כיצד למחוק את חשבון Spotify שלך

הפסקת להשתמש ב- Spotify ועברת לשירות אחר? אם אינך רוצה לשמור על חשבונך רדום, תוכל לסגור לצמיתות את חשבון Spotify שלך. כך תוכל למחוק את חשבון Spotify שלך בכמה לחיצות.

אתה יכול למחוק את חשבון Spotify שלך מדפדפן אינטרנט בטלפון החכם שלך או מהמחשב שלך. האפשרות אינה זמינה ביישומים ניידים או שולחניים.

זכור שברגע שתמחק את חשבון Spotify שלך, תאבד את כל הפלייליסטים והעוקבים שלך. אם יש לך הנחה לסטודנטים, לא תוכל להשתמש בה למשך שנה נוספת.

קשורים: כיצד לבטל את Spotify Premium

בגלל אופן הפעולה של Spotify, לא תוכל לתבוע שוב את אותו שם משתמש, אך תוכל ליצור חשבון חדש עם אותה כתובת דוא"ל. אם אינך רוצה למחוק את חשבון Spotify שלך, תוכל פשוט לבטל גם את מינוי Spotify Premium שלך.

לאחר שעברת על כל הפרטים ובטוחה שברצונך למחוק לצמיתות את חשבון Spotify שלך, פתח את אתר Spotify בדפדפן שבחרת והיכנס לחשבונך.

לאחר מכן, פתח את דף תמיכת הלקוחות של Spotify. כאן לחץ על כפתור "חשבון".

בחר באפשרות "אני רוצה לסגור את החשבון שלי".

מהקטע הבא, לחץ על הלחצן "סגור חשבון".

בחר שוב בלחצן "סגור חשבון".

כעת Spotify תבקש ממך לאשר את פרטי החשבון. לאחר שווידאת שזה החשבון הנכון, לחץ על כפתור "המשך".

מהשלב הבא, בחר את סימן הביקורת לצד האפשרות "אני מבין" ואז לחץ על כפתור "המשך".

Spotify תבקש ממך לבדוק קישור בדוא"ל שלך. פתח את תיבת הדואר הנכנס שלך ומצא את הדוא"ל מ- Spotify. לחץ על הלחצן "סגור את החשבון שלי" שנמצא בהודעת הדוא"ל. קישור זה תקף למשך 24 שעות.

לאחר שתלחץ על הכפתור, Spotify יפתח כרטיסייה חדשה ותראה אישור על כך שחשבונך נסגר ונמחק. לא תוכל להיכנס עם אותו חשבון יותר.

אם תשנה את דעתך, יש לך שבעה ימים להפעיל מחדש את חשבונך. תמצא את הקישור לעשות זאת בתיבת הדואר הנכנס שלך.

מחפש אלטרנטיבה של Spotify? בדוק את רשימת שירותי הזרמת המוזיקה הטובים ביותר בחינם.

קשורים: האתרים הטובים ביותר להזרמת מוסיקה בחינם