כיצד לשמור כרטיסיות של Google Chrome למועד מאוחר יותר

כשאתה עוסק במחקר מקוון, ייתכן שתיתקל במספר עמודים שאליהם ברצונך להפנות מאוחר יותר. במקום להשאיר אותם פתוחים ולבזבז משאבים יקרים, תוכל להשתמש בשיטות הבאות כדי לשמור את כרטיסיות Chrome שלך.

הוסף סימניות לכרטיסיות מרובות ב- Chrome

יצירת סימניה ב- Chrome היא די פשוטה, אך מה אם ברצונך ליצור סימניות עבור כל הכרטיסיות הפתוחות בחלון Chrome שלך?

קשורים: כיצד ליצור, להציג ולערוך סימניות ב- Google Chrome

אתה יכול! פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני בשטח הפתוח בחלק העליון שלצד הכרטיסיות, ואז בחר באפשרות "סימן את כל הכרטיסיות".

אתה יכול גם ללחוץ על Ctrl + Shift + D ב- Windows או Cmd + Shift + D ב- Mac כדי להוסיף סימניות לכל הכרטיסיות שלך.

Chrome ייצור תיקיה חדשה לכל הכרטיסיות הפתוחות. תוכל לשנות את שמו אם תרצה ולאחר מכן לחץ על "שמור".

אתה יכול להוסיף אתר אינטרנט נפרד לתיקייה. לחץ על סמל הסימנייה (הכוכב) בשורת כתובת האתר או הקש Ctrl + D (Windows) או Cmd + D (Mac).

לאחר מכן, לחץ על התפריט הנפתח "תיקיה" ובחר את התיקיה שיצרת לעיל.

לחץ על "בוצע" כדי לשמור את הסימנייה שלך.

תוכל לראות ולארגן את כל הסימניות שלך ב'מנהל הסימניות '. כדי להגיע לשם, לחץ על שלוש הנקודות האנכיות בחלקו העליון של החלון, ואז לחץ על סימניות> מנהל הסימניות.

בחר בתיקייה הרצויה מסרגל הצד. כעת תראה את כל הסימניות שלך במקום אחד.

אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על תיקיה ב "מנהל הסימניות" או בתפריט "סימניות" כדי לראות כמה אפשרויות. לחץ על "פתח את כל הסימניות" כדי לפתוח במהירות את כל האתרים בתיקיה.

אתה יכול גם לבחור אם לפתוח את הסימניות בחלון חדש או בחלון גלישה בסתר חדש.

לאחר יצירת התיקיה, תוכל להסיר אתר די בקלות - פשוט בחר אותו ואז לחץ על "מחק".

כדי להסיר תיקיה, לחץ עליה באמצעות לחצן העכבר הימני ואז בחר "מחק".

שמור זמנית כרטיסיות Chrome ברשימות באמצעות OneTab טוב יותר

אם אתה רק רוצה לשמור כמה כרטיסיות בחלון, אבל לא רוצה אותן במנהל הסימניות שלך במשך שנים, התוסף Better OneTab Chrome מקל על הדברים הרבה יותר.

זה מאפשר לך ליצור רשימה של כרטיסיות מרובות. ואז, בכל פעם שאתה משחזר את הרשימה ופותח את כל הכרטיסיות שוב, הרשימה מוסרת מהסיומת.

לאחר התקנת תוסף Chrome ל- Better OneTab, פשוט לחץ על Shift ובחר בכרטיסיות שברצונך לשמור. לאחר מכן, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל התוסף Chrome OneTab ובחר "אחסן כרטיסיות נבחרות".

התוסף יסגור את הכרטיסיות שנבחרו, והן יישמרו ברשימת התוספים. כדי לגשת אליהם, פשוט לחץ על סמל התוסף Better OneTab. תראה את כל רשימות הכרטיסיות השמורות שלך. לחץ על "רשימת כותרות מחדש" כדי לתת לרשימת הכרטיסיות שם.

אתה יכול להוסיף עוד אתרים לרשימה. לשם כך, פשוט בחר בכרטיסייה ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל התוסף Better OneTab. לחץ על "חנות ברשימה שכותרתה", ואז בחר אחת מהרשימות הקיימות שלך.

מדף קבוצות הכרטיסיות, אתה יכול גם ללחוץ על כרטיסייה כדי לשחזר אותה. אם ברצונך לשחזר את כל רשימת הכרטיסיות, לחץ על "שחזר רשימה".

התוסף יפתח מחדש את כל הכרטיסיות ברשימה.

רוצים ללמוד עוד? עיין במדריך השלם שלנו לשליטה בכרטיסיות ב- Google Chrome.

קשורים: המדריך השלם לשליטה בכרטיסיות בגוגל כרום