כיצד לפתוח קבצי EPUB ב- Windows 10 (ללא Microsoft Edge)

דפדפן Edge החדש של מיקרוסופט מבוסס כרום מוריד את התמיכה בקבצי EPUB אלקטרוניים. תזדקק ליישום של קוראי EPUB של צד שלישי כדי להציג קבצי EPUB ב- Windows 10, ויש לנו כמה אפשרויות בחינם טובות לבחירה.

מה קרה לספרי EPUB ב- Microsoft Edge?

תמיד היה קצת מוזר שמיקרוסופט אדג 'תמכה בספרים אלקטרוניים בפורמט EPUB. מדוע Edge תמכה בספרים אלקטרוניים כאשר Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari ו- Internet Explorer לא?

תמיכת EPUB הייתה ללא ספק החלטה אסטרטגית עבור מיקרוסופט: מיקרוסופט מכרה ספרים אלקטרוניים ביישום Microsoft Store, וספרים אלקטרוניים אלה היו זמינים לקריאה ב- Microsoft Edge ב- Windows 10. אם זה נשמע לך מוזר, ובכן - זה היה. כל כך מעט אנשים רכשו ספרים אלקטרוניים ממיקרוסופט, עד שהחברה שמחה להחזיר לכולם ולהסיר ספרים אלקטרוניים לחלוטין ביולי 2019.

כעת, לאחר שמיקרוסופט ויתרה על מכירת ספרים אלקטרוניים, ברור שהחברה לא רואה טעם ליישם תמיכה בקבצי EPUB בדפדפן Microsoft Edge החדש מבוסס כרום. לאחר התקנת ה- Edge החדש, לא תוכל לפתוח קבצי EPUB ב- Windows 10 עד שתתקין יישום התומך בהם.

קוראי EPUB אנו ממליצים על Windows 10

מיקרוסופט ממליצה להוריד אפליקציית EPUB מחנות Microsoft. כמובן שרוב יישומי Windows הנהדרים שם אינם זמינים להורדה בחנות המובנית של Windows 10. זה כולל קוראי EPUB.

רוצה צפייה מוצקה ב- EPUB עבור Windows? יש לא מעט אפשרויות שם בחוץ. הנה כמה שאנחנו אוהבים:

Caliber הוא יישום ניהול ספר אלקטרוני בעל קוד פתוח ועוצמתי בחינם. הוא כולל תמיכה בקורא ספרים אלקטרוניים עבור קבצי EPUB ופורמטים פופולריים אחרים של ספר אלקטרוני. תוכלו למצוא גם מנהל איסוף ספרים אלקטרוניים, תכונות עריכה ועוד. קליבר הוא יישום נהדר, אבל יש לו הרבה תכונות, ואולי תרצה משהו קצת יותר פשוט.

PDF של סומטרה הוא למעשה ההפך. זהו יישום קריאה קטן וקל משקל. Sumatra PDF עובד עם ספרים אלקטרוניים של EPUB ו- MOBI, כמו גם קבצי PDF, קבצי XPS ואפילו ספרי קומיקס בפורמטים CBZ ו- CBR. ניתן להשתמש בסומטרה אפילו במצב "נייד", כך שתוכלו למקם אותה בכונן USB או בתיקיית אחסון בענן ולהריץ אותה על מחשבים מבלי להתקין אותה תחילה.

אם אתה מעדיף לקרוא קבצי EPUB בדפדפן שלך, כדאי לך לנסות סיומת דפדפן. התקן את EPUBReader מחנות האינטרנט של Chrome, וקבצי EPUB ייפתחו כמו קבצי PDF ישירות בדפדפן שלך כשתלחץ עליהם באינטרנט. אתה יכול לפתוח קבצי EPUB מהמחשב שלך גם בדפדפן שלך, בדיוק כמו שאתה יכול להשתמש בדפדפן שלך כקורא PDF.

Microsoft Edge החדש מבוסס על Google Chrome, כך שתוכל גם להתקין את EPUBReader ב- Edge. יש דרך להתקין תוספים מחנות האינטרנט של Chrome ב- Microsoft Edge.

לאורך זמן אמורות להופיע הרחבות נוספות באתר Microsoft Edge Addons, מה שהופך את הטריק הזה לפחות נחוץ.

קשורים: כיצד להתקין הרחבות של Google Chrome ב- Microsoft Edge