כיצד להחזיר נושאים בסגנון קלאסי בחלונות 8 או 10

חלונות 8 ו- Windows 10 כבר אינם כוללים את ערכת הנושא הקלאסית של Windows, שלא הייתה ערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל מאז Windows 2000. אם אינך אוהב את כל הצבעים החדשים והמראה והתחושה החדשים והמבריקים של Windows 10, תוכל תמיד לחזור אל המראה הסופר-ישן.

ערכות נושא אלה אינן נושא Windows Classic שאתה מכיר ואוהב. הם נושא הניגודיות הגבוהה של Windows עם ערכת צבעים שונה. מיקרוסופט הסירה את מנוע הנושא הישן שאיפשר את הנושא הקלאסי, כך שזה הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות.

שים לב כי שימוש בעיצוב בסגנון קלאסי ב- Windows 8 או Windows 10 לא ישפר את ביצועי שולחן העבודה שלך, למרות מה שחלק מהאתרים עשויים לומר.

הערה חשובה: אמנם נושאים אלה פועלים ב- Windows 10, אך הם אינם משחקים יפה במיוחד עם כל היישומים האוניברסאליים החדשים בסגנון "מטרו". אנו ממליצים פשוט להתרגל לממשק המשתמש החדש.

ערכת נושא קלאסית של Windows

משתמש DeviantArt בשם kizo2703 הרכיב חלונות קלאסיים עבור Windows 8 או 10. להתקנתו, בקר בדף ולחץ על הקישור הורד קובץ בצד ימין של הדף.

פתח את קובץ ה- zip שהורד וחלץ את הקובץ classic.theme לתיקיית C: \ Windows \ Resources \ Ease of Access Themes במחשב שלך.

לחץ לחיצה ימנית על שולחן העבודה ובחר התאמה אישית כדי להציג את הנושאים המותקנים שלך. תראה את הנושא הקלאסי תחת ערכות נושא בעלות ניגודיות גבוהה - לחץ עליו כדי לבחור בו.

הערה:  ב- Windows 10, לפחות, תוכלו ללחוץ פעמיים על העיצוב כדי להחיל אותו לאחר שהעתקתם אותו לתיקיה.

הנושא המתקבל לא נראה בדיוק כמו העיצוב של Windows Classic, אבל הוא בהחלט קרוב הרבה יותר.

ערכות נושא צבעוניות קלאסיות

הצבעים האפורים והכחולים לא תמיד היו האופציה היחידה לנושא Windows Classic. אם אתה מעדיף ערכת צבעים אחרת, כגון לבנים, ימיות, מדבר או יום גשום, תוכל להוריד חבילה של ערכות נושא של Windows 8 המדמות את הצבעים של נושאים קלאסיים אלה.

הורד את קובץ ה- zip, פתח אותו והפעל את הקובץ הכלול install.cmd על ידי לחיצה כפולה עליו.

לאחר שתעשה זאת, תראה את הנושאים תחת העיצובים שלי בפעם הבאה שתפתח את חלון ההתאמה האישית.

חבילת הנושא כוללת מגוון של ערכות צבעים קלאסיות - לבנים, מדבר, חצילים, לילך, מייפל, ימי, שזיף, דלעת, יום גשום, אדום כחול לבן, ורד, צפחה, אשוחית, סערה, צהבהב וחיטה.

יש אפילו גרסה חלופית של ערכת הנושא הקלאסית של Windows XP, המשתמשת בלבן יותר מאשר באפור.

התאמה אישית של ערכות נושא או יצירת משלך (Windows 8)

אם אתה משתמש ב- Windows 10, ההגדרות יימצאו תחת הגדרות -> קלות גישה -> ניגודיות גבוהה

כדי להתאים אישית את צבעי העיצוב או ליצור ערכת נושא משלך, לחץ על כפתור הצבע לאחר בחירת נושא ממנו תרצה להתחיל.

שים לב שעיצובי ניגודיות גבוהה משתמשים במנוע אחר - הם מאפשרים לך לבחור צבעים שונים עבור רכיבי ממשק שונים, ואילו ערכות הנושא הסטנדרטיות של Windows 8 מאפשרות לך לבחור צבע אחד בלבד.

בעוד ש- Windows 8 לא נותן לנו אפשרויות רבות בכל הנוגע לנושאים, לפחות הצבעים שלו עדיין ניתנים להתאמה אישית.