אתה עדיין יכול לקבל את Windows 10 בחינם מאתר הנגישות של מיקרוסופט

הצעת השדרוג החינמית של Windows 10 עשויה להסתיים מבחינה טכנית, אך היא לא נעלמה ב 100%. מיקרוסופט עדיין מספקת שדרוג בחינם של Windows 10 לכל מי שמסמן תיבה שאומר שהם משתמשים בטכנולוגיות מסייעות במחשב שלהם.

קשורים: כל הדרכים שאתה עדיין יכול לשדרג ל- Windows 10 בחינם

עדכון : הצעת השדרוג של טכנולוגיות מסייעות הסתיימה ב- 16 בינואר 2018. להלן מספר דרכים אחרות להשיג את Windows 10 בחינם.

כיצד פועלת הצעת שדרוג חינם זו

קשורים: מה חדש בעדכון יום השנה של Windows 10

מיקרוסופט הודיעה כי היא רוצה שאנשים המשתמשים בטכנולוגיות מסייעות יוכלו לשדרג להשתמש בתכונות הנגישות החדשות בעדכון יום השנה של Windows 10. בעדכון יום השנה, קורא המסך Narrator משופר ויישומים חדשים כמו דפדפן Edge, Cortana ו- Mail מציעים תכונות נגישות משופרות. משתמשי Windows המשתמשים בטכנולוגיות מסייעות (כמו המספר, המקלדת על המסך או נושא שולחן העבודה בניגודיות גבוהה) אולי לא רצו לשדרג לפני שבוצעו שיפורים אלה.

שדרוג בחינם זה עובד בדיוק כמו הצעת השדרוג הקודמת של Windows 10. למעשה, נראה שזהו אותו כלי שדרוג בדיוק. שדרוג מקנה למחשב האישי שלך "רישיון דיגיטלי" (לשעבר "זכאות דיגיטלית") המאפשר לך להתקין ולהשתמש ב- Windows 10 במחשב זה, גם לאחר שמבצע השדרוג החינמי מסתיים עבור שדרוגים חדשים.

על ידי הורדת כלי השדרוג וניצול השדרוג בחינם, אתה טוען שאתה משתמש בטכנולוגיות מסייעות. עם זאת, מיקרוסופט לא בודקת אם הפעלת טכנולוגיות מסייעות לפני שמותר לך לשדרג. זה יותר סוג של "מערכת כבוד" סוג של עסקה.

כיצד לשדרג ל- Windows 10 מדף הנגישות

הצעת השדרוג בחינם פשוטה. כדי להשיג את Windows 10, תצטרך לבקר בדף "שדרוג חינם של Windows 10 ללקוחות המשתמשים בטכנולוגיות מסייעות" ולהוריד את כלי השדרוג. כמו הצעת השדרוג החינמית הקודמת, זה עובד רק אם המחשב שלך מריץ כעת את Windows 7 או Windows 8.1. (אם אתה משתמש ב- Windows 8, תוכל לקבל שדרוג חינם ל- Windows 8.1 ואז לשדרג ל- Windows 10.)

לחץ על כפתור "שדרג עכשיו" והדף יוריד את התוכנית Windows 10 Upgrade Assistant. הפעל אותו ותתבקש להסכים להסכם הרישיון לפני שתמשיך.

נראה שזהו אותו כלי שדרוג בחינם שהועמד לרשות הציבור הרחב כחלק מההצעה הקודמת לשדרוג בחינם. לחץ דרך האשף והוא יבדוק שהחומרה שלך תואמת לפני הורדה ושדרוג אוטומטית ל- Windows 10.

לאחר סיום השדרוג, המחשב האישי שלך יריץ את Windows 10 ויהיה לו "רישיון דיגיטלי" המאפשר לך להתקין מחדש את Windows 10 בכל נקודה בעתיד.

אם תשדרג ל- Windows 10 ותחליט שברצונך להוריד שדרוג מאוחר יותר, תוכל לחזור ל- Windows 7 או 8.1 בכל עת בתוך 30 הימים הראשונים. למחשב האישי שלך עדיין יהיה רישיון דיגיטלי, כך שתוכל לשדרג את המחשב הזה בכל נקודה בעתיד - גם לאחר שמבצע שדרוג חינם זה מסתיים.

זה יעבוד רק עד 16 בינואר 2018. עם זאת, לאחר מכן תוכל להתקין מחדש את Windows 10 כרגיל ולמחשב שלך יהיה רישיון דיגיטלי שמפעיל אוטומטית את Windows 10 עבורך.