כיצד להשבית את OneDrive ולהסיר אותו מסייר הקבצים ב- Windows 10

Windows 10 כולל את OneDrive, אך אם אתה מעדיף לא לראות אותו, ישנן מספר דרכים להשבית את OneDrive ולהסיר אותו מ- File Explorer ב- Windows 10.

משתמשים ביתיים: הסר את התקנת OneDrive בדרך כלל

קשורים: מה חדש בעדכון היוצרים של Windows 10

החל מעדכון היוצרים של Windows 10, כעת ניתן להסיר את OneDrive בקלות כמו בכל תוכנית שולחן עבודה אחרת. רק משתמשי Windows 10 Home צריכים לעשות זאת. אם אתה משתמש ב- Windows 10 Professional, Enterprise או Education, דלג על שלב זה והשתמש במקום זאת בשיטת עורך המדיניות הקבוצתית שלהלן.

עבור אל לוח הבקרה> תוכניות> הסר התקנה של תוכנית או הגדרות> יישומים> אפליקציות ותכונות. תראה תוכנית "Microsoft OneDrive" מופיעה ברשימת התוכנות המותקנות. לחץ עליו ולחץ על כפתור "הסר התקנה".

Windows תסיר את OneDrive באופן מיידי, וסמל OneDrive ייעלם מאזור ההודעות.

(אם תרצה להתקין מחדש את OneDrive בעתיד, תצטרך להריץ את תוכנית ההתקנה של OneDrive קבורה בתיקיית המערכת של Windows. פשוט עבור לתיקייה C: \ Windows \ SysWOW64 \ בגרסת 64 סיביות של Windows 10 או התיקיה C: \ Windows \ System32 בגירסת 32 סיביות של Windows 10. לחץ פעמיים על הקובץ "OneDriveSetup.exe" כאן ו- Windows יתקין מחדש את OneDrive.)

יש בעיה אחת בהסרת ההתקנה של OneDrive בדרך זו: תיקיית OneDrive הריקה עדיין תופיע בסרגל הצד של סייר הקבצים. אם אתה בסדר עם זה, אתה יכול להפסיק עכשיו. OneDrive הוסר וכבר אינו עושה דבר. עם זאת, אם התיקיה הריקה של OneDrive מפריעה לך, יהיה עליך להשתמש בטריקים הבאים.

משתמשים ביתיים: הסר את תיקיית OneDrive מסייר הקבצים על ידי עריכת הרישום

קשורים: הנה מה שונה ב- Windows 10 עבור משתמשי Windows 7

אם יש לך את Windows 10 Home, יהיה עליך לערוך את הרישום של Windows כדי להסיר את תיקיית OneDrive מסרגל הצד השמאלי של סייר הקבצים. אתה יכול לעשות זאת גם ב- Windows Pro או Enterprise, אך שיטת עורך המדיניות הקבוצתית היא פיתרון טוב יותר להשבתה נקייה של OneDrive.

קשורים: ללמוד להשתמש בעורך הרישום כמו מקצוען

אזהרה סטנדרטית: עורך הרישום הוא כלי רב עוצמה ושימוש לרעה בו יכול להפוך את המערכת שלך לבלתי יציבה או אפילו בלתי פעילה. זה פריצה די פשוטה וכל עוד אתה מקפיד על ההוראות, לא אמורות להיות לך שום בעיות. עם זאת, אם מעולם לא עבדת איתו בעבר, שקול לקרוא כיצד להשתמש בעורך הרישום לפני שתתחיל. ובהחלט גבה את הרישום (ואת המחשב שלך!) לפני שתבצע שינויים.

כדי להתחיל, פתח את עורך הרישום על ידי לחיצה על התחל והקלדת "regedit". לחץ על Enter כדי לפתוח את עורך הרישום ולתת לו הרשאה לבצע שינויים במחשב האישי שלך.

בעורך הרישום, השתמש בסרגל הצד השמאלי כדי לנווט למפתח הבא. בעדכון היוצרים, תוכל גם פשוט להעתיק ולהדביק כתובת זו בשורת הכתובת של עורך הרישום.

HKEY_CLASSES_ROOT \ CLSID \ {018D5C66-4533-4307-9B53-224DE2ED1FE6}

לחץ פעמיים על System.IsPinnedToNameSpaceTreeהאפשרות בחלונית הימנית. הגדר אותו 0ולחץ על "אישור".

אם אתה משתמש בגרסת 64 סיביות של Windows 10, יהיה עליך לנווט גם למפתח הבא בסרגל הצד השמאלי.

HKEY_CLASSES_ROOT \ Wow6432Node \ CLSID \ {018D5C66-4533-4307-9B53-224DE2ED1FE6}

לחץ פעמיים על System.IsPinnedToNameSpaceTreeהאפשרות בחלונית הימנית. הגדר אותו 0ולחץ על "אישור".

תיקיית OneDrive תיעלם מייד מסרגל הצד של סייר הקבצים. אם לא, נסה להפעיל מחדש את המחשב.

הורד את גרזן הרישום שלנו בלחיצה אחת

אם לא מתחשק לכם לצלול לתוך הרישום בעצמכם, יצרנו פריצות רישום להורדה בהן תוכלו להשתמש. פריצה אחת מסירה את תיקיית OneDrive מסייר הקבצים, ואילו פריצה אחרת משחזרת אותה. כללנו גרסאות עבור גירסאות 32 סיביות וגם 64 סיביות של Windows 10. לחץ פעמיים על הגרסה שבה ברצונך להשתמש, לחץ על ההנחיות ואז הפעל מחדש את המחשב.

הורד הסר את OneDrive מ- Hack Explorer

כדי לבדוק אם אתה משתמש בגירסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows 10, עבור אל הגדרות> מערכת> אודות. התבונן ב"סוג מערכת "ובדוק אם כתוב שאתה משתמש במערכת הפעלה 64 סיביות או במערכת הפעלה 32 סיביות.

קשורים: כיצד ליצור פריצות רישום עבור Windows משלך

פריצות אלה פשוט משנות את אותן הגדרות ששינינו לעיל. הפעלת הפריצה "הסתר את OneDrive מסייר הקבצים" מגדירה את הערך ל- 0, ואילו הפעלת "שחזור OneDrive לסייר הקבצים" מחזירה את הערך ל- 1. ואם אתה נהנה להתעסק עם הרישום, כדאי לקחת את הזמן ללמוד כיצד ליצור פריצות רישום משלך.

משתמשי מקצוענים וארגונים: השבת את OneDrive באמצעות עורך המדיניות הקבוצתית המקומית

קשורים: שימוש בעורך המדיניות הקבוצתית כדי לצבוט את המחשב האישי שלך

אם אתה משתמש ב- Windows 10 Professional, Enterprise או Education, הדרך הקלה ביותר להשבית ולהסתיר את OneDrive היא באמצעות עורך המדיניות הקבוצתית המקומית. זה כלי די חזק, אז אם מעולם לא השתמשת בו בעבר, כדאי לקחת קצת זמן ללמוד מה הוא יכול לעשות. כמו כן, אם אתה נמצא ברשת חברה, עשה טובה לכולם ובדוק תחילה עם מנהל המערכת שלך. אם מחשב העבודה שלך הוא חלק מדומיין, סביר להניח שהוא חלק ממדיניות קבוצת דומיינים שתמשיך להחליף את מדיניות הקבוצה המקומית.

ב- Windows 10 Pro או Enterprise, לחץ על התחל, הקלד gpedit.mscולחץ על Enter.

בחלונית השמאלית של עורך המדיניות הקבוצתית המקומית, עיין בתצורת מחשב> תבניות ניהול> רכיבי Windows> OneDrive. לחץ פעמיים על הגדרת המדיניות "מנע שימוש ב- OneDrive לאחסון קבצים" בחלונית הימנית, הגדר אותה ל "מופעלת" ולחץ על "אישור".

זה מבטל לחלוטין את הגישה ל- OneDrive. OneDrive יוסתר מסייר הקבצים ומשתמשים לא יורשו להפעיל אותו. לא תוכל לגשת ל- OneDrive כלל, אפילו לא מתוך יישומי Windows Store או להשתמש בתכונת העלאת גליל המצלמה.

אתה לא צריך להסיר את OneDrive מלוח הבקרה או היישום 'הגדרות' אם אתה משתמש בשיטה זו. אם כן, תמשיך לראות תיקיית OneDrive ריקה בסייר הקבצים. אם אתה רואה תיקיית OneDrive ריקה בסייר הקבצים לאחר שינוי הגדרת מדיניות קבוצתית זו, יהיה עליך להתקין מחדש את OneDrive מתיקיית המערכת של Windows. לאחר שתעשה זאת, תיקיית OneDrive הריקה תיעלם מסייר הקבצים.

כדי לבטל שינוי זה, פשוט חזור לכאן ושנה את המדיניות ל"לא מוגדר "במקום" מופעלת ".

לא נראה שיש הגדרת רישום משויכת שתוכל לשנות כדי לקבל את אותה האפקט כמו הגדרת המדיניות הקבוצתית ב- Windows 10. הגדרות הרישום "DisableFileSync" ו- "DisableFileSyncNGSC" שעבדו ב- Windows 8.1 כבר לא פועלות ב- Windows 10.

אם עותקים מקומיים כלשהם של קבצי OneDrive שלך ​​סונכרנו למחשב האישי שלך, ייתכן שתרצה למחוק אותם כדי לפנות מקום. נווט לתיקיית C: \ Users \ NAME \ OneDrive, המכילה את קבצי ה- OneDrive שהורדו על ידי המשתמש שלך. אלה לא יימחקו באופן אוטומטי כאשר תבטל את קישור חשבונך ותפסיק את הסנכרון. מחיקתם לא תמחק אותם מ- OneDrive אם החשבון שלך לא בוטל מקישור ל- OneDrive - הם פשוט יימחקו מהמכשיר המקומי שלך.