כיצד להעביר את ספריית הקיטור ללא כאבים לתיקיה אחרת או לכונן הקשיח

אם יש לך ספריית Steam גדולה, יתכן שנגמר לך המקום, או שאולי היא ממוקמת בכונן קשיח מסתובב ישן ואיטי יותר. לא משנה מה המקרה, אתה יכול להעביר ללא כאב את אוסף Steam שלך למיקום חדש.

קל לרכוש אוסף משחקים גדול ומתפתח באמצעות Steam, במיוחד אם אתה משתתף במכירות השונות שיש ל- Valve מדי שנה. כולנו כנראה אשמים במידה מסוימת בכך שעברנו מעט על ספינה במיוחד במהלך מכירת הקיץ של Steam.

המשמעות של זה היא שבסופו של דבר יש לך הרבה משחקים, ובעוד שתמיד תוכל למחוק משחקים ישנים כדי לפנות מקום למשחקים חדשים, זה בדרך כלל אומר שתצטרך להוריד מחדש את המשחקים הישנים יותר או לשחזר אותם מגיבוי אם תרצה לשחק הם שוב.

במקרים אחרים, לעתים קרובות עדיף לאתר את אוסף המשחקים שלך ל- SSD מהיר לזמני טעינה מהירים וכמעט מיידיות. המשחק שלך ב- SSD יכול לשפר את חוויית המשחק הכוללת שלך.

אז מה אתה עושה אם אתה רוצה לשדרג? האפשרויות פשוטות כשמדובר בהעברת האוסף שלך לכונן גדול ו / או מהיר יותר, אבל איך עושים את זה כדי שלא תצטרך להוריד הכל מחדש?

העברת ספריית הקיטור שלך ב- Windows

העברת ספריית Steam שלך היא ממש די פשוטה וניתנת לביצוע בכמה צעדים קצרים ב- Windows או OS X.

כדי להתחיל, ב- Windows תחילה עבור למקום בו נמצאת ספריית Steam שלך. אם אינך בטוח, תוכל למצוא אותו על ידי בדיקת היכן מופנה קיצור הדרך של לקוח Steam על ידי לחיצה ימנית על קיצור הדרך של Steam ובחירת מאפיינים.

במקרה זה, ספריית Steam שלנו נמצאת בכונן D: שלנו, אבל נניח שאנחנו רוצים להעביר אותה לכונן G: שלנו, שהוא SSD שהתקנו במיוחד עבור משחקים. לפני שתעשה משהו, הקפד להשבית את Steam. לאחר מכן, כל שעליך לעשות הוא לגרור את כל תיקיית Steam למיקום החדש.

ברגע שזה נעשה (זה עלול לקחת זמן מה אם יש לך הרבה משחקים), הגיע הזמן להפעיל מחדש את Steam. אתה יכול פשוט להפעיל מחדש את Steam.exe ממיקומו החדש, אך אנו ממליצים להתקין אותו מחדש, שיעדכן את כל קיצורי הדרך שלך.

עבור אל steampowered.com והורד את תוכנית ההתקנה (אלא אם כן יש לך את זה מונח על הכונן הקשיח איפשהו).

לאחר שתפעיל את תוכנית ההתקנה, פשוט הפנה אותה ליעד החדש שלך וכל קיצורי הדרך שלך יעודכנו בתהליך.

זהו זה! בפעם הבאה שתפעיל Steam, כל המשחקים שלך יהיו שם ותוכל להתחיל לשחק כל דבר שתרצה מיד, אין צורך להוריד מחדש או לשחזר שום דבר מגיבוי.

העברת ספריית הקיטור שלך ב- Mac

אם אתה משתמש ב- Mac, התהליך שונה, אך לא קשה יותר. שוב, כבה את Steam קודם לפני שתתחיל.

קבצי המשחק של Steam ממוקמים ~/Library/Application Support/Steam/SteamApps/  כברירת מחדל. זו התיקיה שנרצה לעבור לכונן החדש שלנו.

שים לב, תוכל להגיע לתיקיית הספרייה על ידי לחיצה על תפריט Go תוך כדי לחיצה על מקש "Option". כמו כן, אל תזיז את כל תיקיית Steam - פשוט הזז את תיקיית SteamApps.

כאן אתה רואה את תיקיית Steam שאנחנו מדברים עליה. אתה יכול להעביר את זה לכל מקום אחר שתרצה, כגון SSD גדול ומהיר יותר.

כעת, פתח את המסוף האמין והקלד את הפקודה הבאה:

cd ~ / Library / Application \ Support / Steam

כעת, לאחר ששינית לספריית Steam בתיקיית תמיכת היישומים, עליך ליצור קישור סמלי לכל מקום בו העברת את תיקיית SteamApps החדשה. שוב, השתמש במסוף לעשות זאת על ידי הפעלת פקודה זו, והחלף /New/SteamLibraryLocation/  בנתיב למיקום החדש של תיקיית SteamApps:

ln -s / path / to / new / SteamApps SteamApps

ודא שאתה מצביע על המיקום החדש בחלק הראשון של הפקודה והמיקום הישן נמצא בחלק השני. לאחר שתסיים, תוכל להפעיל את לקוח Steam שוב והמשחקים יטענו כעת מהמיקום החדש.

עכשיו אתה יכול להזיז את ספריית Steam שלך בכל פעם שאתה צריך לשדרג את הכונן הישן שלך. ברגע שתגלה איך זה שיש את כל המהירות והמרחב החדשים האלה, אתה עשוי לתהות מדוע לא עשית זאת מוקדם יותר.