כיצד למצוא את מספר הטלפון של מישהו באינטרנט

זה מסובך למצוא את מספר הטלפון של מישהו באינטרנט. מספרי הטלפון הסלולרי הם פרטיים - אין ספריה ציבורית של מספרי טלפון סלולריים שתחליף את ספרי הטלפונים הישנים האלה. עם זאת, ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול למצוא את מספר הטלפון של מישהו (ומספרי טלפון עסקיים עדיין קל למצוא).

כיצד למצוא את מספר הטלפון של האדם

אין דרך מושלמת טובה למצוא את מספר הטלפון של מישהו באינטרנט. אם אתם חברים עם מישהו בפייסבוק, יתכן שתוכלו למצוא שם את מספר הטלפון שלו. פשוט היכנס לפייסבוק, עבור לדף הפרופיל של האדם ולחץ על אודות> איש קשר ומידע בסיסי. תחת מידע ליצירת קשר, תראה את מספר הטלפון שלהם אם הם בחרו לשתף את המידע הזה עם חבריהם בפייסבוק.

קשורים: כיצד להפוך את מספר הטלפון לאחור

אם אינך רואה את המידע הזה כאן, אין דרך למצוא אותו בפייסבוק מבלי לשלוח לאדם הודעה ולבקש ממנו. פייסבוק אמנם מאפשרת לחפש טלפונים לאחור קלים כברירת מחדל, אבל הרבה יותר קשה למצוא את מספר הטלפון של מישהו אם אתה עדיין לא יודע את זה.

כך שלא תוכלו למצוא את מספר הטלפון של האדם בפייסבוק, לאן פונים? ובכן, יש עדיין גרסה מקוונת לספרי הטלפונים הכבדים מנייר! אבל, כמו הספרים הפיזיים, הוא מכסה רק קווי טלפון נייחים. עם זאת, זה שום דבר להתעטש ממנו. לדוגמא, יכולתי למצוא באופן אישי את מספרי הטלפון של הוריי וחמותי באתרים אלה בכמה חיפושים מהירים.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר הדפים הלבנים ולחבר את שם האדם (או רק את שם המשפחה) כמו גם את העיר, המדינה או המיקוד שלהם. אם שם האדם ומספר הטלפון שלו יופיעו בספר טלפונים נייר באזור הגיאוגרפי ההוא, תראה אותו באתר זה. זה בדיוק כמו לעיין בספרי טלפונים מנייר, עם כל המגבלות - אבל מהר יותר לחפש בכל ספרי הטלפונים האלה, ובבת אחת.

בעוד שדפי הלבן ואתרים דומים אחרים מנסים למכור לכם שירות פרימיום בתשלום שינסה למצוא מספרי טלפון סלולריים ופרטים אישיים אחרים, לא השתמשנו בהם ונמליץ לכם להימנע מהם. היצמד לנתונים החינמיים - אין כל התחייבות ששירותים אלה יכולים למצוא את מספר הטלפון הנייד של מישהו אם אתה משלם להם, בכל מקרה.

מה אם אינך מוצא מספר טלפון בפייסבוק או בעמודים הלבנים? ובכן, אז זה נעשה הרבה יותר קשה. מידע מסוג זה נשמר בדרך כלל פרטי ונשמר מקרוב. אנשים לא מרבים לפרסם את מספרי הטלפון שלהם באופן מקוון ואין מאגר מידע עצום של מספרי טלפון סלולריים ושמות אליהם אתה יכול לגשת. בטח, אתה יכול לנסות לעבור לגוגל או לבינג ולחפש את שמו של אדם יחד עם "מספר טלפון", אבל זה כמעט לא יעבוד. (ובכל זאת, כדאי לנסות, לכל מקרה.)

אם אתה באמת צריך להתקשר למישהו, ייתכן שאתה תקוע ומבקש את מספר הטלפון שלו ישירות. אם אתה מכיר את האדם בפייסבוק, תוכל לשלוח לו הודעה ולבקש ממנו את מספרו. אם אתה לא יכול למצוא את האדם באינטרנט, אתה יכול למצוא מישהו שמכיר אותו ולשאול. לדוגמה, אם היית זקוק נואשות ליצור קשר עם מישהו, אתה יכול לנסות למצוא חבר או קרוב משפחה בפייסבוק (או בעמודים הלבנים) ולבקש מאותו אדם את מספר הטלפון שלו.

בטח, עצה זו אולי נראית מובנת מאליה, אבל זו באמת הדרך היחידה שתמצא מספרי טלפון של אנשים רבים.

כיצד למצוא את מספר הטלפון של העסק

למרבה המזל, עדיין קל מאוד למצוא את מספרי הטלפון לעסקים. רוב העסקים רוצים שתתקשר אליהם, ולכן הם מפרסמים את מספרם בפומבי מאוד. תמיכת לקוחות עשויה להיות קצת יותר קשה להגיע, כמובן (אבל נגיע לזה עוד רגע).

רוב העסקים ממקמים את מספרי הטלפון שלהם במקום קל למצוא באתר שלהם. בדרך כלל אתה יכול פשוט ללכת לאתר העסק וללחוץ על משהו כמו "צור איתנו קשר" או "שירות לקוחות" כדי למצוא אותו. כמה עסקים קטנים יותר - כמו אותה מסעדה מקומית קטנה - אולי אפילו לא אתרים, אך לרוב יהיו להם עמודי פייסבוק. לעתים קרובות תוכלו למצוא את מספר הטלפון שלהם בדף הפייסבוק שלהם, שבו עסקים רבים פשוט משתמשים כאתר הראשי שלהם.

עבור עסק שיש לו מספר מיקומים, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בתכונה "איתור" באתר כדי למצוא את הסניף המקומי שלך. זה בדרך כלל יראה לך מספר טלפון שבו תוכל להגיע למיקום הספציפי הזה. אם לא, תמיד תוכל פשוט לחבר את השם והכתובת (או רק את הכתובת) של העסק לשירות כמו מפות Google או Yelp ובדרך כלל תראה מספר טלפון.

אם אתה מנסה לקבל תמיכת לקוחות מבן אנוש - במיוחד כאשר אתה מתמודד עם מגה ענקית וחסרת פנים - ייתכן שתרצה לדלג על כל העצות האלה ולהשתמש ב- GetHuman.com. הוא מספק מסד נתונים של מספרי הטלפון הטובים ביותר לשיחות עבור בעיות תמיכה בלקוחות שונים לעסקים, עם הערכה של משך הזמן שתחכה על הקו. יתרה מכך, הוא מספק עצי טלפון שמראים לך את הדרך המהירה ביותר לעבור את המערכת האוטומטית ולהגיע לאדם שיכול להבין ולפתור את הבעיה שלך.