מה ההבדל בין הד אמזון להד נקודה?

מוקדם יותר השנה, אמזון הרחיבה את יציבות מוצרי הד שלה כדי לכלול את הד הנקודה, אחיו הזעיר של רמקול ההד הגדול יותר. ועכשיו, עוד לפני שהשנה תסתיים, החברה העבירה גרסה חדשה וזולה יותר של Echo Dot. בואו נסתכל על הדמיון, ההבדלים ומתי והיכן תרצו להשתמש בכל מוצר.

מהי נקודת ההד של אמזון?

יש קצת בלבול לגבי מהו בדיוק נקודת ההד. האם זו הרחבה של ההד? האם זה מוצר עצמאי לחלוטין? מה אתה צריך כדי להפיק ממנו שימוש מלא? גם לאחר קריאת תיעוד המוצר, היו לנו המון שאלות בדיוק כמו כולם.

ההבדל העיקרי בין ההד לנקודת ההד הוא הרמקול: ההד נקוד הוא למעשה החלק העליון של ההד הרגיל של אמזון, בלי הרמקול הבקר מתחתיו. במקום זאת, The Echo Dot נועד להתחבר לסט רמקולים חיצוניים.

קשורים: כיצד לכוונן עדכוני מזג אוויר, תנועה וספורט על הד האמזונס שלך

רק בגלל שהרמקול הבקר נעלם, אין פירושו שהוא מושקה. הפיתרון, כך נחשוב שתראו במהירות, שווה יותר מכפי שהוא מוריד את מחיר פלטפורמת ההד מ -180 דולר עבור ההד בגודל מלא ל -50 דולר בלבד עבור הד הנקודה. המחיר כמעט 75% פחות, אך הפונקציונליות כמעט זהה.

יתר על כן, כל התכונות והפקודות העובדות עם אמזון הד פועלות עם הד הנקודה: אתה יכול לשאול אותו שאלות כמו, "מה החדשות היום?" (ואפילו כוונן את עדכוני מזג האוויר, התנועה והספורט לטעמך), אתה יכול לבקש ממנו להשמיע לך מוזיקה (אפילו דרך Spotify), ואפילו להפציץ אותה בשאלות לגבי המרות מדידה וטריוויה היסטורית.

כיצד ניתן להגדיר את נקודת ההד?

קשורים: כיצד להגדיר ולהגדיר את הד האמזונס שלך

תהליך ההתקנה זהה להד המקורי. למעשה, אתה יכול לעקוב אחר צעד אחר צעד עם המדריך שלנו להגדרת ההתקנה והתצורה של הד כאן - פשוט להחליף כל מופע של "Amazon Echo" ל- "Amazon Echo Dot".

טבעת המחוון עדיין מהבהבת כתום כשאתה מחבר אותה בפעם הראשונה, אתה עדיין צריך להתחבר לנקודה כדי לתכנת אותה עם אישורי ה- Wi-Fi שלך, ו- Alexa עדיין עליזה עד כדי גיחוך במהלך כל התהליך.

האם אני צריך הד של אמזון כדי להשתמש בנקודה?

נקודת ההד היא מוצר עצמאי לחלוטין בקו המוצרים של הד. אינך זקוק לשום מוצר אחר של הד או אמזון (כמו הטלוויזיה של אמזון פייר) כדי להשתמש בהד נקודה.

אם יש לך מכשירים קיימים התומכים ב- Alexa כמו Echo המקורי, Echo Tap (הד Bluetooth המופעל על ידי סוללה), או טלוויזיה אמזון מהדור השני, ה- Echo Dot פשוט פועל כיחידת Alexa אחרת בבית שלך, כך שתקבל כיסוי טוב יותר (הן עבור פקודות והן עבור תכונות כמו השמעת מוזיקה).

קשורים: כיצד להפוך את הד הדוט לסוללה (ולהניח אותו בכל מקום שתרצה)

האם אני צריך רמקולי Bluetooth?

מאחורי בירורים האם הצורך שלך בהד בגודל מלא ללכת עם הנקודה, השאלה הגדולה ביותר היא: מה עם הדובר? הסרת הרמקול הגדול היא השינוי הברור מיד, אך פחות ברור שניתן להשתמש בנקודה ללא רמקול חיצוני.

הרמקול של הד הד אינו פנטסטי, אך ניתן להשוות אותו לאיכותו של רמקול למחשב נייד - כלומר הוא מעט דליל וממש לא תרצו להשתמש בו כרמקול המוסיקה העיקרי שלכם. עם זאת, הרמקול יכול להיות מושלם עבור דברים כמו לקבל משוב מאלכסה, לשמוע את החדשות, להעיר אותך בבוקר עם אזעקה, וכן הלאה.

למרבה המזל, ישנן שתי דרכים להעצים את הצליל של Echo Dot, שאף אחת מהן אינה זמינה לבעלי Echo בגודל מלא: התאמת Bluetooth וקישור כבלים ישיר לסטריאו שלך.

שלא כמו הד, תוכלו להתאים את הד הנקודה לרמקולי Bluetooth. מלא בגודל אקו עוזר לך לקשר תומכים ב- Bluetooth התקנים  אלי אבל לא זה  לרמקולים אחרים , כמו אמזון ומניחה אקו הוא יותר ממספיק דובר למשימה. (וגם למען ההגינות לאמזון, הם צודקים. ההד הוא רמקול קטן ומעולה עם הרבה סאונד עשיר.)

מצד שני, אתה יכול בקלות להתאים כל רמקול Bluetooth ל- Echo Dot. זיווג זה לרמקול איכותי כמו ה- Nyne Bass פירושו סאונד אלחוטי ועשיר מיידי, אבל למה להגביל את עצמך? נקודת ההד אינה מבדילה בין יציאות שמע Bluetooth, כך שתוכלו לקשר אליה זוג אוזניות Bluetooth נחמד באותה קלות כמו רמקולים.

אפילו טוב יותר מההתאמה של בלוטות ', לדעתנו, הכללה של שקע סטריאו 3.5 מ"מ סטנדרטי בגב ה- Echo Dot (תכונה שאנחנו באמת רוצים שהם היו כלולים בהד).

אולי אין לך רמקול Bluetooth משובח, אבל יש סיכוי טוב שיש לך מערכת סטריאו כלשהי. כעת, באמצעות כבל הסטריאו הכלול, תוכל לחבר את הד הנקודה שלך ישירות לכל רמקול או מערכת סטריאו ביתית.

עם זאת יש חסרון אחד: אם הסטריאו שלך מוגדר לכניסה אחרת - כמו הטלוויזיה שלך במקום ה- Echo Dot שלך - לא תשמע שום שמע מה- Echo Dot. אפילו Alexa לא אומרת "אוקיי" או קוראת לך את מזג האוויר - הכל ילך לסטריאו שלך, וזה לא ממש הגיוני בהתחשב באופן שבו נקודה אמורה לשמש. אנו מאחלים שהקול של אלכסה יעבור דרך הרמקולים המובנים של הנקודה כשהוא מחובר למערכת סטריאו, אבל זה לא, אז תצטרך להבין את הדרך הטובה ביותר לחבר אותו בבית שלך.

האם נקודת ההד עובדת עם שלט ההד?

קשורים: כיצד להרחיב את טווח ההגעה של האמזונס שלך באמצעות שלט קולי

כמו ההד, גם ההד נקודה ניתנת להרחבה באמצעות השלט ההד - וזה שימושי באותה נקודה כמו בהד. אם נקודת ההד שלך מחוברת לסטריאו שלך בסלון, אתה יכול להפעיל פקודות דרך השלט במטבח או למעלה (במקום לצעוק לחדר השני).

באמת, היתרון האמיתי של השלט הוא הפונקציה "שמעון אומר". השלט שלם יותר משלם עבור עצמו בערך הבידור העצום של טרול הילדים בביתנו על ידי שיחה איתם דרך Alexa במטבח.

האם אתה יכול לשלוט על מוצרי Smarthome באמצעות נקודת ההד?

קשורים: כיצד לשלוט במוצרי Smarthome שלך ​​באמצעות הד אמזון

בהחלט. כל מוצר smartphome שתוכלו לשלוט בו באמצעות Echo יכול להיות נשלט בצורה חלקה באותה מידה על ידי Echo Dot. הנורות החכמות של פיליפס גוון? לא בעיה. תרמוסטטים חכמים? גם אלה קלים.

אתה יכול לסקור את הרשימה ההולכת וגדלה של מוצרי smarthome הנתמכים על ידי המערכת האקולוגית Alexa בדף תמיכה זה של אמזון כדי לראות אם המוצרים שלך תואמים כרגע.

אם יש לי הד, האם עלי לקבל את נקודת ההד?

אנחנו די מתרשמים מהד הנקודה. כל כך התרשמנו, למעשה, שאנחנו די בטוחים להציע שלא רק שהד הנקודה היא הבחירה הטובה ביותר למוצרי ההד לכולם (אפילו מעל ההד עצמו) בזכות הפונקציונליות שלה עם כל רמקול, אלא שהיא תוספת נהדרת עבור אנשים שכבר מחזיקים בהד.

קשורים: מה אתה יכול (ולא יכול) לעשות עם הדים מרובים של אמזון

אם אתה גר בדירת סטודיו בה כל סנטימטר מרובע של שטח המגורים שלך נגיש להד, אז לא, אתה כנראה לא צריך נקודה הד על גבי ההד הנוכחי שלך. אם אתה גר במקומות אירוח מרווחים יותר, עם זאת, הגיוני לחלוטין להרים נקודת הד כדי להרחיב את טווח ההגעה של Alexa בביתך.

נשתמש בבית משלנו כדוגמה. כשקיבלנו את ההד בפעם הראשונה, הכנסנו אותו למטבח. הוא ממוקם במיקום מרכזי, זה המקום בו רוב האנשים נמצאים במהלך היום, אבל באופן מסוים זה הרגיש טיפשי כיוון שגם בחדר המגורים וגם במאורה יש ממש רמקולים נהדרים. אולם כעת אנו יכולים לחבר את הד הנקודה לרמקולים למטה ולהעביר את ההד למעלה במקום בו אנו זקוקים לרמקול באיכות גבוהה. ההתקנה שלך עלולה להיות הפוך מזו שלנו, אבל הבנת את הרעיון: Dot אקו הוא דרך נהדרת להרחיב את מערכת אלקסה באופן שהוא גם דרך זול מאשר לקנות אקו נוספת  ו יותר תכליתי ככל שתוכל צינור ליציאת השמע של את הד הנקודה לכל מערכת רמקולים (אלחוטית או אחרת) שתרצו.

ההד כבר היה מוצר פנטסטי ופופולרי. אנו צופים שתוספת ה- Echo Dot תאהב עוד יותר את קו ה- Echo ו- Alexa ללקוחות, ובלי ספק רב מדוע: היא זולה, פונקציונלית באותה מידה, ומציעה אפשרויות השמעת שמע טובות אף יותר מה- Echo המקורי.