל עד 14 שעות זמן דיבור ו -10 ימים במצב המתנה, ואילו ה- iPhone 7 Plus מקבל עד 21 שעות זמן דיבור ו- 16 ימים במצב המתנה.

איזה טלפון מתאים לך?

שני מכשירי האייפון הם מדהימים, אך כנראה אחד מהם יתאים לך יותר. בואו ננסה להסתדר.

האם גודל משנה?

האייפון 7 פלוס גדול. כמו, בין הטלפונים הגדולים ביותר שאתה יכול לקנות גדול . ומכיוון שזה הטלפון שלך, תצטרך לסחוב אותו לכל מקום. אם אתה נוטה ללבוש בגדים עם כיסים קטנים, או לא נושא תיק יד, זו עלולה להיות בעיה.

זה יכול להיות בעיה אם יש לך ידיים קטנות. אפילו האייפון 7 הרגיל הוא לא כל כך קטן, אז הפתרון הטוב ביותר הוא לרדת לחנות אפל מקומית ולראות איך כל אחד מרגיש בידך.

אם הפלוס גדול מדי, וזה יהיה עבור אנשים מסוימים, האייפון 7 הוא האפשרות היחידה.

האם אתה קונה את זה למצלמה?

קשורים: כיצד להשתמש במצב הדיוקן של האייפון

אם אתה משתמש הרבה במצלמת ה- iPhone שלך, ה- Plus הוא ללא ספק הקנייה הטובה יותר. עדשת הטלה מוסיפה גמישות רבה לצילום שלך. מצב דיוקן, המדמה מראה של DSLR עם עדשת צמצם רחבה, הוא גם תוספת נהדרת באמת.

זה לא אומר שהמצלמה באייפון 7 גרועה, רק שמלבד ממדים פיזיים, המצלמה היא המקום בו פלוס באמת בולט.

באיזו תדירות אתה רחוק ממטען?

ל- Plus יש חיי סוללה ארוכים יותר. אם נגמר לכם תשלום קבוע לאורך היום, זה עשוי להיות הגורם המכריע עבורכם. עם זאת, אם אתה מבלה את רוב זמנך בבית או במשרד, שם יש לך מטען נוח, סביר להניח שלא תבחין בזמן השיחה הנוסף.

האם אתה עושה הרבה עבודה בטלפון שלך?

בכמה הזדמנויות כתבתי גושי מאמרים משמעותיים באייפון שלי. זו לא החוויה הטובה ביותר, אבל היא אפשרית. אם אתה צריך לקרוא מסמכים, להגיב להרבה דוא"ל או לעשות כל דבר אחר שמתחיל להתקרב לעבודה אמיתית בטלפון שלך, אז הנדל"ן המסך הנוסף של פלוס מציע יתרון מובהק.

כמה אתה מוכן להוציא?

כל התכונות הנוספות של ה- iPhone 7 Plus אינן מגיעות לחינם: ה- Plus עולה 120 $ יותר מה- iPhone 7 הרגיל עבור כל גודל אחסון. אתה יכול להשיג אייפון 7 רגיל של 32 ג'יגה במחיר של 649 דולר, אך ה- iPhone 7 פלוס של 32 ג'יגה עולה 769 דולר. הקצה העליון, 256GB Plus יחזיר לך 969 $.

אם אתה בתקציב והתכונות הנוספות של פלוס לא ממש ישפיעו עליך, האייפון 7 הרגיל הוא ללא ספק הקנייה הטובה יותר.

האייפון 7 והאייפון 7 פלוס הם שניהם טלפונים נהדרים. ל- Plus יש מסך גדול יותר, חיי סוללה ארוכים יותר ויותר אפשרויות מצלמה, אך זה מגיע עם טביעת רגל פיזית מסיבית ועליית מחירים תלולה. בחר את המתאים ביותר לצרכיך.