כיצד לצפות בקבצי וידאו מקומיים ב- Chromecast שלך

Chromecast של גוגל פועל היטב להזרמת סרטונים מיוטיוב, נטפליקס ושירותים מקוונים אחרים. אך אין דרך ברורה להזרים קבצי וידאו מקומיים מהמחשב לטלוויזיה באמצעות Chromecast.

כל האפשרויות שלהלן מחייבות את דפדפן האינטרנט של Chrome. VLC יכול להזרים ל- Chromecast, אך תכונה זו אינה יציבה כרגע וזמינה רק במערכות ניסיוניות של VLC.

מהיר וקל: סרטון וידיאו ל- Chromecast של Google

קשורים: כיצד להזרים מ- VLC ל- Chromecast שלך

התרשמנו מ- Videostream עבור Google Chromecast. זו אפליקציית Chrome ותוכלו להשתמש בה בחינם. תצטרך לשלם 0.99 $ אם אתה רוצה תמיכה בפלייליסט, אבל כל השאר כרגע בחינם.

התקן אותו מחנות האינטרנט של Chrome והפעל אותו. לאחר שתעשה זאת, תוכל לבחור קובץ וידאו מקומי במחשב שלך ולבחור את ה- Chromecast שאליו ברצונך להזרים. ה- Chromecast שלך יזרום את הווידאו מהמחשב שלך ללא הבעיות הגרפיות והגמגום המתרחשים בעת השימוש בתכונה של ליהוק כרטיסיות.

MP4 הוא סוג הקובץ היעיל ביותר שתוכל להשתמש בו, מכיוון שהוא נתמך על ידי Chromecast באופן מקורי. אבל Videostream תומך למעשה בכל סוג קובץ מדיה. במידת הצורך, Videostream ימיר אוטומטית את הקובץ בזמן שהוא מזרים אותו ל- Chromecast שלך.

דרושה התקנה נוספת: שרת המדיה Plex

קשורים: כיצד להעביר סרטונים משרת Plex Media ל Chromecast שלך

שרת המדיה Plex שילב תמיכה ב- Chromecast. Plex הוא פתרון שרת מדיה פופולרי שתצטרך להתקין באחד מהמחשבים שלך. לאחר שתעשה זאת, תוכל לגשת אליו מכל שאר המכשירים שלך. ל- Plex אפליקציות למגוון רחב של מכשירים, החל מטלפונים ניידים וקונסולות משחקי וידאו ועד Apple TV ו- Roku.

אם יש לך Chromecast, תוכל לפתוח את אפליקציית האינטרנט Plex ב- Chrome ותוכל "להעביר" קטעי וידאו וקבצי מדיה אחרים ישירות ל- Chromecast שלך. ה- Chromecast שלך יזרום את המדיה משרת המדיה Plex שלך. עיין במדריך שלנו למידע נוסף על הגדרת הכל אם אתה זקוק שלב אחר שלב.

אם אתה רק רוצה לצפות בכמה קטעי וידאו מדי פעם, Videostream עושה את אותו הדבר ללא כל תהליך הגדרה. אבל אם אתה רוצה להקים שרת מדיה ביתי מלא, Plex יעבוד בשבילך.

לא מומלץ: כרטיסיית הדפדפן או הזרמת שולחן עבודה מלאה

קשורים: שיקף את מסך המחשב בטלוויזיה שלך באמצעות ה- Chromecast של גוגל

בקיצור, אתה יכול לעשות זאת עם התכונות הכלולות בתוסף Google Cast עבור Chrome. גרור ושחרר סוג קובץ וידאו ש- Chrome תומך בו - כמו קובץ MP4 - לחלון הדפדפן של Chrome, וכרום יכול להפעיל את קובץ הווידאו בחזרה בכרטיסייה. לחץ על סמל התוסף של Google Cast, בחר ב- Chromecast שלך ותוכל ל- Chromecast את הכרטיסייה הנוכחית - ואת הווידאו המושמע בה.

אתה יכול גם לנגן את הווידאו ביישום אחר על שולחן העבודה שלך, כגון VLC או נגן מדיה אחר. לחץ על סמל Google Cast ב- Chrome, לחץ על סמל המטה שליד ה- Chromecast ובחר "Cast Cast Desktop". הפוך את הסרטון למסך מלא והוא יזרום ל- Chromecast שלך.

שיטות אלה יכולות לעבוד, אך ככל הנראה לא תרצה להשתמש בהן. הסרטון לא יהיה חלק וחד כמו שהוא היה זורם בדרך הרגילה

Chromecast ללא ספק אינו מספק דרך לחבר כונן USB ולהפעיל קבצים מקומיים, כך שאתה תקוע בהזרמתם ברשת. Videostream ו- Plex מנצלים זאת ומגדירים אחד מהמחשבים שלך לתפקד כשרת מדיה שה- Chromecast מזרים ממנו רק את קובץ הווידאו. זו הסיבה שהם כל כך הרבה יותר יעילים מאשר הזרמת כרטיסיות ושולחן עבודה, מה שדורש מהמחשב להקליט את המסך, לקודד וידיאו ולהזרים אותו למכשיר שלך בזמן אמת.

קרדיט תמונה: iannnnn ב- Flickr