כיצד לשחק במשחקים מקוונים מרובי משתתפים באופן מקוון בעזרת Steam Remote Play ביחד

אין שום דבר דומה לחיבורים שאתה יוצר כשאתה משחק משחקי וידאו על הספה ליד החברים שלך. עם זאת, הפונקציה Remote Play Together של Steam מאפשרת לך לשחק במשחקים מקוונים מרובי משתתפים מקוונים, גם אם המשחק אינו תומך ברב משתתפים.

מה זה משחק מרחוק ביחד?

מספר עצום של משחקים כולל מרובי משתתפים מקוונים, אך לא כולם. חלק מהמשחקים בנויים לשניים אנשים או יותר שיושבים מול אותו מסך יחד.

למשחקי Steam ללא מרובי משתתפים מקוונים, יש Remote Play Together. Steam מריץ את המשחק במחשב שלך ומעביר אותו בשידור חי לחברים שלך. כולם רואים את מה שאתה רואה על המסך שלך, והקלטים שהם מכניסים למחשבים שלהם נשלחים לשלך. חשוב על גוגל סטאדיה, אך פועל לחלוטין במחשב האישי שלך.

האדם היחיד שצריך להחזיק או להתקין את המשחק הוא האדם שמנהל אותו. זה הופך את התכונה הזו ליעילה גם אם משחק מציע מרובי משתתפים מקוון מכיוון שעם Remote Play יחד רק המארח צריך לרכוש את המשחק. כל אחד מחברי Steam שלך יכול להצטרף, בין אם הם הבעלים של המשחק ובין אם לאו.

כיצד להשתמש במשחק מרחוק ביחד

כדי להתחיל, אתה פשוט משיק את המשחק שלך באמצעות Steam. לאחר הפעלתו, לחץ על Shift + Tab כדי לפתוח את שכבת העל של Steam ואז לחץ על "הצג את כל החברים".

אם השבתת את שכבת העל של Steam, תצטרך להפעיל אותה מחדש. לשם כך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על המשחק בספרייה שלך, בחר "מאפיינים" ואז סמן את התיבה לצד האפשרות "הפעל את שכבת העל של Steam בזמן המשחק".

ברשימת החברים שלך, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שם החבר שאתה רוצה להזמין. תחת כותרת המשחק, בחר באפשרות "הפעל מרחוק ביחד" כדי להזמין אותו אדם למפגש שלך. במחשבי Windows ו- Linux (אך לא מחשבי Mac), שליחת הזמנה זו מתחילה באופן אוטומטי צ'אט קולי עם אותו אדם. כל הזמנה שלאחר מכן מוסיפה חברים נוספים לצ'אט קולי קבוצתי.

אתה יכול להזמין כמה שיותר שחקנים שיש למשחק שלך מקום - הכי שהצלחנו אי פעם היה שבעה. לפי Valve, עם זאת, אתה יכול להזמין "עד ארבעה שחקנים - או אפילו יותר עם חיבורים מהירים."

השחקנים שאתה מזמין למשחק שלך לא יוכלו להזמין מישהו אחר לשחק. עם זאת, הם יכולים להזמין אנשים לצפות בכולם משחקים. אם תלחץ על Shift + Tab, Alt + Tab או Cmd + Tab כדי לעזוב את המשחק, כולם פרט למארח יראו את המסך "אנא עמוד".

כיצד לנהל את המשחק מרחוק ביחד

ברגע שתתחיל לפעול, כל מי שמזמין הזמנה למפגש שלך יכול להזין פקודות מהעכבר, המקלדת או המשחק. אתה יכול להגביל גישה זו לפי נגן ומכשיר. לשם כך, לחץ על Shift + Tab כדי לפתוח את כיסוי Steam ותפריט "הפעלה מרחוק".

בחלון זה, המארח יכול ללחוץ על סמל העכבר, המקלדת או משחק המשטח מתחת לכל נגן כדי להשתיק כניסות מהתקנים אלה. תוכל גם להשתמש במחוון עוצמת הקול שליד כל אדם כדי להעלות או להוריד את עוצמת הקול שלו בצ'אט הקולי.

אתה יכול להעיף שחקנים מוזמנים מחוץ לסשן באמצעות כפתור "שחקן הבעיטה".

המוזמנים יכולים ללחוץ על Shift + Tab כדי להציג תפריטים משלהם. כאן הם יכולים לשלוט על עוצמת הקול ועל כל השחקנים האחרים בצ'אט הקולי, כולל המארח.

הם יכולים ללחוץ על כפתור "עזוב זרם" בכל עת כדי לצאת מהפגישה.

זכור הפעלה מרחוק ביחד תפעל רק במחשבים ובחיבורי האינטרנט שלך. גם אם אלה אינם באיכות הטובה ביותר, עדיין תוכל לשחק ברוב המשחקים עם חבריך בפיגור מינימלי.