אפליקציות צילום המסך החינמיות הטובות ביותר עבור Windows

ישנן דרכים רבות לצלם צילומי מסך ב- Windows. ל- Windows 10 עצמו יש לא מעט כלי צילום מסך מובנים, וישנן אפשרויות בחינם מצוינות שם אם אתה רוצה תכונות נוספות. להלן כל השירותים הטובים ביותר ללכידת מסך.

הנה האמת: רוב תוכניות המסך הללו די מסוגלות. מה שתעדיף מסתכם באילו תכונות אתה רוצה ואיזה ממשק אתה הכי אוהב.

הערת העורך:  ברשימה של ימינו אנו מקפידים על כלים שיש להם גרסאות צרכניות בחינם לשימוש בסיסי. אם אתם מחפשים משהו מתאים לשימוש עסקי, או עם כלי הקלטת מסך וכסף אינו אובייקט, SnagIt הוא אחד הכלים הפופולריים והחזקים ביותר בתעשייה. אבל אם אתה רק רוצה לצלם כמה צילומי מסך פשוטים במחשב הביתי שלך, אתה כנראה לא צריך את זה.

הכלי הטוב ביותר שכבר יש לך: Windows עצמו

אמנם מאמר זה עוסק בעיקר בכלי צילום מסך של צד שלישי, אך עלינו להזכיר את כל כלי המסך המובנים ב- Windows עצמו. ב- Windows 10 ו- Windows 8, אתה יכול פשוט ללחוץ על Windows + PrtScn במקלדת שלך כדי לשמור באופן מיידי צילום מסך במסך מלא בצורה PNG בתיקיית התמונות שלך.

אתה יכול גם ללחוץ על מקש PrtScn בכל גרסה של Windows כדי לשמור עותק של המסך (או Alt + PrtScn רק לחלון הפעיל) ללוח שלך. לאחר מכן תוכל להדביק אותו בכל יישום. וגם ב- Windows 10, אתה יכול אפילו ללחוץ על Windows + Shift + S כדי ללכוד אזור במסך ולהעתיק אותו ללוח.

קשורים: כיצד לצלם צילומי מסך ב- Windows 10

אם אתה רוצה משהו קצת יותר חזק, אתה יכול להפעיל את הכלי Snipping הכלול ב- Windows 7, 8 ו- 10. אתה יכול לצלם צילומי מסך של המסך המלא שלך, חלון בודד או אזור של המסך. אתה יכול להגדיר עיכוב של עד חמש שניות אם אתה זקוק לזמן להגדרת צילום מסך לאחר לחיצה על הכפתור.

כלי צילום מסך אחרים עמוסים יותר בתכונות, אך Windows כולל כלים בעלי יכולת מפתיעה שתוכלו להשתמש בהם בכל מחשב, מבלי להתקין שום דבר נוסף.

ראוי גם להזכיר שרבים מכלי האחסון המקוונים כוללים שילובי מקשים של צילום מסך משלהם. לדוגמא, אם התכונה מופעלת ב- OneDrive (הגדרות OneDrive> שמירה אוטומטית> צילומי מסך), לחיצה על מקש PrtScn לוכדת את המסך המלא (Alt + PrtScn עבור החלון הפעיל) ושומרת אותה כקובץ PNG בתיקיית התמונות. ב- OneDrive. הדבר נכון גם לגבי דרופבוקס (העדפות דרופבוקס> ייבוא> צילומי מסך).

הטוב ביותר לצילומי מסך בסיסיים: גרינשוט

Greenshot הוא אחד מתוכנות המסך הפופולריות ביותר עבור Windows. זה כלי פשוט שרץ במגש המערכת שלך. אתה יכול ללחוץ על אחד מקיצורי המקשים המוגדרים על ידי המשתמש או ללחוץ לחיצה ימנית על סמל מגש המערכת ולבחור אפשרות להתחיל לצלם צילום מסך.

כלי זה יכול לצלם צילומי מסך של שולחן העבודה המלא שלך, חלון, אזור או האזור האחרון בו צילמת צילום מסך. חלון ההעדפות כולל מגוון אפשרויות, כולל עיכוב צילום מסך אם אתה זקוק לזמן להגדרת צילומי מסך לאחר הפעלתן. זה חשוב אם, למשל, ברצונך להציג תמונה של תפריט פתוח שלחיצה על מקש Alt או Ctrl עשויה להיסגר.

לאחר שצילמתם צילום מסך, Greenshot יכול להעתיק אותו ללוח, לשמור אותו במיקום לפי בחירתכם, לפתוח אותו ביישום Microsoft Office, לפתוח אותו בעורך תמונות או להעלות אותו ישירות לאירוח התמונות של Imgur. אתר לשיתוף קל. תוסף הפקודה החיצוני הכלול מאפשר לך להוסיף תוכניות לרשימה זו. ל- Greenshot אין אפשרויות ביאור מובנות, אבל זה כלי עוצמה הפועל במגש המערכת ועובד טוב מאוד.

Greenshot הוא לגמרי בחינם והוא יישום קוד פתוח.

הטוב ביותר להערות ועריכה: PicPick

הממשק של פיק פיק הוא ההפך מזה של גרינשוט. היכן ש- Greenshot מסתתר במגש המערכת שלך ומציע ממשק מינימלי, PicPick מספק ממשק חלונות מודרני עם סרגל רצועות. אם אתה מצלם מספר צילומי מסך, PicPick מציג את כולם בעורך באמצעות כרטיסיות.

אמנם ל- PicPick יש ממשק חלקלק, אך מה שמייחד אותו באמת מ- Greenshot הוא ממשק העריכה שלו. אתה יכול להשתמש ב- PicPick כדי לשנות את הגודל ולחתוך צילומי מסך, להחיל אפקטים, להוסיף טקסט ולהוסיף חותמות כמו מספרים וחצים כדי להוסיף הערות לצילומי המסך שלך לפני שתשתף אותם. לאחר מכן תוכל להעלות ישירות לשירותים כמו פייסבוק, טוויטר או שרת FTP ישירות מכרטיסיית השיתוף של PicPick.

אם זה מושך אותך באמת תלוי במה שאתה מחפש בתוכנית צילום מסך. אם אתה רק רוצה כלי צילום מסך שיחרוג ממך ויאפשר לך לשתף צילומי מסך או לעבוד איתם בעורך התמונות המועדף עליך, Greenshot עדיף. אם אתה רוצה שתוכנית צילום מסך תעניק לך כלי עריכה והערות פשוטים, PicPick הוא הטוב ביותר.

פיק פיק חינם לחלוטין לשימוש ביתי, אך עולה 25 דולר לשימוש עסקי. אם אתם מחפשים כלי צילום מסך עם עריכת תמונות דומות ללא תשלום לשימוש אישי ועסקי, תוכלו גם לנסות את Screenpresso. אנו מעדיפים את הממשק הפשוט יותר של PicPick.

Skitch היה כלי צילום מסך נוסף עם תכונות ביאור בסיסיות שאנשים אהבו, אך Evernote הפסיקה את Skitch עבור Windows. PicPick היא אלטרנטיבה טובה למדי ל- Skitch.

הטוב ביותר עבור משתמשי כוח: ShareX

ShareX אינו מיועד לאנשים המחפשים כלי צילום מסך פשוט. יישום זה יכול להעלות אוטומטית צילומי מסך שתצלמו ליותר מ -80 יעדים, החל מ- Dropbox ועד שרתי FTP ו- Amazon S3. יש בו גם כלי צילום מסך שלא תמצאו בהרבה יישומים אחרים, כמו היכולת לצלם "לכידת גלילה" של כל יישום במחשב שלך (משהו ש- PickPick כולל גם), ומאפשר לך לצלם צילום מסך של מסמך ארוך אחד בתוך כל יישום, והיכולת לבצע "לכידת דפי אינטרנט" של כל כתובת אינטרנט.

אתה יכול להגדיר את ShareX לבצע באופן אוטומטי מגוון של משימות לכידת והעלאה בכל פעם שאתה מצלם צילום מסך. לדוגמא, בכל פעם שאתה מצלם צילום מסך, ייתכן ש- ShareX תשמור אותו באופן אוטומטי בכונן הקשיח, הוסף סימן מים והעלה אותו לשרת על פי בחירתך. לאחר השלמת ההעלאה, ShareX יכולה להעתיק באופן אוטומטי את כתובת האתר של התמונה שהועלה ללוח ולשתף אותה בטוויטר. ל- ShareX יש גם תכונות רבות עוצמה אחרות, כמו היכולת לצלם אוטומטית צילומי מסך לאחר פרק זמן שתוכל להגדיר - וכמובן שהיא יכולה להעלות אותן באופן אוטומטי לשרת, אם תרצה בכך.

יישום זה חזק מאוד ואנשים שרק רוצים לצלם צילומי מסך פשוטים צריכים כנראה להיצמד למשהו פשוט יותר. עם זאת, אם תכונות משתמש כוח אלה מושכות אתכם, ShareX היא האפשרות הטובה ביותר.

ShareX הוא לגמרי בחינם ובקוד פתוח.

הכלים הטובים ביותר לצילומי מסך של משחקים

הכלים לעיל מיועדים בעיקר לצילומי מסך של שולחן העבודה של Windows ויישומי שולחן העבודה האופייניים שלך. הם לא תמיד יעבדו כמו שצריך עם משחקים במסך מלא. אם ברצונך לצלם צילומי מסך של משחקי וידאו, אנו ממליצים על כלים מיוחדים לצילום תמונות מסך של מחשב. לדוגמא, ל- Steam יש קיצורי דרך מובנים לצילום צילומי מסך בכל משחק, ולמשחקים רבים יש מקשי צילום משלהם.

קשורים: כיצד לצלם צילומי מסך של משחקי המחשב שלך

תכונה זו מובנית גם בכלי עזר למנהלי התקנים גרפיים כמו NVIDIA GeForce Experience ו- AMD ReLive. תוכנת GeForce Experience של NVIDIA אפילו מאפשרת לך להקפיא משחק ולמקם מחדש את המצלמה במשחק כדי לצלם צילומי מסך מדהימים בכמה משחקים מודרניים. ו- Windows 10 כולל סרגל משחקים מובנה שבו אתה יכול לצלם צילומי מסך כמעט בכל משחק.