כיצד להתקין או להסיר את ההתקנה של דפדפן Google Chrome

בהתבסס במידה רבה על ה- Chromium של קוד פתוח של גוגל, Google Chrome הוא אחד מדפדפני האינטרנט הפופולאריים ביותר ב- Windows, macOS, Android, iPhone ו- iPad. ההתקנה וההסרה של Chrome בכל מערכת הפעלה נמשכת כמה צעדים בלבד.

כיצד להתקין את Google Chrome ב- Windows 10

פתח כל דפדפן אינטרנט כגון Microsoft Edge, הקלד "google.com/chrome" בסרגל הכתובות, ואז לחץ על מקש Enter. לחץ על הורד את Chrome> קבל והתקן> שמור קובץ.

כברירת מחדל, המתקין ימוקם בתיקיית ההורדות שלך (אלא אם כן הנחת את דפדפן האינטרנט הנוכחי שלך להוריד קבצים במקום אחר). נווט לתיקייה המתאימה בסייר הקבצים, לחץ פעמיים על "ChromeSetup" כדי לפתוח את הקובץ ואז לחץ על כפתור "הפעל".

כאשר תתבקש לאפשר לאפליקציה זו לבצע שינויים במכשיר שלך, לחץ על "כן". Google Chrome יתחיל בהתקנה ויפתח את הדפדפן באופן אוטומטי עם השלמתו. כעת תוכל להיכנס לחשבון Google שלך, להתאים אישית את דפדפן האינטרנט ולהתחיל להשתמש ב- Chrome כשלה שלך.

כיצד להסיר את התקנת Google Chrome ב- Windows 10

פתח את תפריט התחל על ידי בחירת לוגו Windows בשורת המשימות ואז לחץ על סמל גלגל השיניים "הגדרות".

מהתפריט הנפתח, לחץ על "יישומים". גלול מטה אל הרשימה "יישומים ותכונות" כדי למצוא את Google Chrome. לחץ על "Google Chrome" ואז בחר בלחצן "הסר התקנה". תתבקש ללחוץ על כפתור "הסר התקנה" שני, שיסיים את תהליך הסרת ההתקנה.

Windows 10 ישמור את פרטי הפרופיל, הסימניות וההיסטוריה שלך.

כיצד להתקין את Google Chrome ב- Mac

התחל בהורדת מתקין Chrome. פתח כל דפדפן אינטרנט, הקלד "google.com/chrome" בשורת הכתובת ולחץ על כפתור Enter.

כעת לחץ על הורד את Chrome עבור Mac> שמור קובץ> אישור. פתח את תיקיית ההורדות שלך ולחץ פעמיים על הקובץ "googlechrome.dmg". בחלון הקופץ, לחץ וגרור את סמל Google Chrome לתיקיית היישומים ישירות מתחתיו.

כעת תוכל לפתוח את Google Chrome מתיקיית היישומים שלך או באמצעות חיפוש הזרקורים של אפל.

כיצד להסיר את התקנת Google Chrome ב- Mac

ודא ש- Chrome סגור. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה ימנית על סמל Chrome ולאחר מכן בחירת כפתור "צא".

לחץ על סמל התיקיה "יישומים" כדי לגשת לכל היישומים המותקנים שלך.

לחץ וגרור את סמל "Google Chrome" לפח האשפה.

macOS ישמור כמה קבצי Chrome בכמה ספריות עד לרוקן את פח האשפה. תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה ימנית על פח האשפה ובחירה באפשרות "ריק אשפה".

לחלופין, תוכל לפתוח את Finder, ללחוץ על "יישומים", ללחוץ לחיצה ימנית על "Google Chrome" ולבחור "העבר לאשפה". עדיין תצטרך ללחוץ לחיצה ימנית על פח האשפה ולבחור באפשרות "ריק אשפה" כדי להסיר את כל הקבצים מהמחשב שלך.

כיצד להתקין את גוגל כרום באייפון ובאייפד

פתח את חנות האפליקציות של iPhone או iPad שלך על ידי בחירה בסמל "App Store".

לחלופין, אתה יכול להשתמש בחיפוש זרקור כדי לחפש "App Store" ואז ללחוץ על הסמל כשהוא מופיע.

בחר בכרטיסייה "חיפוש" בפינה השמאלית התחתונה, והקלד "Chrome" בסרגל החיפוש שבחלק העליון. גע בלחצן "קבל" לצד Google Chrome ואז הקש על "התקן".

הזן את סיסמת מזהה Apple שלך ​​ואז הקש על "כניסה", או אשר את זהותך באמצעות מזהה מגע או זיהוי פנים. Chrome יתחיל להתקין, והסמל יופיע על מסך הבית שלך עם השלמתו.

כיצד להסיר את ההתקנה של Google Chrome באייפון ובאייפד

הקש והחזק את סמל Chrome עד שהסמל יתחיל להתנועע. גע ב- "X" שמופיע בפינה הימנית העליונה של סמל Chrome ולאחר מכן בחר "מחק". פעולה זו תסיר גם את כל פרטי הפרופיל, הסימניות וההיסטוריה שלך.

כיצד להתקין את Google Chrome באנדרואיד

Google Chrome מותקן מראש ברוב מכשירי Android. אם זה לא מותקן מסיבה כלשהי, פתח את הסמל "חנות Play" ברשימת היישומים שלך על ידי החלקה מעלה מתחתית המסך כדי לפתוח את רשימת היישומים שלך. גלול מטה כדי לבחור "Play Store" או חפש אותו בסרגל החיפוש שבראש רשימת היישומים שלך.

גע בסרגל החיפוש בחלק העליון והקלד "Chrome" ואז הקש על התקן> אשר.

כיצד להסיר את התקנת Google Chrome באנדרואיד

מכיוון שהוא דפדפן האינטרנט המוגדר כברירת מחדל ומותקן מראש ב- Android, לא ניתן להסיר את התקנת Google Chrome. עם זאת, תוכל להשבית את Google Chrome במקום זאת אם ברצונך להסיר אותו מרשימת האפליקציות במכשיר שלך.

לשם כך, פתח את אפליקציית "ההגדרות" שלך על ידי החלקה מטה מהחלק העליון של המסך פעמיים כך שתפריט ההתראות המלא מוצג ואז הקש על סמל גלגל השיניים. לחלופין, אתה יכול להחליק למעלה מהחלק התחתון של המסך כדי לפתוח את מגירת האפליקציות ולגלול מטה כדי לבחור באפשרות "הגדרות".

לאחר מכן בחר באפליקציות והודעות.

אם אינך רואה את Chrome תחת "אפליקציות שנפתחו לאחרונה", הקש על "הצג את כל היישומים".

גלול מטה והקש על "Chrome". במסך "מידע על אפליקציה", הקש על "השבת". אתה יכול לחזור על תהליך זה כדי להפעיל מחדש את Chrome.

לא משנה באיזו מערכת הפעלה אתה משתמש, Google Chrome הוא אחד הדפדפנים המהירים והנפוצים ביותר בסביבה. אפילו הגרסה האחרונה של מיקרוסופט לדפדפן Edge שלה מבוססת על תוכנת Chromium של גוגל. ספר לנו היכן אתה מתקין עוד את Chrome וכיצד נוכל להקל עליך חווית גלישה טובה יותר.