כיצד לחסום הודעות טקסט ממספר מסוים באנדרואיד

תראה, כולנו מקבלים מעת לעת הודעות טקסט מעצבנות. אולי זה דואר זבל, אולי זה ממישהו שאתה לא רוצה לדבר איתו, אולי זה דבר שלישי אחר. העניין הוא שאתה לא רוצה להשיג אותם. אז בוא נחסום אותם.

קשורים: אפליקציות הטקסט הטובות ביותר לאנדרואיד

אז הנה העניין: יש  הרבה  טלפונים אנדרואיד שם בחוץ, של הרבה יצרנים שונים. ונראה שלכמעט לכולם יש אפליקציית SMS משלהם, מה שמאוד קשה לומר לך איך לעשות את זה בטלפון הספציפי שלך.

לשם הפשטות, אני אסביר כיצד לעשות זאת באפליקציית המסרים המלאים במכשירי פיקסל / נקסוס, שזמינה להורדה גם מחנות Google Play. לא תצטרך להשתמש בזה כאפליקציית ה- SMS הראשית שלך לאחר חסימת המספרים, אם אינך רוצה בכך, מכיוון שהחסימה צריכה להיות כל המערכת. קדימה והתקין אותו עכשיו, ונכנס לפרטים למטה. אם אתה משתמש במכשיר אנדרואיד מלאי הנוכחי, כמו פיקסל, כבר מותקנת באפליקציית הודעות.

אנדרואיד מאפשרת להגדיר רק אפליקציית SMS אחת כברירת מחדל, לכן ברגע שהתקנת את אפליקציית Messages, יהיה עליך להגדיר אותה כברירת מחדל - שוב, זה זמני בלבד.

לשם כך, פשוט פתח אותו. זה ייתן לך קטע מהיר על מה שהאפליקציה עושה. פשוט הקש על "הבא" ואז על "אישור" בחלון הקופץ כדי להגדיר את ההודעות כברירת המחדל.

שיטה ראשונה: חסום את המספר ישירות מההודעה

הדרך הקלה ביותר לחסום SMS מאדם ספציפי היא לחסום אותם ישירות מהודעה שנשלחה. לשם כך, פתח את שרשור השיחה מהם באפליקציית ההודעות.

הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר באפשרות 'אנשים ואפשרויות'.

 

הקש על "חסום". חלון קופץ יבקש ממך לאשר שברצונך לחסום את המספר, תוך ציון שלא תקבל עוד שיחות או הודעות טקסט מאדם זה. הקש על "חסום" כדי לאשר.

 

פוף . הם חסומים.

שיטה שנייה: חסום את המספר באופן ידני

אם אין לך הודעה פתוחה עם האדם המדובר, אתה יכול גם להקליד באופן ידני את המספר שלו כדי לחסום אותו. מממשק ההודעות הראשי, הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה, ואז בחר "אנשי קשר חסומים".

לחץ על "הוסף מספר". מכאן רק תצטרך להקליד את המספר שברצונך לחסום, ואז להקיש על "חסום". קלי קלות.

 

וזה כל מה שיש בזה. מנקודה זו ואילך, הודעות שמספר זה ייחסמו לחלוטין, ללא קשר לאפליקציית ה- SMS שבה אתה משתמש כברירת מחדל.

כיצד לבטל חסימה של מספר

אם ברצונך לבטל את חסימת המספר בשלב כלשהו, ​​פשוט קפץ חזרה להודעות> אנשי קשר חסומים והקש על "X" לצד המספר.

כדי לשנות את אפליקציית ההודעות המוגדרת כברירת מחדל בחזרה למה שהשתמשת בה קודם, פשוט פתח אותה. זה אמור להנחות אותך להגדיר את זה כברירת מחדל. אם זה לא קורה, אתה יכול לקפוץ לתפריט הגדרות> יישומים> יישומי ברירת מחדל ולבחור באפליקציית ה- SMS המועדפת עליך תחת הערך "אפליקציית העברת הודעות". אם אתה מתקשה למצוא הגדרה זו, הנה הסבר מפורט יותר על הגדרת יישומי ברירת מחדל.

קשורים: כיצד להגדיר אפליקציות ברירת מחדל באנדרואיד

אם יש לך בעיות בשיטה זו או שאתה ממשיך לקבל הודעות טקסט לא רצויות שלא נראה לך לחסום, זה הזמן ליצור קשר עם הספק שלך. לכל הספקים העיקריים יש דרכים לחסום הודעות טקסט, כך שהם צריכים לטפל בבעיה שלך.