כיצד למצוא ולהגדיר שומרי מסך ב- Windows 10

מכל סיבה שהיא, Windows 10 הפכה את מציאת הגדרות שומר המסך למסובכות שלא לצורך. אבל אל תדאג. אנחנו כאן לעזור.

  1. לחץ על Windows + I כדי לפתוח את אפליקציית ההגדרות.
  2. לחץ על "התאמה אישית".
  3. עבור לכרטיסייה "מסך נעילה".
  4. לחץ על הקישור "הגדרות שומר מסך".

אם כי אין צורך בהחלט בתצוגות LCD מודרניות, שומרי המסך עדיין יכולים להיות מהנים. עבור רבים מאיתנו הם מספקים משהו נחמד להסתכל עליו - או מספקים מידע שימושי - כאשר המחשבים שלנו עוברים סרק לאחר מספר דקות. בלחיצה המתמשכת - והמבולגנת של Windows 10 - להעברת הגדרות מלוח הבקרה לאפליקציית ההגדרות החדשה, הגדרות שומר המסך הועברו לחריץ לא צפוי בתוך הגדרות ההתאמה האישית. גרוע מכך, אינך יכול אפילו להגיע להגדרה על ידי חיפוש בתפריט התחל. כך תוכלו למצוא זאת.

קשורים: מדוע שומרי מסך אינם נחוצים יותר

בגרסאות קודמות של Windows, תוכל להגדיר שומרי מסך באמצעות לוח הבקרה האישי.

תוכל גם לבצע חיפוש מהיר של "שומר מסך" בתפריט התחל ולמצוא את ההגדרות בדרך זו.

ב- Windows 10, אף אחת מהשיטות הללו לא עובדת. במקום זאת, לחץ על Windows + I כדי לפתוח את אפליקציית ההגדרות, ואז לחץ על "התאמה אישית".

בדף "התאמה אישית", עבור לכרטיסייה "מסך נעילה".

ואז לחץ על הקישור "הגדרות שומר מסך".

בסופו של דבר, תגיע לתיבת הדו-שיח "הגדרות שומר מסך", שאמורה להראות לך די מוכרת. שום דבר בנושא זה לא השתנה בכמה הגרסאות האחרונות של Windows.

בחר שומר מסך מהתפריט הנפתח, התאם אפשרויות כלשהן באמצעות כפתור "הגדרות", הגדר כמה זמן Windows אמור להמתין לפני שיתקשר עם שומר המסך, והחליט אם עליו להציג את מסך הכניסה - ובקש סיסמה - בעת חידושו.

כמו שאמרנו, שומרי המסך הם בעיקר בשביל הכיף בימינו, אך הסתרת ההגדרה עדיין די מרגיזה. האם אתה עדיין משתמש בשומרי מסך ב- Windows? יש לך שאלה או תגובה שתרצה לתרום? אנא השאר את המשוב שלך בפורום הדיונים שלנו.