כיצד להגדיר רקע מסך כניסה מותאם אישית ב- Windows 7, 8 או 10

Windows מאפשר לשנות את מסכי הפתיחה המופיעים בעת הפעלת המחשב כמעט לכל תמונה בה תרצה להשתמש. קל לעשות זאת ב- Windows 8 ו- 10, אך מוסתר למדי ב- Windows 7.

ב- Windows 8 ו- 10 אתה באמת רואה שני מסכים שונים בעת הכניסה. הראשון הוא מסך הנעילה - זה שאתה צריך ללחוץ עליו או להחליק כדי לצאת מהדרך כדי שתוכל להיכנס. השני הוא מסך הכניסה. עצמו שבו אתה מזין את הסיסמה, PIN או סיסמת התמונה שלך. אתה יכול לשנות את רקע מסך הנעילה באמצעות הגדרה פשוטה, אך תצטרך לצלול לתוך הרישום כדי לשנות את רקע מסך הכניסה. ב- Windows 7, יש רק מסך כניסה אחד ותצטרך לאפשר לו רקע מותאם אישית ברישום (או באמצעות מדיניות קבוצתית) לפני שתוכל לבחור רקע חדש.

קשורים: כיצד להוסיף PIN לחשבון שלך ב- Windows 10

משתמשי Windows 8 ו- 10: הגדר מסך נעילה מותאם אישית ורקעי כניסה

קשורים: כיצד להתאים אישית את מסך הנעילה ב- Windows 8 או 10

Windows 8 ו- Windows 10 מאפשרים להתאים אישית את מסך הנעילה שלך קל - כל שעליך לעשות הוא לעבור אל הגדרות> התאמה אישית> מסך נעילה. המסכים נראים מעט שונים ב- Windows 8 מאשר במערכת Windows 10, אך מדובר באותן הגדרות.

קשורים: כיצד לשנות את רקע מסך הכניסה ב- Windows 10

למרבה הצער, אין דרך מובנית באותה מידה לשנות את רקע מסך הכניסה שלך ב- Windows 8 ו- 10. במקום זאת, תצטרך להסתמך על כמה דרכים לעקיפת הבעיה. אנו ממליצים לך לבדוק את המדריך המלא לפרטים, אך בקיצור יש לך כמה אפשרויות:

  • כדי לשנות את רקע הכניסה לצבע אחיד, תצטרך לערוך במהירות את הרישום של Windows.
  • כדי לשנות את רקע הכניסה לתמונה מותאמת אישית, יהיה עליך לתפוס כלי צד שלישי בשם Windows 10 Login Image Changer.

ושוב, אנו ממליצים לקרוא את המדריך שלנו לקבלת ההוראות המלאות.

משתמשי Windows 7: הגדר רקע כניסה מותאם אישית

כדי להשתמש ברקע כניסה מותאם אישית ב- Windows 7, יהיה עליך לנקוט בשני צעדים. ראשית, ערוך עריכת רישום המאפשרת רקעים מותאמים אישית ולאחר מכן תאחסן את התמונה הרצויה בתיקיית Windows מיוחדת. אנו נראה לך גם כלי צד שלישי שתוכל להשתמש בו כחלופה קלה יותר.

שלב ראשון: אפשר רקעים מותאמים אישית ב- Windows 7

עבור Windows 7, היכולת להגדיר רקע כניסה מותאם אישית מיועדת ליצרני ציוד מקורי (יצרני ציוד מקורי) להתאמה אישית של מערכותיהם, אך אין שום דבר שמונע מכם להשתמש בתכונה זו בעצמכם. כל שעליך לעשות הוא לשנות ערך רישום יחיד ואז לשים קובץ תמונה במיקום הנכון.

תכונה זו מושבתת כברירת מחדל, כך שתצטרך להפעיל אותה מעורך הרישום. אתה יכול גם להשתמש בעורך המדיניות הקבוצתית אם יש לך גרסה מקצועית של Windows - אנו נסקור את זה מעט מאוחר יותר בסעיף זה.

הפעל את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל, הקלדת "regedit" ולאחר מכן הקשה על Enter.

בעורך הרישום, נווט למפתח הבא:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ רקע

בחלונית השמאלית תראה ערך בשם OEMBackground. אם אינך רואה ערך זה, תצטרך ליצור אותו על ידי לחיצה ימנית על מקש הרקע, בחירה חדשה> ערך DWORD (32 סיביות) ולאחר מכן שם הערך החדש "OEMBackground".

לחץ פעמיים על OEMBackgroundהערך כדי לפתוח את חלון המאפיינים שלו, הגדר את ערכו ל- 1 בתיבה "נתוני ערך" ואז לחץ על "אישור".

הערה: אם בחרת בכל נושא חדש בחלון מראה והתאמה אישית, זה יאפס את ערך הרישום הזה. בחירת ערכת נושא תשנה את ערך המפתח לערך השמור בקובץ ה- .ini של העיצוב - שהוא ככל הנראה 0. אם תשנה את ערכת הנושא שלך, יהיה עליך לבצע את הצבת הרישום הזו שוב.

אם יש לך מהדורה מקצועית או ארגונית של Windows, תוכל לבצע שינוי זה באמצעות עורך המדיניות הקבוצתית המקומית במקום ברישום. כבונוס נוסף, שינוי ההגדרה במדיניות קבוצתית מאפשר לה להימשך גם כשאתה משנה את ערכת הנושא שלך.

הפעל את עורך המדיניות הקבוצתית המקומית על ידי לחיצה על התחל, הקלדת "gpedit.msc" ואז לחיצה על Enter.

בצד שמאל של חלון עורך המדיניות הקבוצתית המקומית, קדח למיקום הבא:

תצורת מחשב \ תבניות ניהול \ מערכת \ כניסה

בצד ימין תמצא הגדרה בשם "השתמש תמיד ברקע התחברות מותאם אישית." לחץ פעמיים על הגדרה זו, ובחלון המאפיינים של ההגדרה בחר באפשרות "מופעל" ואז לחץ על "אישור".

בין אם הפעלת תמונות רקע מותאמות אישית על ידי עריכת הרישום או שימוש בעורך המדיניות הקבוצתית המקומית, הצעד הבא שלך הוא להגדיר בפועל את התמונה שבה ברצונך להשתמש.

שלב שני: הגדר תמונת רקע מותאמת אישית

אתה יכול להשתמש בכל תמונה שאתה אוהב, אך ישנם שני דברים שתצטרך לזכור:

  • התמונה שלך חייבת להיות קטנה מ- 256 KB. יתכן שתצטרך להמיר את התמונה למשהו כמו פורמט JPG כדי לגרום לזה לקרות.
  • נסה למצוא תמונה שתואמת את הרזולוציה של הצג שלך כך שהיא לא תראה מתוחה.

Windows מחפש את תמונת הרקע המותאמת אישית של מסך הכניסה בספריה הבאה:

C: \ Windows \ System32 \ oobe \ info \ רקעים

כברירת מחדל, התיקיות "מידע" ו"רקע "אינן קיימות, לכן יהיה עליך לנווט לתיקיה C: \ Windows \ System32 \ oobe וליצור את תיקיות המשנה בעצמך.

לאחר יצירת התיקיות, העתק את תמונת הרקע הרצויה לתיקיית הרקע ושנה את שם קובץ התמונה ל "backgroundDefault.jpg".

הערה: אם אתה מעוניין, התמונה בה אנו משתמשים מגיעה מכאן.

השינוי אמור להיכנס לתוקף באופן מיידי - אין צורך להפעיל מחדש את המחשב האישי שלך. בפעם הראשונה שאתה מתנתק או נועל את המסך, תראה את הרקע החדש שלך.

חלופה: השתמש במקום זאת בכלי צד שלישי

קשורים: התאם אישית את מסך הכניסה של Windows 7

אתה לא צריך לעשות זאת ביד. ישנם מגוון כלים של צד שלישי שמייצרים עבורך את התהליך הזה, כמו מחליף הרקע של כניסה של Windows, שאותו סקרנו בעבר. מחליף הרקע לכניסה של Windows וכלים אחרים פשוט משנים את ערך הרישום הזה ושמים את קובץ התמונה במיקום הנכון עבורך.

כדי להחזיר את מסך הכניסה המוגדר כברירת מחדל, פשוט מחק את קובץ backgroundDefault.jpg. Windows ישתמש ברקע ברירת המחדל אם אין תמונת רקע מותאמת אישית זמינה.