כיצד להפעיל מצב כהה עבור Google Chrome

ל- Google Chrome אין נושא כהה מובנה כמו של Mozilla Firefox ו- Microsoft Edge, אך ניתן להשיג דפדפן Chrome כהה בכמה לחיצות. אתה יכול אפילו להחיל נושא כהה על כל דף אינטרנט שאתה מבקר בו.

עדכון : כרום מציע כעת מצב כהה מובנה ב- Windows 10 וב- MacOS.

כיצד להפעיל מצב כהה ב- Windows 10 ו- MacOS

Google Chrome זכה לנושא מובנה כהה ב- Windows ב- Chrome 74 וב- MacOS ב- Chrome 73. כדי להפעיל את העיצוב הכהה של Chrome, פשוט העבר את מערכת ההפעלה שלך למצב כהה.

ב- Windows 10, עבור אל הגדרות> התאמה אישית> צבעים ובחר "כהה" תחת "בחר במצב ברירת המחדל של האפליקציה שלך." ב- Mac, הפעל את המצב הכהה ברחבי המערכת.

כך תוכל להפעיל את המצב הכהה החדש של Chrome אם אתה מעדיף להשתמש במצב כהה במצב Chrome ובאור בכל שאר Windows 10. מאמר זה כולל גם הוראות לשינוי הצבע של שורות הכותרת של חלונות Chrome.

קשורים: כיצד להפעיל את המצב האפל של Google Chrome ב- Windows 10

החל נושא כהה

Chrome תומך בערכות נושא שנוצרו על ידי משתמשים, שאותן תוכלו להוריד מחנות האינטרנט של Chrome. כדי לתת ל- Chrome ממשק כהה, כל שעליך לעשות הוא להתקין נושא כהה. גוגל אפילו מספקת אוסף מועיל של ערכות נושא כהות שנבחרו על ידי עורך. זה ייתן לדפדפן Chrome שלך ​​מצב כהה ב- Windows 7, Linux, Chrome OS ומערכות הפעלה אחרות שהוא לא זמין בהן.

עדכון : כעת מציעה גוגל כמה ערכות נושא רשמיות של דפדפן Chrome, כולל נושא מצב כהה של "פשוט שחור". אולי תרצה לנסות את זה.

אנו ממליצים על Morpheon Dark, שהוא הנושא הכהה הפופולרי ביותר בחנות. בניגוד לכמה נושאים כהים אחרים, הוא מספק ניגוד ניכר בין הכרטיסייה הפעילה שלך, שהיא מעט בהירה יותר, לבין הכרטיסיות הלא פעילות שלך, אשר כהות יותר.

ערכת נושא זו הופכת את סרגל הכרטיסיות, שורת הכותרת, סרגל הכלים ודף הכרטיסייה החדשה לכהה. זה כל מה שאתה יכול לערוך בכרום. אינך יכול להחשיך את תפריטי ההקשר של Chrome או את דף ההגדרות, למשל.

עדכון : גם המצב הכהה המובנה החדש של Chrome הופך את תפריטי ההקשר לכהים!

אם אי פעם תרצה לחזור לנושא ברירת המחדל של Chrome שתוכל, לחץ על תפריט> הגדרות. חפש את האפשרות ערכות נושא מתחת למראה ולחץ על "אפס לברירת מחדל".

התקן סיומת מצב כהה

ערכת נושא משנה את ממשק הדפדפן, אך רוב האתרים משתמשים ברקע לבן. בטח, אתה יכול להפעיל מצב כהה ב- Gmail ובאתרים אחרים אחרים בנפרד, אבל זה עובד רק עבור אתר אחד בכל פעם.

כדי לקבל מצב כהה לכל האינטרנט, התקן את התוסף Dark Reader מחנות האינטרנט של Chrome. כמה סיומות דפדפן אחרות פועלות באופן דומה, אך אנו אוהבים את Dark Reader מכל הרחבות המצב הכהה שניסינו.

הרחבה זו מחילה באופן אוטומטי סגנון כהה על כל דף אינטרנט שאתה מבקר בו, ואתה יכול ללחוץ על כפתור הקורא האפל בסרגל הכלים שלך כדי להתאים אותו. ניתן גם להשבית מצב כהה עבור אתר מכאן. התוסף מאפשר לך אפילו להגדיר אתרים שלא ייפתחו לעולם במצב כהה, וזה שימושי אם Dark Reader לא עובד טוב עם אתר.

למרבה הצער, דפי ההגדרות של Chrome תמיד יהיו לבנים וכחולים. הרחבות אינן יכולות להתעסק בהן מטעמי אבטחה. תפריטי ההקשר של Chrome מסופקים על ידי מערכת ההפעלה, כך שלא תוכלו להבהיר את אלה - לפחות לא עד שהמצב הכהה של Windows 10 יחול גם על תפריטים של הקשר היישומים.

קשורים: כיצד להשתמש בנושא כהה ב- Windows 10