כיצד להוסיף גבול לעמוד שלם ב- Word

Word מאפשר לך לשים גבול סביב רוב סוגי הפריטים במסמך שלך, כגון טקסט, תמונות וטבלאות. תוכל גם להוסיף גבול לכל הדפים במסמך או לדפים מסוימים במסמך באמצעות מעברי קטעים.

כדי להוסיף גבול עמוד, הצב את הסמן בתחילת המסמך או בתחילת קטע קיים במסמך. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה "עיצוב".

בחלק "רקע עמוד" בלשונית "עיצוב", לחץ על "גבולות עמודים".

תיבת הדו-שיח "גבולות והצללה" מוצגת. בכרטיסייה "גבול העמודים" בחר את סוג הגבול תחת "הגדרה". לאחר מכן בחר את "סגנון", "צבע" ו"רוחב "של השורה בחלק המרכזי של תיבת הדו-שיח. תצוגה מקדימה מוצגת בצד ימין. אם אינך רוצה גבולות מכל צידי הדף, לחץ על הצד בתצוגה המקדימה שבו ברצונך להסיר את הגבול.

הערה: התמונה בתחילת מאמר זה מציגה גבול צל כחול המופעל על דף, תוך שימוש באפשרויות שנבחרו בתמונה הבאה.

כעת עליך לספר ל- Word על אילו דפים ברצונך להחיל את הגבול. בחר אפשרות מתוך הרשימה הנפתחת "החל על" להחלת הגבול על דפים ב"מסמך השלם ", רק" סעיף זה "," סעיף זה - עמוד ראשון בלבד ", או" סעיף זה - הכל למעט העמוד הראשון ”. אם ברצונך להוסיף גבול עמוד לדף באמצע המסמך שלך, הכנס מעבר קטע ממש לפני העמוד שאליו ברצונך להוסיף את הגבול.

כדי לשנות את מיקום הגבול בדף, ניתן לשנות את השוליים לגבול. לשם כך לחץ על "אפשרויות".

בחר אם למדוד את השוליים לגבול העמוד מ"קצה העמוד "או" טקסט "ברשימה הנפתחת" מדוד מ ". אם תבחר באפשרות "טקסט", מדידות ברירת המחדל של "שוליים" משתנות בהתאם וכל תיבות הסימון בסעיף "אפשרויות" הופכות לזמינות. לחץ על "אישור" לאחר שתבחר.

אפשרויות "הגדרה" בתיבת הדו-שיח "גבולות והצללה" מאפשרים לך לבחור גבול "תיבה" רגיל, גבול "צל", גבול "3-D" או גבול "מותאם אישית" שבו אתה יכול לבחור שונה אפשרויות לכל צד של הגבול.

אתה יכול גם לבחור גבול גרפי מהרשימה הנפתחת "אמנות".

לדוגמא, בחרנו את הגבול הגרפי המציג תיק אצבע בעמוד עם הפינה הימנית העליונה מקופלת.

שיטה זו של הוספת גבול עמוד עובדת אם הדף שאליו ברצונך להוסיף גבול נמצא בתחילת המסמך או בתחילת קטע קיים. אם עליך להוסיף גבול לעמוד אחד או יותר באמצע המסמך או לקטע, הוסף מעבר קטע לפני העמוד או העמודים ולאחר מכן השתמש באפשרות "החל על" בתיבת הדו-שיח "גבולות והצללה" תיבה להחלת הגבול על החלק המתאים של החלק.