האם אתה יכול להשתמש ב- iMessage במחשב Windows או בטלפון אנדרואיד?

רוצה iMessage ל- Android או Windows? למרבה הצער, אין לך מזל. אפליקציית ההודעות של אפל עובדת רק במכשירי אפל כמו מחשבי מקינטוש, אייפון ואייפד. אין אפליקציות של צד שלישי שיכולות להתחבר ל- iMessage. עם זאת, לחלופות טובות יש פונקציונליות דומה.

גם אפל לא מציעה הודעות באינטרנט. חבל - זה יכול להיות חלק מאתר iCloud כמו iCloud Drive, Notes ו- Find My iPhone.

פתרונות שלא עובדים (להתרחק מ- iPadian)

חפש "iMessage במחשב האישי" או משהו דומה באינטרנט, ותגלה אתרים רבים המציעים קומץ פתרונות רעים להפעלת iMessage במחשב Windows. זו הסיבה שהם לא עובדים.

אתרים מסוימים ממליצים לך להשתמש בשולחן העבודה המרוחק של Chrome או בכלי אחר לשולחן העבודה המרוחק. כן, אם יש לך מק, אתה יכול להשאיר את אותו מק פועל, לגשת אליו מרחוק ממחשב אישי ולהשתמש באפליקציית ההודעות (או בכל יישום מק אחר) דרך חיבור שולחן העבודה המרוחק. אם יש לך מקינטוש פנוי, זה יעבוד - אבל כנראה שלא. זהו פיתרון מטופש כמעט לכולם.

אותם אתרים ממליצים לך להוריד משהו שנקרא "iPadian", שהוא "סימולטור iOS ו- iPad". במבט ראשון, זה נראה כמו דרך להפעיל את מערכת ההפעלה iOS של iPad על שולחן העבודה שלך. אבל זה שולל. זה לא אמולטור - זה "סימולטור" שלא ממש יכול להריץ אפליקציות iOS אמיתיות. אינך יכול להריץ הודעות או אפליקציות אחרות. אתה יכול להריץ כמה אפליקציות מזויפות שנועדו להיראות כמו אייפד. בשביל זה החברה שעומדת מאחורי iPadian גובה כסף.

להתרחק iPadian. זה בכלל לא עובד וזה בזבוז כסף. למרבה הצער, אין דרך להריץ את iMessage במחשב האישי.

כיצד להשתמש ב- iMessage באנדרואיד (עם מק)

אם אתה הבעלים של מקינטוש ויש לך טלפון אנדרואיד, הנה פתרון שתוכל לבדוק. AirMessage מבטיח "iMessage לאנדרואיד", והוא מספק. עם זאת, זה קצת מסובך וכולל גיוס של Mac שבבעלותך כדי לתפקד כשרת.

כך זה עובד: אתה צריך מקינטוש, שם תתקין את שרת AirMessage. אותו מק חייב להישאר פועל ומחובר לאינטרנט בכל עת. לאחר מכן אתה מתקין את אפליקציית AirMessage בטלפון אנדרואיד שלך. אתה יכול לגשת ל- iMessage באמצעות AirMessage באנדרואיד - ה- Mac שלך עושה את הכבדות; אפליקציית AirMessage מתקשרת איתה. כמכשיר המחובר למעשה ל- iMessage, ה- Mac שלך פשוט שולח הודעות קדימה ואחורה.

לבעלי מקינטושפונים עם מכשירי Android, AirMessage עשוי להיות מפתה. אבל אתה רוצה מקינטוש תמיד עם חיבור לאינטרנט יציב. זה סבל.

זה לא פיתרון אידיאלי - אבל זה הכי טוב שאתה יכול לעשות. זה לא יהיה שווה את זה עבור רוב האנשים.

כיצד לשלוח הודעות טקסט ממחשב עם טלפון אנדרואיד

אם יש לך טלפון אנדרואיד ומחשב Windows, אתה יכול לשלוח הודעות טקסט מהמחשב שלך באמצעות אפליקציית הטלפון שלך מובנה בתוך חלונות 10. זוהי אחת הגרלות הגדולות של אפליקציית ההודעות של אפל - אם יש לך אייפון, אתה יכול לשלוח הודעות טקסט עם המק שלך . ובכן, אם יש לך טלפון אנדרואיד, אתה יכול לשלוח הודעות טקסט מהמחשב Windows 10 שלך.

אתה יכול אפילו לשלוח הודעות טקסט מהמחשב שלך עם אנשים המשתמשים באפליקציית ההודעות של אפל, בהנחה שיש להם אייפון. אתה פשוט תהיה אחד מאותם אנשים "בועות ירוקות", ולא תהיה לך גישה לתכונות iMessage כמו iMessages קבוצתיות ואפקטים של מסך.

אם אינך משתמש ב- Windows 10, תוכל להשתמש באפליקציה אחרת כמו PushBullet כדי לשלוח הודעות טקסט מהמחשב האישי שלך. זה מבוסס אינטרנט, ולכן זה עובד במכשירי Windows 7, מחשבי Chromebook, מערכות לינוקס ואפילו מחשבי מקינטוש.

קשורים: מדוע משתמשי אנדרואיד זקוקים לאפליקציית "הטלפון שלך" של Windows 10

נסה אפליקציות אחרות להעברת טקסט

בעוד ש- iMessage אינו פועל ב- Android או במחשב Windows, אפליקציות רבות אחרות להעברת הודעות טקסט כן. אתה יכול לנסות לגרום לחברים שלך המשתמשים ב- iMessage לעבור למשהו כמו WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram או כל אחת מיישומי הצ'אט הרבים האחרים שיש שם.

זה עשוי להיות סדר גבוה אם כולם משתמשים ב- iMessage - אבל בקבוצת חברים מעורבת עם כמה ממשתמשי אייפון ומשתמשי אנדרואיד מסוימים, הגיוני להסכים לפיתרון שכולם יכולים להשתמש בו.

מה לגבי FaceTime?

אין שום דרך להשתמש ב- FaceTime גם במחשב Windows או בטלפון אנדרואיד. זו חבל מכיוון שסטיב ג'ובס הבטיח להפוך את FaceTime ל"תקן בתעשייה פתוחה "עוד בשנת 2010 כשהוכרזה. אפל לא עשתה זאת ומאז לא אמרה דבר על ההבטחה.