כיצד להוסיף רינגטונים מותאמים אישית לאייפון שלך

האייפון קיים זמן רב, ובכל זאת עדיין אין דרך קלה להוסיף רינגטונים בהתאמה אישית משלך - אבל זה אפשרי. אם אינך רוצה לקנות רינגטונים או להשתמש בכאלה שהגיעו עם ה- iPhone שלך, תוכל ליצור בעצמך באמצעות iTunes.

תהליך זה השתנה מעט עם iTunes 12.7. ספריית "הצלילים" שבעבר היית יכול לסנכרן עם ה- iPhone שלך ​​הוסרה, אך עדיין תוכל למקם קבצי רינגטונים באופן ידני בטלפון שלך. כל רינגטונים שאחסנת ב- iTunes נמצאים כעת C:\Users\NAME\Music\iTunes\iTunes Media\Tones\במחשב האישי או במחשב ~/Music/iTunes/iTunes Media/Tones/Mac.

שלב ראשון: הורד את iTunes

כמעט לעולם לא תצטרך להשתמש ב- iTunes עם אייפון מודרני, אך הוספת רינגטונים מותאמים אישית משלך עדיין דורשת זאת.

במחשב Windows, יהיה עליכם להתקין את הגרסה האחרונה של iTunes מבית Apple. ב- Mac, iTunes כבר מותקן ומוכן לשימוש. תהליך זה יעבוד במחשב Mac או Windows.

עדכון : אפל כבר לא מציעה iTunes ל- macOS Catalina. כך תוכל להשיג רינגטונים מותאמים אישית ל- iPhone שלך ​​בגירסה האחרונה של MacOS. ההוראות במאמר זה עדיין עובדות אם אתה משתמש ב- iTunes ב- Windows או אם יש לך גרסה ישנה יותר של MacOS שעדיין כוללת iTunes.

קשורים: כיצד להוסיף רינגטונים מותאמים אישית ל- iPhone מ- macOS Catalina

שלב שני: בחר קובץ סאונד

כמובן שתזדקק לקליפ קול שתרצה להמיר ולהשתמש בו כצלצול בשביל זה. כנראה שכבר יש לך מושג במה אתה רוצה להשתמש. אם לא, קדימה ומצא משהו שאתה אוהב. אתה יכול להשתמש בהחלט בכל קובץ צליל שתמצא.

אורך קובץ הרינגטון שלך צריך להיות באורך של 40 שניות לכל היותר. iTunes תסרב להעתיק רינגטונים ארוכים מ- 40 שניות לטלפון שלך.

אם הקובץ ארוך ורק תרצה להשתמש בחלק אחד ממנו, תוכל לקצץ אותו רק לחלק הרצוי באמצעות עורך שמע. אתה יכול להשתמש בכל עורך שמע שאתה אוהב. אנו אוהבים את עורך האודיו Audacity החופשי והפתוח לעריכת שמע, אך הוא מורכב מהנדרש לדברים פשוטים כאלה - לכן אנו ממליצים למעשה על כלי מקוון פשוט כמו mp3cut.net. כדי להשתמש באתר זה, לחץ על כפתור "פתח קובץ" ודפדף אל MP3 או סוג אחר של קובץ סאונד שברצונך לערוך. זה יכול גם לחלץ את הצליל מקבצי וידיאו, אם תעלה אותם.

בחר את החלק של קובץ השמע שבו ברצונך להשתמש ולחץ על כפתור "גזור".

הורד את הקליפ הערוך למחשב האישי שלך. זהו הקובץ שתצטרך לייבא ל- iTunes.

שלב שלישי: המרת ה- MP3 ל- AAC

יש סיכוי טוב שקובץ הצליל שלך הוא בפורמט MP3. יהיה עליך להמיר אותו לפורמט AAC כדי להשתמש בו כצלצול. (אם קובץ הקול שלך כבר בפורמט AAC או שיש לו סיומת .m4r, אתה יכול לדלג על החלק הזה).

ראשית, הוסף את קובץ הקול ל- iTunes ומצא אותו בספריה שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי גרירה ושחרור של הקובץ ישירות לספריית iTunes. חפש את הקובץ לאחר מכן תחת ספרייה> שירים.

בחר את קובץ הקול ב- iTunes ולחץ על קובץ> המר> צור גרסת AAC.

שלב רביעי: שנה את שם קובץ ה- AAC שלך

בסופו של דבר תקבל שני עותקים של אותו קובץ שיר בספריית iTunes שלך: גרסת ה- MP3 המקורית וגרסת ה- AAC החדשה.

כדי לעקוב אחר איזו, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הכותרות בספריה והפעל את העמודה "סוג".

תראה עמודה חדשה "סוג" המספרת לך איזה קובץ הוא. "קובץ השמע MPEG" הוא ה- MP3 המקורי, ואילו "קובץ השמע AAC" הוא קובץ ה- AAC החדש שלך. אתה יכול ללחוץ לחיצה ימנית על גרסת קובץ השמע MPEG (זה ה- MP3) ולהסיר אותו מהספרייה שלך, אם תרצה בכך.

כעת יש לך את קובץ הרינגטון שלך כקובץ AAC. עם זאת, עליך לשנות את סיומת הקובץ שלה כך ש- iTunes יזהה אותה כקובץ רינגטון.

ראשית, גרור ושחרר את קובץ ה- AAC מספריית iTunes לשולחן העבודה שלך או לכל תיקיה אחרת במערכת שלך.

תקבל את קובץ הרינגטון כקובץ AAC עם סיומת הקובץ .m4a. שנה את סיומת הקובץ ל- .m4r. לדוגמא, אם הקובץ נקרא Song.m4a, שנה אותו ל- Song.m4r.

שלב חמישי: הוסף את קובץ הרינגטון לטלפון שלך

לבסוף, חבר את ה- iPhone למחשב האישי או ל- Mac באמצעות כבל ה- USB-to-Lightning הכלול שלו - זה אותו כבל שבו אתה משתמש לטעינת ה- iPhone שלך.

בטל את נעילת ה- iPhone שלך ​​והקש על האפשרות "אמון" על המסך שלו כדי לאשר שאתה רוצה לסמוך על המחשב שלך אם טרם חיברת את הטלפון שלך ל- iTunes במחשב זה או ב- Mac. תתבקש להזין את ה- PIN שלך.

 

ב- iTunes, לחץ על סמל המכשיר שמופיע משמאל ל"ספרייה "בסרגל הניווט.

לחץ על הקטע "צלילים" תחת במכשיר שלי בסרגל הצד השמאלי.

גרור ושחרר את קובץ הרינגטון .m4r מהתיקייה שלו למקטע Tones ב- iTunes.

עדכון : אם גרור ושחרר לא עובד, השתמש במקום זאת בהעתקה והדבקה. בחר את קובץ הרינגטון בסייר הקבצים ולחץ על Ctrl + C, או לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר העתק. לאחר מכן, לחץ בתוך רשימת הצלילים בתוך iTunes ולחץ על Ctrl + V כדי להדביק אותו.

iTunes יסנכרן את הצלצול לטלפון שלך והוא יופיע מיד תחת צלילים כאן.

שלב שישי: בחר את הרינגטון

עכשיו אתה יכול לתפוס את ה- iPhone שלך ​​ולגשת אל הגדרות> צלילים & Haptics> רינגטון, ולבחור את הרינגטון המותאם אישית שלך. כל רינגטונים מותאמים אישית שהוספת יופיעו בראש הרשימה כאן.

 

קשורים: כיצד לתת לאנשי הקשר שלך ל- iPhone רינגטונים והתראות רטט מיוחדות

אתה יכול גם להקצות את הרינגטון לאיש קשר ספציפי, כדי שתדע מי מתקשר רק לפי הצליל.

כדי להסיר רינגטונים, חבר מחדש את הטלפון שלך ל- iTunes וחזור חזרה לקטע במכשיר שלי> צלילים. לחץ לחיצה ימנית על צליל ובחר "מחק מהספרייה" כדי להסיר אותו מהמכשיר שלך.