כיצד לפתוח קבצי HEIC ב- Windows (או להמיר אותם ל- JPEG)

האייפון והאייפד של אפל מצלמים כעת בפורמט תמונה HEIF, ולתמונות אלה יש את סיומת הקובץ .HEIC. Windows אינו תומך באופן מקורי בקבצי HEIC, אך בכל זאת יש דרך להציג אותם - או להמיר אותם ל- JPEG רגילים.

Windows 10 (עדכון אפריל 2018)

עדכון Windows 10 באפריל 2018 מקל על התקנת תמיכה בקבצי HEIC.

אם שדרגת לגרסה זו של Windows 10, תוכל ללחוץ פעמיים על קובץ HEIC כדי לפתוח את אפליקציית התמונות. לחץ על הקישור "הורד רכיבי codec בחנות Microsoft" באפליקציית Photos.

אפליקציית החנות תיפתח לדף הרחבות תמונות של HEIF. לחץ על כפתור "קבל" כדי להוריד ולהתקין את ה- codec בחינם במחשב האישי שלך.

כעת תוכל לפתוח קבצי HEIC כמו כל תמונה אחרת - פשוט לחץ עליהם פעמיים והם ייפתחו באפליקציית התמונות. Windows יציג גם תמונות ממוזערות של תמונות HEIC בסייר הקבצים.

כיצד לפתוח קבצי HEIC בחלונות

קשורים: מהי פורמט התמונה HEIF (או HEIC)?

במקום להתעסק בכלי המרה, אנו ממליצים פשוט להוריד ולהתקין את CopyTrans HEIC עבור Windows. כלי זה מוסיף תמיכה מלאה בתמונות HEIC ל- Windows. תראה תמונות ממוזערות של קבצי HEIC בסייר הקבצים ב- Windows 10 (או ב- Windows Explorer ב- Windows 7), והן ייפתחו במציג התמונות הרגיל של Windows. עם התקנת כלי זה, תוכל גם להוסיף קבצי HEIC ישירות ליישומי Microsoft Office.

אמנם אתה צריך להתקין תוכנת צד שלישי זו כדי להציג קבצי HEIC, אך לא מרגיש שאתה משתמש באפליקציית צד שלישי לאחר מכן. כאילו Windows תמיד תמך בתמונות אלה: פשוט לחץ פעמיים על קובץ .HEIC כדי לפתוח אותו.

אם אינך רואה את התמונות הממוזערות לאחר התקנת תוכנה זו, ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את המחשב האישי שלך או לפחות לצאת ולהיכנס חזרה.

כלי זה מאפשר לך גם ללחוץ לחיצה ימנית על קובץ .HEIC ולבחור "המר ל- JPEG" כדי להמיר אותו לקובץ JPEG. לחץ על אפשרות זו ותקבל גרסת .JPEG של התמונה באופן אוטומטי באותה תיקיה.

קבצי JPEG נתמכים באופן נרחב יותר, כך שזה גם מאפשר לך לשתף את תמונת HEIC עם מישהו אחר או לייבא אותה ליישום התומך בתמונות JPEG אך לא לקבצי HEIC.

כיצד להמיר קבצי HEIC ל- JPEG

אם אינך רוצה להתקין תוכנה כלשהי, תוכל תמיד להשתמש בכלי המרה מקוון. פשוט העלה את קובץ .HEIC ותוכל להוריד .JPEG.

אזהרה : אמנם האתר שלהלן עבד בסדר גמור עבורנו, אך אנו ממליצים בחום שלא להעלות תמונות פרטיות (או מסמכים או סרטונים) לכלים מקוונים להמרה. אם בתמונה יש תוכן רגיש, עדיף להשאיר אותה במחשב האישי שלך. מצד שני, אם התמונה לא תהיה מעניינת עבור כל אחד שמגנב, אין חשש אמיתי להעלות אותה לשירות מקוון. זו המלצה כללית עם כל סוג של קובץ. לדוגמה, אנו ממליצים שלא להעלות קובצי PDF עם נתונים פיננסיים או עסקיים רגישים לשירותי המרת PDF.

אם אתה רק רוצה לעשות המרה מהירה, עבור אל heictojpg.com והעלה עד 50 תמונות בכל פעם. באפשרותך לגרור ולשחרר קובץ HEIC אחד או יותר מהמחשב שלך לדף האינטרנט.

האתר ימיר עבורך קבצים אלה ל- JPEG ותוכל להוריד מהקובץ את קבצי ה- JPG שהתקבלו.

בעתיד, יש לקוות שאפליקציות נוספות, כולל Adobe Photoshop, יזכו לתמיכה בתמונות HEIF וקבצי HEIC. לעת עתה תצטרך להסתמך על כלים של צד שלישי.