כיצד לחייב מתג נינטנדו ללא העגינה

לפעמים אתה בדרכים ואתה צריך לטעון את הסוללה של Nintendo Switch שלך, אבל אין את המזח איתך. בין אם אתה מנגן את המתג בזמן הטעינה או משאיר אותו במצב המתנה, כך תוכל לטעון בצביטה - והדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

הדרך הרשמית להטעין מתג ללא עגינה

גם המתג וגם המתג לייט כוללים מתאם רשמי של מתג ה- AC של Nintendo בתיבה כשאתם רוכשים אותם. רוב האנשים משתמשים במתאם זה להפעלת המזח, אשר, בתורו, מפעיל את המתג. אבל אתה יכול גם לנתק את מתאם ה- AC מהמעגן ולחבר אותו ישירות למתג.

המתאם הרשמי של מתג ה- Nintendo Switch מספק מספיק כוח בכדי לטעון את המתג בצורה המהירה והיעילה ביותר. זה גם מספק מספיק זרם כדי לטעון את הסוללה בזמן שאתה משחק, אם כי קצב הטעינה יהיה איטי יותר מאשר לתת למתג להיטען במצב המתנה.

אז אם אתה יודע שתשתמש במתג שלך בדרכים, קח איתך את מתאם ה- AC של מתג ה- AC או קנה אחד נוסף לנסיעה. אתה יכול גם לנסות מתאם AC של צד שלישי, כמו זה של AmazonBasics.

על פי נינטנדו, כל הדגמים של קונסולת ה- Switch לוקחים כשלוש שעות טעינה מלאה במצב המתנה תוך שימוש במתאם ה- AC הרשמי של Nintendo Switch.

כיצד לטעון מתג נינטנדו באמצעות כבל USB

כל הדגמים של Nintendo Switch משתמשים ב- USB-C ליציאת הטעינה בתחתית היחידה. אז, בקמצוץ, אתה יכול לטעון אותו עם כל כבל USB-C המחובר למקור חשמל, כמו מטען לטאבלט / סמארטפון, מארז סוללות, מחשב או רכזת USB. מהירות הטעינה של הסוללה (והאם היא אכן מפעילה את המתג להפעלה) משתנה באופן פרוע בהתאם למקור החשמל.

ככל שהכבלים מגיעים, כל כבל USB-A-to-USB-C עשוי היטב עם מקור כוח מספיק כדי לטעון את המתג. עם זאת, שיטה זו מגבילה את ההספק המרבי ל -7.5 וואט בשל תכנון המתג. זה מספיק כדי לשחק ולהטעין בו זמנית - אך לא בקצב המהיר ביותר.

המתג תומך גם במצב טעינה של הספק גבוה יותר הטוען את הסוללה הרבה יותר מהר. עם זאת, הוא דורש כבל USB-C-to-USB-C עם מקור כוח בעל הספק גבוה (כמו למשל מטען USB-C ל- MacBook Pro 61 וואט) או מתאם AC מתג המיוצר במיוחד.

  • דרישות מינימום לטעינה בזמן המשחק: כדי שהטעינה של הסוללה שלך תיטען, (גם אם לאט לאט), בזמן שאתה משחק במשחק, אתה זקוק למקור חשמל שיכול לספק לפחות 5 וולט ו- 1.5 אמפר (או 7.5 וואט). יותר מגברים טובים יותר לטעינה מהירה יותר של הסוללה.
  • דרישות מינימום לחיוב במצב המתנה (ללא המזח): נינטנדו אינה מספקת גבול רשמי תחתון של הזרם הדרוש לטעינת המתג במצב המתנה. מהבדיקה שלנו נראה שהמתג יטען ממקור חשמל שיכול להפיק פחות מ -5 וולט בשברים של מגבר (כגון 400mA / 0.4 A), אך הטעינה תהיה איטית.

ככלל, ככל שיש יותר מגברים זמינים, כך הטעינה של המתג תהיה מהירה יותר. הפלט האידיאלי לטעינה במצב המתנה ממתאמי USB נפוצים (כמו אלה שתמצא בחנות מכולת) הוא סביב 5 וולט ו -2 אמפר.

לכל מתאם חשמל או ייעודי USB ייעודי צריך להיות תווית זעירה המפרטת את תפוקת החשמל שלו. זה יגיד משהו כמו "פלט: 5V / 1A", מה שאומר שהוא יכול לספק מקסימום 5 וולט ב 1 אמפר זרם, או 5 וואט הספק. אלה המספרים שאתה רוצה.

הפרטים הטכניים אודות טעינת מתג Nintendo

הפרטים הטכניים כיצד כל דגם מתג מקבל חשמל וטעינה במצבים שונים חורגים ממה שרוב האנשים צריכים לדעת. אם אתה מעוניין לחפור עמוק יותר, או רוצה דרך אופטימלית לטעון את המתג בזמן המשחק, מישהו ב- Reddit הכין תרשים מורכב הבוחן את האפשרויות השונות. מחקרים בלתי פורמליים נעשו גם על כמה כוח המתג צורך בתרחישים שונים. כמובן, מכיוון שמחקרים אלה אינם רשמיים, ייתכן שתרצה לקחת אותם עם גרגר מלח.

בשורה התחתונה? לקבלת התוצאות הטובות ביותר, היצמד למתאם הרשמי של מתג ה- Nintendo Switch. הוא מספק את הכוח האופטימלי לשחק ולהטעין, והוא עובד גם עם המתג וגם עם מתג לייט. זה לא נייד כמו לתפוס כבל USB ולקוות לאספקת חשמל טובה במנוסה. ובכל זאת, תדע שהמתאם הרשמי של נינטנדו יכול להתמודד עם כל מה שהמתג יזרוק אליו.