כיצד לשנות את הגדרות השפה שלך בפייסבוק

אם אתה רוצה לשפר את כישורי השפה שלך באמצעות תרגול סוחף או להוסיף שפה נוספת לפייסבוק, פלטפורמת המדיה החברתית מספקת הגדרות שפה ואזור מעמיקות הנגישות בכמה לחיצות בלבד.

כיצד לבחור את שפת ברירת המחדל של פייסבוק

כדי לפתוח את תפריט הגדרות השפה והאזור, נווט לאתר פייסבוק בשולחן העבודה ואז לחץ על החץ למטה בפינה השמאלית העליונה של המסך. בתפריט נפתח זה בחר באפשרות "הגדרות" או "הגדרות ופרטיות".

בסרגל הצד משמאל, בחר באפשרות "שפה ואזור". אם אתה משתמש בעיצוב מחדש של פייסבוק, לחץ על האפשרות "פרטיות" מהתפריט הנפתח. כדי לשנות את שפת הממשק של פייסבוק עבור חשבונך, לחץ על כפתור "ערוך" שמשמאל לאפשרות "שפת פייסבוק".

לחץ על התפריט הנפתח הראשון ובחר את השפה שבה ברצונך להשתמש עבור כל כפתורי הפייסבוק, הכותרות, התפריטים וכו '. אם תבחר שפה שלא יושמה במלואה בכל אפליקציות פייסבוק, תפריט נפתח שני יופיע.

באמצעות תפריט זה, תוכלו לבחור שפה משנית בה פייסבוק תשתמש אם הבחירה הראשונה שלכם אינה זמינה. בסיום, בחר באפשרות "שמור שינויים".

זכרו שהדבר ישנה רק את שפת ממשק הפייסבוק ולא ישנה את שפות הפוסטים שתראו.

בנוסף, אם ברצונך לשנות את ברירת המחדל של תבניות התאריך, השעה, המספר והטמפרטורה שבהן משתמש ממשק פייסבוק, תוכל ללחוץ על כפתור "ערוך" המתאים לצד אחת מהאפשרויות תחת "פורמט אזור".

קשורים: כיצד לפרסם בפייסבוק במספר שפות

כיצד לשנות הגדרות תרגום בפייסבוק

פייסבוק מתרגמת עבורך באופן אוטומטי את השפה של כמה פוסטים. כברירת מחדל, חשבונות בשפה האנגלית יראו את הפוסטים שלהם מתורגמים לאנגלית. ניתן לשנות שפה זו וגם למנוע מתרגום אוטומטי של פייסבוק פוסטים בשפה שנבחרה.

באפשרותך לערוך הגדרות אלה על ידי ניווט לכרטיסייה "שפה ואזור" מדף ההגדרות של פייסבוק. כדי לשנות את השפה שבה פייסבוק מתרגמת אוטומטית פוסטים, לחץ על כפתור "ערוך" הראשון תחת "פוסטים מחברים ודפים".

כדי למנוע מפייסבוק לתרגם פוסטים ודפים בשפה מסוימת, בחר בלחצן "ערוך" השני. הקלד את השפות שאינך מעוניין באפשרות לתרגם מהן ולאחר מכן לחץ על כפתור "שמור שינויים" כשתסיים.

לבסוף, תוכלו ללחוץ על כפתור "עריכה" השלישי תחת "פוסטים מחברים ודפים" כדי למנוע מפייסבוק לתרגם אוטומטית פוסטים בשפה נתונה. כאמור, הקלד שפות ושפות ולחץ על "שמור שינויים".

תכונות אלו יכולות לעזור להקל על הגלישה בפוסטים ובדפים בפייסבוק עבור אלה המדברים בשפות מרובות. טוב גם לדעת להחזיר את הגדרות השפה באופן חזותי אם אינך מסוגל לדבר בשפה שאולי או אדם אחר שינית את הפרופיל שלך.