כיצד להתחבר ל- VPN ב- Windows

סיקרנו רשתות וירטואליות פרטיות ומתי כדאי לך להשתמש בהן לפני כן. החיבור ל- VPN הוא קל, מכיוון ש- Windows ורוב מערכות ההפעלה האחרות מציעות תמיכה מובנית ב- VPN.

הדרך הקלה: השתמש בלקוח VPN

שים לב שחלק מספקי ה- VPN מציעים לקוחות שולחניים משלהם, כלומר לא תזדקק לתהליך ההתקנה המתואר במדריך זה. כל רשתות ה- VPN האהובות עלינו - StrongVPN למשתמשים מתקדמים ו- ExpressVPN ו- TunnelBear למשתמשים בסיסיים - מציעות יישום שולחני משלהם לחיבור ל- VPN שלהם ולבחירת מיקומי שרת VPN.

קשורים: מה זה VPN ולמה שאצטרך אחד כזה?

חלונות 10

קשורים: מה זה VPN ולמה שאצטרך אחד כזה?

Windows 10 תומך בחיבורי PPTP, L2TP / IPsec, SSTP ו- IKEv2 ללא כל תוכנת צד שלישי.

כדי להתחבר ל- VPN ב- Windows 10, עבור אל הגדרות> רשת ואינטרנט> VPN. לחץ על כפתור "הוסף חיבור VPN" כדי להגדיר חיבור VPN חדש.

ספק את פרטי החיבור עבור ה- VPN שלך. אתה יכול להזין כל שם שאתה אוהב תחת "שם חיבור". שם זה משמש רק במחשב שלך כדי לעזור לך לזהות את חיבור ה- VPN.

ספק ה- VPN שלך אמור להיות מסוגל לספק לך את הפרטים האלה. אם ה- VPN מסופק על ידי המעסיק שלך, מחלקת ה- IT של המעסיק שלך צריכה לספק לך את הפרטים שתצטרך להתחבר.

לאחר שתגדיר VPN, תראה אותו בתפריט הקופץ לרשת ליד כל רשתות ה- Wi-Fi הסמוכות.

לחץ על שם הרשת בתפריט הקופץ ו- Windows יפתח עבורך את הגדרות> רשת ואינטרנט> חלון VPN. בחר את ה- VPN ולחץ על "התחבר" כדי להתחבר אליו. ניתן גם להגדיר או להסיר חיבורי VPN מכאן.

חלונות 7 ו -8

כדי להתחבר ל- VPN ב- Windows 7, לחץ על מקש Windows והקלד VPN ולחץ על Enter. (הערה: אם אתה משתמש ב- Windows 8, התהליך יהיה דומה מאוד, אך חלק מהחלונות עשויים להיראות קצת אחרים).

הזן את כתובת ספק ה- VPN שלך בתיבה כתובת האינטרנט. ניתן להזין כתובת כמו vpn.example.com או כתובת IP מספרית, תלוי במידע השרת שספק ה- VPN שלך נתן לך.

עליך להזין גם שם יעד - זה יכול להיות כל דבר שתרצה. זה משמש רק כדי לעזור לך לזכור איזה חיבור VPN הוא איזה.

הזן את פרטי הכניסה שלך במסך הבא. השתמש בשם המשתמש והסיסמה שספק VPN שלך נתן לך.

Windows יחבר אותך ל- VPN שהגדרת. אם סימנת בתיבת הסימון "אל תתחבר עכשיו" במסך הראשון, Windows ישמור את חיבור ה- VPN כדי שתוכל להתחבר בקלות מאוחר יותר.

לאחר החיבור, תוכל ללחוץ על סמל הרשת במגש המערכת שלך כדי להציג את חיבורי ה- VPN שלך. בזמן שאתה מחובר ל- VPN, כל תעבורת הרשת שלך תישלח עליו.

כדי להתנתק מ- VPN, לחץ עליו ולחץ על "נתק". לאחר מכן תוכל להתחבר אליו מאוחר יותר על ידי לחיצה עליו ובחירה התחבר. ניתן להגדיר מספר רשתות VPN ולעבור ביניהן בדרך זו.

למחיקת חיבור VPN שמור, לחץ על מקש Windows, הקלד "חיבורי רשת" ולחץ על Enter. לחץ לחיצה ימנית על חיבור VPN והשתמש באפשרות מחק.