כיצד לעצור קבוצות של מיקרוסופט להתחיל באופן אוטומטי ב- Windows 10

כמה מנויים של Office 365 מתקינים אוטומטית צוותי Microsoft יחד עם שאר Microsoft Office. צוותים ייפתחו אוטומטית בעת האתחול לאחר התקנתו, אך תוכל להפסיק זאת על ידי השבתת תוכנית ההפעלה של הקבוצה.

בין אם אתה משתמש ב- Teams ובין אם לא, כעת תוכל להשבית את תוכנית ההפעלה בקלות - מבלי להיכנס בפועל ל- Team. אתר את הסמל הסגול של Microsoft Teams באזור ההודעות או במגש המערכת שלך. לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר הגדרות> אל תפעיל קבוצות באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל ללחוץ לחיצה ימנית על הסמל ולבחור "צא". אתה לא צריך לראות צוותים שוב עד שתבחר להפעיל אותו בעצמך.

אם אינך רואה את הסמל, ייתכן שיהיה עליך ללחוץ על החץ למעלה משמאל לסמלים בשורת המשימות שלך כדי להציג סמלים נוספים. הסמל יופיע כאן כל עוד צוותי Microsoft פועלים.

ב- Windows 10, אתה יכול גם לעבור אל הגדרות> יישומים> אתחול. כדי למצוא במהירות את המסך הזה, פתח את תפריט התחל שלך, הקלד "Startup" בתיבת החיפוש שלו ולחץ על קיצור הדרך "Apps Startup" שמופיע.

אתר את "צוותי מיקרוסופט" ברשימת היישומים בחלונית האתחול. לחץ על המתג שמשמאלו כדי לכבות אותו "כבוי".

ל- Windows יש גם אפשרויות תוכנית הפעלה במנהל המשימות שלה. זה עובד באותה צורה, ואתה יכול להשתמש בשניהם. הפעל את מנהל המשימות, לחץ על הכרטיסיה "אתחול", אתר את "צוותי Microsoft" ברשימה ולחץ על "השבת".

כדי לפתוח את מנהל המשימות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שורת המשימות של Windows ובחר "מנהל המשימות". ניתן גם ללחוץ על Ctrl + Shift + Esc.

תוכל גם להסיר את התקנת תוכנת Teams אם אינך רוצה להשתמש בה. יהיה עליך להסיר שני דברים כדי להסיר לחלוטין את Microsoft Teams: הן Microsoft Teams עצמה והן את מתקין Teams Machine-Wide.

אמנם זה יעבוד, עדכונים בתוכנת Office 365 של הארגון שלך עלולים לגרום ל- Windows להתקין מחדש את Teams. במקום להילחם כדי להרחיק את Teams מהמחשב שלך, אתה יכול פשוט להשבית את תוכנית ההפעלה של Microsoft Teams ולשכוח מזה.

קשורים: כיצד להסיר באופן קבוע את צוותי Microsoft ב- Windows 10