כיצד לאלץ יציאה מאפליקציה ב- Windows 10

זה לא נדיר שאפליקציה תפסיק להגיב ב- Windows 10. כשזה קורה, אתה יכול להכריח את האפליקציה להיסגר ולפנות למעשה את היישום. כך ניתן לאלץ יישום מאפליקציה ב- Windows 10.

נסה קיצור מקשים

זה מתסכל כאשר אפליקציה בה אתה משתמש קופאת לפתע. כולנו עשינו את זה - בלחיצה מרגשת בלחצן "X" לפחות 20 פעמים כדי לסגור את התוכנית הקפואה. יש דרך טובה יותר.

כאשר היישום הקפוא נמצא בפוקוס, לחץ על Alt + F4 במקלדת כדי לסגור אותו. אם שולחן העבודה של Windows נמצא בפוקוס במקום זאת, תראה במקום זאת הודעה "כבה את Windows".

זה לא תמיד יעבוד - חלק מהיישומים הקפואים פשוט לא יגיבו.

צא בכוח באמצעות מנהל המשימות

כפי שהשם מרמז, מנהל המשימות הוא כלי שמראה אילו אפליקציות פועלות כרגע (כמו גם מידע אחר כמו שימוש במשאבים וסטטיסטיקה של תהליכים) ומאפשר לנהל אותם כראוי.

כדי לפתוח את מנהל המשימות, ניתן ללחוץ על Ctrl + Shift + Esc במקלדת או ללחוץ לחיצה ימנית על שורת המשימות של Windows ולבחור "מנהל המשימות" מהתפריט.

כאשר מנהל המשימות פתוח, בחר את המשימה שברצונך לכפות עליה ולאחר מכן בחר "סיים משימה".

אם אינך רואה את שם האפליקציה ברשימה כאן, לחץ על "פרטים נוספים" ומצא אותו ברשימה בכרטיסיה תהליכים.

התוכנית הקפואה תיסגר כעת.

קשורים: מנהל המשימות של Windows: המדריך השלם

כוח צא מאפליקציה באמצעות שורת הפקודה

אתה יכול למצוא ולכפות על משימות הפסקת דרך שורת הפקודה. פתח את שורת הפקודה על ידי הקלדת "cmd" בסרגל החיפוש של Windows, ואז בחירת האפליקציה "שורת הפקודה" מתוצאות החיפוש.

בשורת הפקודה, הקלד  tasklist ולחץ על "Enter". לאחר הביצוע, שורת הפקודה תציג רשימה של תוכניות, שירותים ומשימות הפועלות כעת.

הרשימה יכולה להיות מעט מוחצת, אז רק זכרו לצרף .exeלסוף שם התוכנית. ברגע שאתה מוכן להפסיק את התוכנית בכפייה, בצע פקודה זו:

taskkill / im. exe

לכן, אם הייתי רוצה לאלץ את הפסקת פנקס הרשימות, הייתי מריץ את הפקודה הזו:

taskkill / im notepad.exe

הודעת הצלחה תוחזר ותודיע לך שהוצאת את היישום הבעייתי בהצלחה.

כמובן שתמיד תוכלו לאתחל או לכבות את המחשב כדי לסגור אפליקציה שתקועה באמת.

קשורים: 10 דרכים לפתיחת שורת הפקודה ב- Windows 10